پیش از آن در روز کمیسیون اروپا اعلام کرد دو, تحقیق چگونه آیفون ساز رفتار رقبای خود در فروشگاه App و در آن سیستم پرداخت تلفن همراه. این کاوشگر به فروشگاه App آورده بود توسط Spotify موسیقی-خدمات جریان است که با صدای بلند گله و شکایت در مورد اتهام بدرفتاری توسط اپل و توسط ناشناس توزیع کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین اپل نیست تحریف رقابت در بازار که در آن اپل در رقابت با دیگر توسعه دهندگان نرم افزار به عنوان مثال با آن جریان موسیقی سرویس موسیقی اپل یا سیب را با کتاب” Margrethe بازرگانی این کمیسیون معاون اجرایی رئیس جمهور برای رقابت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

هر بار که یک کاربر آی فون مشترک به یک سرویس هایی مانند Spotify طریق فروشگاه App اپل بخشی از این هزینه معمولا بین 15 و 30 درصد به اپل. که هزینه کرده است irked شرکت ها از جمله بازی Fortnite و Spotify است که گفت: از آن صدمه دیده است کسب و کار خود و منجر به قیمت های بالاتر برای مشتریان خود. Spotify در تلاش برای تشویق مشتریان خود به اشتراک به طور مستقیم به طوری که برای دور زدن اپل هزینه. اما اپل در تلاش است برای جلوگیری از Spotify از انجام این کار. این رفتار است که در قلب این تحقیق با توجه به اعلام کمیسیون روز سه شنبه.

اپل می گوید که هزینه های منصفانه و کمک به پرداخت هزینه برای این سرویس است که در آن می گوید ارائه می دهد یک راه امن و مطمئن برای مشتریان به دانلود نرم افزار. “این ناامید کننده کمیسیون اروپا پیشرفت بی اساس شکایت از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های که به سادگی می خواهید یک سواری رایگان و نمی خواهید به بازی با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری. ما نمی فکر می کنم درست است — ما می خواهیم برای حفظ یک سطح میدان بازی که در آن هر کسی با عزم راسخ و یک ایده عالی می تواند موفق” گفت: اپل سخنگوی جاش Rosenstock در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

حماسه را بدست آورده و درآمد حاصل از Fortnite بازیکنان که مایل به پرداخت دلار واقعی برای پول دیجیتال است که می تواند بازخرید برای اقلام در بازی — و اپل می شود یک برش از آن را.

حماسه های اجرایی Tim Sweeney گفت: امنیت هیچ ربطی به با اپل “استخراجی” هزینه. “فروشگاه برنامه های iOS را در انحصار محافظت از تنها اپل سود نه دستگاه امنیتی است.”

“اپل یک شریک بلکه غالب پلت فرم که اقدامات نیروی اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان به پرداخت بیشتر برای برنامه های شخص ثالث که اپل خودسرانه تعریف به عنوان “دیجیتال خدمات” مطابقت گروه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد اپل “فشار صنایع مانند e-کتاب های موسیقی و ویدیویی ذخیره سازی ابر بازی و دوستیابی آنلاین است.”

“ما در حال آگاه از قدرت خود را بر ما” این شرکت اضافه شده است.

“اپل به عنوان ورزشگاه صاحب داور و بازیکن و tilts زمین بازی را به نفع خود خدمات خود را” Horacio Gutierrez, Spotify سر از امور جهانی و رئیس امور حقوقی. “شکی وجود ندارد که Spotify خواهد بود بیشتر شرکت های موفق امروز بود آن را برای اپل انجام,” او گفت:.

جدید سرویس ایمیل با نام هی تکرار برخی از Spotify نگرانی گفتن tech سایت پروتکل جمعه که اپل مجبور به شروع به استفاده از سیستم عامل iOS سیستم پرداخت توسط آن جلوگیری از به روز رسانی برنامه خود را تا زمانی که از آن پیروی. “وجود دارد که هرگز در یک میلیون سال در راه است که من با پرداخت اپل یک سوم از درآمد ما” شرکت بنیانگذاران, David Heinemeier Hansson گفته وب سایت.

