زمان بسیار است یک عامل در حال حاضر با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس — که تعطیل تقریبا همه ورزش حرفه ای در اواسط ماه مارس — اجازه تنها یک پر و مسیر باریک به یک کوتاه فن-کمتر از فصل تابستان امسال و یک مهلت از اوایل هفته آینده به توافق برسند به شرایط آن هم اقتصادی و اپیدمیولوژیک.

اما وجود دارد به یک “بهار آموزش 2.0” در اواسط ماه ژوئن و یک روز افتتاحیه در اطراف جولای 4 به عنوان MLB امید وجود خواهد داشت نیاز به یک عمده دستیابی به موفقیت — رئوس مطالب است که به سختی قابل تشخیص اگر در همه — در چند روز آینده بیش از این موضوع بحث انگیز چگونه بازیکنان پرداخت خواهد شد برای این فصل است. و آن را نیاز به سرچشمه با یک اتحادیه است که هنوز به اثبات آن راحت است انتقال از دفاع به جرم.

اتحادیه واکنش فوری به MLB پیشنهاد سهشنبه — به نام که به صورت کشویی مقیاس حقوق و دستمزد کاهش برای بازیکنان است که می تواند بزرگترین نیش از کسانی که بالاترین-پرداخت — ابراز آن شدید ناامیدی در آنچه از آن به عنوان “عظیم” کاهش پرداخت. برخی بازیکنان در کنار بازدید از آن به عنوان یک boldfaced اقدام به تقسیم عضویت در اتحادیه که به خاطر آن نشان دهنده بازیکنان لیگ حداقل $563,500 و کسانی که در ساخت $36 میلیون یکسان است ذاتا مستعد ابتلا به آن پویا است.

ضمن MLB با صدور بیانیه ای به طور موثر قرار دادن این اتحادیه در ساعت: لیگ پیشنهاد شد “به طور کامل سازگار با واقعیت های اقتصادی رو به ما ورزش” MLB بیانیه گفت. “ما به جلو نگاه به یک پاسخگو پیشنهاد از MLBPA.”

روز چهارشنبه به عنوان آنها شروع به وزن خود پاسخ رهبران اتحادیه های پیش بینی شده آرام فریم MLB پیشنهاد به عنوان یک کلاسیک باز ارائه می دهیم اما بازیکنان یادآوری از آنچه در لیگ فراگیر ماموریت: برای به دست آوردن قابل توجهی کمک مالی میان فوق العاده آشفته اقتصادی شرایطی از بازیکنان که هرگز دریافت شده متناسب نظر در قالب سود های حال شرایطی بوده است مخالف است.

حداقل علنی اتحادیه هرگز حمایت خود را مرکزی اعلام کرده که این موضوع از بازیکن غرامت حل و فصل شد توسط مارس 26 توافقنامه حاکم بر این ورزش را تعطیل, کدام نام برای بازیکنان برای دریافت سرشکن بخش از 2020 حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. لیگ معتقد است که توافق نامه تحت پوشش تنها بازی با طرفداران و بازی در خالی استادیوم نیاز های مختلف حساب به حساب برای از دست دادن در استادیوم درآمد.

پیشنهاد سهشنبه بود قطعی بیانیه توسط MLB که موضوع حقوق بود به هیچ وجه حل و فصل توسط مارس توافق. تحت MLB پیشنهاد در یک 82-بازی فصل به طور منظم برخی از قیمت بالا ستاره حال حاضر با داشتن پذیرش نیمی از آنها 2020 حقوق و دستمزد برای چه به مقدار نیم فصل عادی را اساسا دیدن نصف حقوق خود را دوباره.

و هر counterproposal توسط اتحادیه در اقتصاد آیا آن کار می کند در چارچوب MLB افتتاح پیشنهاد و یا می رود در مجموع جهت متفاوت خواهد بود اذعان ضمنی در بازیکنان بخشی که در مارس توافق بود در واقع حرف آخر را در بازیکن جبران خسارت به عنوان اتحادیه رهبری همواره حفظ شود.

شاید وجود دارد اتاق تکان دادن بین این افراط و — این موضوع حل و فصل شد و در مقابل حل و فصل نشده — در صورت پرداخت معوق است که می تواند کمک به صاحبان خود را با جریان نقدی فوری مسائل اما هنوز هم تمام بازیکنان در سراسر سال های آینده. شاید راه هایی برای دستکاری در فصل زمستان بازار یا 2021 حقوق در یک راه است که اساسا همان اثر را داشته.

