بی زمانی و روابط شخصی در سی کلیولند پارک محله

جمع همراه آرام درخت سایه دار در خیابان شمال غربی واشنگتن کلیولند پارک محله یک سال 1898 ویکتوریا خانه متعلق به ساناز و جورج Idelson. صفحه اصلی نادر بزرگ با آن شال ایوان مزین ستون ها و پنجره های شیشه ای رنگی. این Idelsons خرید خانه قبل از آن در بازار رفت و در سال 1967 برای کمتر از $100,000. اگر چه شما نمی تواند خرید یک استودیو سکونت در کلیولند پارک این روزها که در آن قیمت پشت آن در نظر گرفته شد ارزش منصفانه بازار.

چندین خانه در نیوآرک خیابان که در آن Idelsons زنده بیرون کشیدن مشابه حومه احساس سخاوتمندانه با جبهه حیاط و ایوان. این چیزی است که جذب آنها را به محله همراه با دسترسی به سایر نقاط شهر است.

“کلیولند پارک همواره یک محل برای افرادی که می خواستم دسترسی به مرکز شهر اما می خواستم بیشتر از یک احساس از آنچه ما تماس بگیرید یک روستا در یک شهر و یا حومه در شهر” ساناز Idelson گفت.

[در Fairfax, بزرگترین نسل محله جنگ علیه teardown جزر و مد]

یکی دیگر از قرعه کشی در ثبات بود. Idelson می گوید که در بیش از 50 سال است که او زندگی می کردند در کلیولند پارک مقدار باقی می ماند همان.

“این که چرا عشق ما را به اینجا زندگی می کنند,” او گفت:. “مقدار زیادی از آن است که با توجه به روح جامعه و کار مردم که اینجا زندگی می کنند قرار داده اند برای کمک به آن را نگه دارید که راه.”

این محله دارای یک بزرگ منطقه تاریخی است. با توجه به ANC کمیسر نانسی MacWood که در خدمت تاریخی بخشی از کلیولند پارک وجود این خانه های بزرگ است که با توجه به محل.

“جورج تاون است فقط پایین تپه از کلیولند پارک و استفاده می شود به یک hub برای کسب و کار” MacWood گفت. “بسیاری از مردم را به خود اسب و واگن در تابستان و بالا رفتن از تپه ای که ما فکر می کنم به عنوان Wisconsin Avenue در حال حاضر به یک کولر آب و هوا. پس, تابستان, خانه های ساخته شده در این منطقه به دلیل ارتفاع. آنها در خانه در تابستان برای تاجر کلاس در جورج تاون.”

MacWood می گوید: جامعه قدردانی از تاریخ خود اجازه داده است این خانه به آزمون زمان ایستاده در حال در حال توسعه از شهرستان.

“آن شده است ترکیبی از شانس خوب,” او گفت:. “مردم خریداری شده که کسانی که خانه های خود را مطرح خانواده در آن خانه [آنها] می خواستم برای ماندن در جامعه برای سال های بسیاری از نسل ها. تاریخ بسیاری از خانه های تاریخی است که آنها باقی می ماند در یک خانواده است.”

MacWood می گوید کلیولند پارک تاریخی جذابیت زیادی بزرگتر و محل مناسب هستند تساوی برای ساکنان.

“این بسیار دوستانه محله,” او گفت:. “آن شهرت داشتن یک جمعیت است که نه تنها دوستانه اما کنجکاو و بسیار سخاوتمندانه در روح. وجود یک سابقه طولانی از مردم در درگیر مسائل و مراقبت در مورد آنچه در جریان است در سایر نقاط شهر است.”

[خانه های قدیمی و دوستان قدیمی در یک تاریخی Anne Arundel County محله]

باب وارد است که یکی از این فعالان محله. او سر یک گروه به نام کلیولند پارک هوشمند رشد که رشد از تلاش های مردمی برای افزایش درخواست تجدید نظر از کانکتیکات خیابان تجاری منطقه است. بخش می گوید کلیولند پارک نیست یک مقصد محله برای کسب و کار جدید و تلاش برای تغییر آن.