شرکت ها به ندرت به صدا در مخالفت اپل با توجه به آی فون غول قدرت بسیار زیاد محبوبیت و نفوذ است. اپل نیز حفظ تنگ دقیق نظارت از فروشگاه برنامه خود را به طور بالقوه ترک شرکت هایی مانند مسابقه و بازی حماسی کمی چاره ای جز کار کردن اختلافات خود را — و یا خطر از دست دادن دسترسی به میلیون ها نفر از کاربران اپل و iPads.

جدید ضد تراست موشکافی در ایالات متحده و اروپا این جسارت برخی کوچکتر فن آوری شرکت ها در ماه های اخیر به صحبت کردن در عموم برای اولین بار. که شامل کاشی است که تکنولوژی باعث می شود که کمک می کند تا مردم خود را پیگیری کلید ها و دیگر آیتم های از دست رفته. در اوایل سال جاری شرکت برای عموم لعنتی سیب در کنگره شنوایی برای معرفی ترفند برای آن سیستم عامل شناخته شده به عنوان سیستم عامل iOS است که در آن می گوید قرار می دهد خدمات در رقابت در یک نقطه ضعف.

کاشی بعد lobbed شکایت با اتحادیه اروپا است. این کمیسیون گفته است که آیا آن را به طور رسمی به بررسی آن دسته از اتهامات. اپل در دفاع از خود نرم افزار تجدید نظر با این استدلال که تغییرات برای iOS طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی کاربر.

“ما چندین تلاش برای تعامل معنی دار در گفت و گو با اپل نادیده گرفته شده اند و ما شروع به این باور که تنها راه برای به دست آوردن اپل به بازی بازی منصفانه است که از طریق دولت اقدام” کاشی مشاور عمومی, کیرستن دارو نوشت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این حرکت توسط کمیسیون اروپا می آید به عنوان ضد تراست موشکافی در ایالات متحده نقل مکان کرد به تمرکز بر روی فن آوری های دیگر شرکت ها مانند گوگل. ضد تراست رگولاتور در اروپا شده اند تهاجمی تر در گرفتن قدرت از شرکت های فن آوری. هر چند این موارد باید کشیده برای سال های بسیاری از آنها منجر به برخی از جریمه های بزرگ.

این کمیسیون همچنین اعلام کرد یک جداگانه بررسی سهشنبه به اپل پرداخت این شرکت سیستم پرداخت تلفن همراه است که اجازه می دهد تا مشتریان خود را در فروشگاه خرید با استفاده از یک تراشه های بی سیم در آیفون.

در انتشار اخبار این کمیسیون گفت: اپل دیکته شرایط به تجار که قبول اپل پرداخت و محدودیت استفاده از “NFC” تراشه در اپل تنها به اپل خدمات خود. “این مهم است که اپل اقدامات را انکار کنندگان مزایای پرداخت جدید فن آوری از جمله انتخاب بهتر و کیفیت و نوآوری و قیمت های رقابتی” کمیسیون نوشت: در انتشار.

این کمیسیون گفت: همچنین تمرکز بر اتهامات که اپل محدود به استفاده از اپل پرداخت برای رقبای خود است.

اپل یکی از چندین فناوری آمریکا شرکت رو جریمه های احتمالی و اقدام دیگر در اروپا به اتهام رفتار ضد رقابتی. هفته گذشته وال استریت ژورنال گزارش داد که آمازون می تواند با ضربه به اتهام آنتی تراست برای درمان آن از فروشندگان شخص ثالث را در سایت خود.

آیا این تحقیقات منجر به تغییر در اپل کسب و کار و یا یک ماده دینگ به آن جیب کتاب ناشناخته است. اما روز شنبه, وال استریت شانه ای بالا انداخت و در اخبار است. سهام اپل شد تا حدود 2.5 درصد و شرکت به ارزش 1.5 تریلیون دلار یا حدود 44 برابر اندازه Spotify که سهام پایین بود جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات