راهنمایی برای نصب و تمیز کردن سنگ ریزه-سنگ دوش طبقه

— اموزش H., Erie, Pa.

یک: من می تواند مربوط به این موضوع از حساسیت. زمانی که من راه رفتن در سراسر شن آن را احساس می کند مانند صدها سوزن چسبیده به من در پا. اما شن من صحبت کردن در مورد خشن است و دارای لبه های تیز. یک سنگ ریزه-سنگ دوش طبقه تولید برعکس احساس برای من. وقتی من در یک آن احساس می کند مانند پایین پای من در حال گرفتن یک ماساژ آرامش بخش.

برخی از این دوش طبقه ساخته شده با سنگریزه واقعی یا کوچک سنگ گرد و برخی از آنها faux. بیشتر سنگ بسیار با دوام و برخی می تواند مقاومت در برابر فرسایش برای میلیون ها سال. فکر می کنم از گراند کانیون!

تولید کنندگان کاشی و همچنین faux سنگ ریزه-سنگ حمام-کاشی کف با استفاده از همان خشت و لعاب مات آنها را به استفاده با دوام کاشی. اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از ظروف نقش ونگار ریگی دادن سنگ, شما باید بسیار با دوام دوش طبقه است که می تواند برای نسل های گذشته.

ریگ کف سنگ هستند و نه بیش از حد سخت را نصب کنید. در اکثر موارد سنگ آمده در ورق و الگوی گونه ای است که آنها هم بافتن برای ایجاد یک تصادفی نگاه کنید. برش سنگریزه ها انجام شده است یا خشک و یا مرطوب-الماس دیدم. شما می تواند علائم را با یک مداد و استفاده از چهار اینچ چرخ با یک خشک الماس تیغه.

این شاید ساده ترین راه برای کاهش; اما می توان آن را کاملا گرد و خاکی. پوشیدن ماسک برای جلوگیری از تنفس گرد و غبار و استفاده از فن های قدیمی به ضربه و گرد و غبار دور از چرخ در حالی که برش. این جلوگیری از گرد و غبار از وارد شدن به بخش های در حال حرکت از چرخ الکتریکی موتور.

من می خواهم پیشنهاد تنظیم نقش ونگار ریگی دادن سنگ به سیمان نازک مجموعه ای از چسب به عنوان آلی mastics که مانند مارگارین. مطمئن باشید به خواندن دستورالعمل نصب و راه اندازی در دسترس از تولید کننده از نقش ونگار ریگی دادن سنگ. آنها معمولا نشان می دهد ترجیح چسب.

فضاهای بین سنگریزه ها آنقدر بزرگ است که شما نیاز به استفاده از سمباده ملات. Sanded ملات است که تقریبا همیشه فقط یک ترکیب رنگی از سیمان پرتلند و شن و ماسه سیلیس. شن و ماسه سیلیس بسیار سخت و با دوام است. آن را به یک رنگ بسیار یکنواخت اغلب فقط شفاف است. این باعث می شود شن و ماسه دوغاب بسیار قوی و از آن تقلید سنگ های بزرگتر است که ما را به بتن پیاده رو patios و driveways. سنگ به بتن قدرت آن است.

مراقب باشید به استفاده از حداقل مقدار آب ممکن است در هنگام مخلوط کردن و قرار دادن دوغاب در یک ریگ-سنگ دوش طبقه. بیش از حد آب باعث خواهد شد دوغاب به کوچک شدن و ترک آن را به عنوان خشک.

اموزش نیست که به نگرانی بیش از حد در مورد رطوبت چرا که او زندگی می کند در شرق. اگر شما در حال تزریق یک طبقه در غرب یا شرق که در آن درجه حرارت را می توان پایین شما ممکن است نیاز به غبار سنگریزه و نازک-مجموعه ای در زیر آنها را برای اضافه کردن یک بیت از رطوبت بنابراین فرایند تزریق آسان تر است. اگر رطوبت کم است که در آن شما در حال نصب خود را کف پوشش کف به عنوان به زودی به عنوان شما انجام می شود با تزریق پلاستیک برای 48 ساعت به سرعت تبخیر آب از دوغاب. این کمک خواهد کرد که آن را بسیار قوی است.

نگه داشتن یک ریگ-سنگ دوش زمین پاک است که تا حدودی آسان است اما بسیاری از مردم نمی خواهید به سرمایه گذاری زمان برای انجام آن است. شما نیاز به مالش دادن کف حداقل یک بار در هفته برای خلاص شدن از بدن روغن صابون و شامپو مانده و ساده خاک. اینها مواد غذایی برای قالب و کپک زدن.

مطمئن شوید که دوش طبقه خشک به سرعت به عنوان ممکن است پس از دوش شما است. آب سوخت کپک و رشد کپک. اگر شما یک درب حمام باز نگه داشتن آن بعد از خروج از حمام. همان درست است برای پرده حمام. لرزش کردن پرده برای حذف آب تا آنجا که امکان پذیر است و نگه داشتن آن را پس گرفت بنابراین هوا می توانید به غرفه دوش.

شما ممکن است مجبور به نبرد سخت-آب لکه ها. این آسان برای انجام با سرکه سفید. اگر شما لکه های سفید شروع به فرم شما نیاز به خلاص شدن از شر این به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است بنابراین شما لازم نیست که لایه پس از لایه سخت-آب سپرده است. سرکه سفید spritzed بر روی کاشی انجام یک کار بزرگ اگر شما اجازه دهید آن را برای حدود 30 دقیقه و سپس شستشو و. بله, ممکن است بوی خفیف اما خود نقش ونگار ریگی دادن سنگ دوش طبقه را نگاه خوب برای سال.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de