اما Apex افسانه های متفاوت از Fortnite در یک راه بسیار مهم. بر خلاف بوم خالی از Fortnite آپکس افسانه ارائه می دهد یک جهان پر از شخصیت ها و تاریخچه.

“من فکر می کنم تیم ما] رو بیشتر اجازه از طرفداران ما در سال گذشته به تکیه حتی سنگین تر به آنچه آنها دوست دارند که این داستان سرایی و افسانه هاو روایات قومی,” Respawn اهسته بازمزمه ادا کردن گرد و خاکی ولش می گوید این پست. “تیم ما همچنان به تلاش برای یکی کردن خود و حفاری با آن است. آن را همیشه بخشی از طرح به بیشتر بگویم اما ما قطعا دو برابر را در آن.”

این تجدید تمرکز بر داستان سرایی را به تدریج به ارمغان بیاورد Apex افسانه نزدیک تر و نزدیک تر به Titanfall Respawn برای اولین بار حق رای دادن. اگر چه Titanfall سری دیدم effusive ستایش انتقادی و به فروش می رسد میلیون ها نفر آن را نمی رسیدن به تجاری ارتفاعات ندای وظیفه یا حتی جانشین خود Apex افسانه طول می کشد که در Titanfall جهان. در حال حاضر Apex افسانه است مجموعه ای برای تقویت روابط خود را محبوب حق رای دادن.

“ما درک می کنیم وجود دارد تمایل برای ما مرجع و بازگشت به چیزهایی که ما معرفی شده در Titanfall و ما عاشق انجام است که زمانی که آن را حس می کند گفت:” Apex Legends بازی مدیر چاد Grenier. “اما من نمی خواهم به دادن اطلاعات بیش از حد. اما وجود دارد کاملا چند شگفتی و Titanfall طرفداران خوشحال خواهد شد.”

طرفداران قطعا می خواهید بیشتر. ویروسی ق پست با سه عکس از اوج Legends, تریلر های مطرح شده در سوال “هر کس دیگری امید برای یک Apex افسانه های متحرک سری?” این پست رو بیش از 11,000 upvotes. در واقع این بازی تریلر شامل با کیفیت بالا و انیمیشن های مخلوط cel سایه با 3-D مدل تولید کلیپ های که به یاد بیاورید که برنده جایزه آکادمی صحنه از “مرد عنکبوتی: به عنکبوت-آیه.”

پست خواسته Respawn اگر وجود دارد هر گونه شانس از یک پرش به دیگر فرمت های رسانه ای. آنها مخالف این ایده است.

ولش می گوید آنها را به تعجب و راه آن را معرفی و تقویت شخصیت و احساسات خود را به عنوان یکی از های اخیر الهام بخش است.

“من آن را دوست دارم اگر روزی, اگر آن را در زمان مناسب ما می توانیم اضافه کردن چیزی شبیه به cinematics می و یا قسمت به حق رای دادن” ولش گفت. “من فکر می کنم شخصیت چاد و تیم ساخته شده اند و چه در خط لوله واقعا لذت مردم برای دیدن آن در چند رسانه ای راه. اما امروز تمرکز مشهدی طرفداران در داخل بازی. من شخصا خواهد بود بسیار هیجان زده برای رسیدن به آن نقطه است.”

امروز غول پیکر مته به نام سیاره برداشت خواهد شد به نظر می رسد در راس افسانه مزین با آرم هموند رباتیک سایه پیمانکار نظامی است که ایجاد Titanfall حق رای دادن عنوانی تیتان. (تیتان در حال گسترده تحت کنترل بازیکن mechs. آنها نه در ظاهر در راس Legends — هنوز). در حال حاضر ارتباط بین دو سری است که در جلو و مرکز شجاعانه بر روی صفحه نمایش در بازی. اتصالات اجرا حتی عمیق تر در بازی جدید به روز رسانی: با توجه به تریلر جدید منتشر شده در اوایل این ماه Revenant جدید, سایبورگ شخصیت است برای انتقام پس از آن زندگی خراب شد از هاموند آزمایش

در حالی که Revenant شد طعنه زودتر در این بازی تمام شخصیت (از جمله توانایی) به بیرون درز بر روی اینترنت قبل از استودیو آماده بود برای اعلام تمام جزئیات اطراف خود شمول است. این اتفاق می افتد بسیاری در توسعه بازی و توسعه دهندگان باید یک انتخاب را به چشم پوشی و یا آدرس این نشت ، Respawn تصمیم گرفت به برخی از پاپ با آن: به پرتاب بازیکنان را به آنها معرفی کرده ام ، یک احمق MMA fighter اسپانسر شده از طرف هموند رباتیک به عنوان شخصیت جدید ظاهرا sidelining Revenant. در یک “زنده” مصاحبه تلویزیونی آشکار او ترور شد توسط Revenant.

این ادغام عمیق تر از گیم پلی و داستان سرایی های چند رسانه ای.

“ما باید یک دسته از devs که پرشور و هیجان زده برای اجرا با چیزهایی که” Grenier گفت. “مردم در مورد صحبت Revenant و چیزهایی که نشت آن را سرگرم کننده فقط به تکیه در.”

که Apex افسانه شد یک تجربه یادگیری برای Respawn آشکار است برای هر فن از بازی. Grenier اذعان می کند که بازی شهاب سنگی فوری موفقیت آنها گرفتار کردن گارد و ناگهان یک استودیو از قصه گوهای خود را در حمایت از یک “سرویس” بازی. خدمات زنده بازی مانند Fortnite هستند به معنای مداوم آنلاین جهان است که به روز رسانی به سرعت در یک برنامه به مسائل و نگه داشتن بازی جالب و برای چند هفته Apex افسانه کردم هیچ به روز رسانی. در نهایت بازی فرود در “فصل” به عنوان یک سیستم demarcating بزرگترین تغییرات.

“ما تا به حال برخی از دردهای در حال رشد است اما ما کار را از طریق آن و آمار ما گام” Grenier گفت. “به انتشار این بازی با قبل هیچ بازاریابی, تماشای مقابله کنه تا یک میلیون در روز است که روز اول به ما پریدن و تشویق. و هنگامی که ما به 10, 20 و 30 میلیون, من فکر می کنم ما را از هیجان به ‘اوه نه ما ایجاد چیزی واقعا بزرگ است.’ و آن را واقعا هیجان انگیز برای این تیم است. ما می دانستیم که ما تا به حال یک بازی خوب اما ما رسیده بیش از 70 میلیون بازیکن در این نقطه و من فکر نمی کنم کسی انتظار آن است.”

Respawn نمی پشیمانی انتشار بازی اعلام نشده. و اگر چه تعجب اعلام نیست به احتمال زیاد رفتن به اتفاق می افتد دوباره به زودی وجود دارد “قدرت بیشتر و قدرت” در آرام, راه اندازی, گفت ولش.

“چرا مردم اجازه چرخش و گمان می کنیم و شاید نا امید زمانی که ما فقط می توانید بیرون می آید و تعجب و لذت است؟” ولش گفت. “من فکر می کنم در نهایت به عنوان بازی سازان و سازندگان ما زنده به تعجب و لذت. چه راهی بهتر برای انجام این کار و سپس این خطر را به محل تعهد در خودمان و می گویند: “ما به این باور و ما در حال رفتن به یک شات بدهید.'”

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im