“بسیاری از ساکنان ترک محله ما برای کار و ترک محله ما برای بیرون رفتن برای تفریح,” او گفت:. “خوب, محله های شهری باید ترکیبی از زندگی, کار و بازی. گروه ما محله ما را دوست دارد اما می داند که وجود دارد بهتر و بیشتر شهری نسخه از خود را در انتظار ظهور است.”

بانی جو کوه

واشنگتن پست

هدف از کلیولند پارک رشد هوشمند است که به افزایش درخواست تجدید نظر از کانکتیکات خیابان تجاری منطقه است.

Coronavirus همه گیر تا به حال تاثیر مخربی در کسب و کارهای محلی. بسته شدن جامعه محبوب بالای شهر تئاتر در آغاز بحران بزرگ بود و بسیاری از صاحبان فروشگاه ها در حال تلاش برای باز بماند. کلیولند پارک خیابان اصلی در حال کار برای حمایت از صاحبان کسب و کار محلی با کمک آنها با برنامه های کاربردی کمک و اتصال آنها را با منابع برای کمک به وام های فدرال و بیکاری برنامه های.

“بسیاری از خیابان های اصلی در سراسر منطقه در حال کار را با هم مستاجران صاحبخانه و خارج از همکاران به بررسی گرانش از وضعیت و پیدا کردن راه حل های است که اجازه می دهد کسب و کار — موجر و مستاجر یکسان — برای زنده ماندن از طریق بحران و امیدوارم آمده در جای پای قوی تر می گوید:” ژاک Rybarczyk جمهور از کلیولند پارک خیابان اصلی.

کلیولند پارک امکانات رفاهی باید همیشه آن را به یک محل عالی برای زندگی. کلیولند پارک کتابخانه قلب محله ارائه کتاب باشگاه ها و کلاس های رایانه. همسایه ها اغلب به یکدیگر اجرا در بازار کشاورزان محلی در نزدیکی کلیولند پارک ایستگاه مترو و بسیاری از ساکنان متعلق به بنیاد تناسب اندام, جای بدنسازی. نیز وجود دارد یک فوری-درمانگاه مراقبت های مدارس, اداره پست, چند, فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها محبوب در راه رفتن فاصله.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

تاریخی محله دارای بسیاری از خانه های بزرگ با بزرگ متری.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

با توجه به دیوید Shotwell در قطب نما, املاک و مستغلات 66 خواص فروخته شده در شش ماه گذشته. این محدوده از $195,000 استودیو محل سکونت به $3.3 میلیون شش خوابه پنج حمام به طور کامل جدا single-family house.

زندگی وجود دارد: کلیولند پارک محدود Wisconsin Avenue و 37 خیابان به غرب بریتیش خیابان به سمت شمال Rock Creek Park و کانکتیکات خیابان به شرق و کلیسای خیابان و Woodley جاده به سمت جنوب.

کلیولند پارک دارای ترکیبی از انواع مسکن از آپارتمانهای و co-ops برای متصل rowhouses و به طور کامل جدا single-family houses. با توجه به دیوید Shotwell در قطب نما, املاک و مستغلات 66 خواص فروخته شده در شش ماه گذشته. آنها محدوده از $195,000 استودیو محل سکونت برای $195,000 به شش خوابه پنج حمام به طور کامل جدا single-family house برای $3.3 میلیون نفر است. وجود دارد 15 خانه برای فروش اعم از استودیو محل سکونت ذکر شده است در $239,995 به شش اتاق خواب و سه حمام به طور کامل جدا single-family house ذکر شده است در $5.5 میلیون نفر است.

مدارس: یتن ابتدایی هاردی میانه و ویلسون دبیرستان.

حمل و نقل: کلیولند پارک ایستگاه مترو در خط قرمز است. این منطقه نیز خدمت کرده است توسط چندین خطوط اتوبوس. اصلی شاهراه کانکتیکات است خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>