اما وجود دارد برای که ؟ حتی این موضوع از زمان خود حساس با اتحادیه bristling که MLB در زمان دو هفته بین آن محاکمه بالون از یک 50-50 سهم درآمد — که این اتحادیه را رد کرد و قبل از آن حتی می تواند پیشنهادی خواستار آن یک فرم از یک درپوش حقوق و در نتیجه غیر استارتر — و روز سه شنبه افتتاح رسمی پیشنهاد.

لیگ ادعا می کند آن را مورد نیاز است که زمان به آمده تا با یک به طور کامل متوجه جایگزین طرح زیر این اتحادیه را رد 50-50 اما اثر بود به تغییر بار انتظارات به, اتحادیه اروپا با به روز در حال حاضر در حال اجرا کوتاه برای محور این فصل است. و در حال اجرا را از طریق تمام تلاش این است که این واقعیت را درک توسط هر دو طرف است که طرفداران به ندرت همدردی با بازیکنان بیس بال کار جنگ — و شاید حتی کمتر بنابراین در حال حاضر در میان بیکاری گسترده و اقتصادی ویران ساخته شده توسط coronavirus.

و مبادا کسی فراموش نکنید که دو طرف هنوز هم نیاز به موافقت پیچیده و متعدد بهداشتی و پروتکل های ایمنی که حاکم بر بازی در سال 2020 است. در حالی که به موازات مذاکره نیست دیده می شود که تقریبا به ستیز این دو نیز به وضوح به عنوان جداگانه به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم. اگر هر چیزی, MLB اقتصادی پیشنهاد می دهد بالا پرداخت می شود superstars اضافی نچسب نقطه داده در خطر پاداش حساب دیفرانسیل و انتگرال: آیا ارزش آن را به خطر بازی را از طریق یک بسیار مسری بیماری همه گیر برای کمتر از یک چهارم از خود را کامل 2020 حقوق و دستمزد ؟

شایان ذکر است که این دو بازیکن گره خورده است برای بالاترین حقوق و دستمزد در بیس بال در سال 2020 — Los Angeles Angels مرکز fielder مایک ماهی قزل آلا و نیویورک یانکیز پارچ Gerrit کول که $36 میلیون حقوق می توان به کاهش حدود 8 میلیون نفر تحت MLB پیشنهاد — هر دو را که در حال انتظار برای زایمان در این تابستان.

آهسته خزش از ساعت و روز تا هفته آینده نرم مهلت نیست و تنها راهی که در آن زمان در حال کار بر علیه بازیکنان. بخش مرکزی استدلال آنها این است زودگذر طبیعت از یک ورزشکار رقابتی پنجره — طول متوسط یک لیگ حرفه ای است که 5.6 سال حتی به اندازه کافی برای رسیدن به رایگان آژانس — به عنوان اندازه گیری در برابر صاحبان که خود می تواند تیم های خود را برای چندین دهه است که دیده می شود 20 سال اجرا افزایش درآمد و رشد و حتی بیشتر در حق رای دادن ارزش. کدام طرف بهتر است موقعیت آب و یک سال مالی سقوط ؟

در ضمن ورزش چشم انداز تغییرات روز به روز. در یک زمان MLB می تواند تصور خود را در به نجات تلویزیونی ورزشی صنعت در حالی که تابستان مرحله به خود را قبل از مخاطبان اسیر گرسنگی برای بازی های زندگی. اما در حال حاضر NBA و NHL در حال مسابقه MLB برای بازگشت به صفحه نمایش تلویزیون آمریکا است. در حال حاضر کره بیس بال, سازمان, سومین لیگ بیس بال در جهان است که پخش آن در بازی های ESPN و ژاپن Nippon حرفه ای بیس بال, دومین, است سه هفته دور از راه اندازی آن.

بیس بال روز قیامت ساعت گذشته رخ داد نیمه شب در سال 1994 زمانی که بازیکنان در ادامه اعتصاب در نهایت منجر به لغو جهان سری — یک ضربه خرد کردن از آن در زمان ورزش سال بهبود می یابند.

این هفته ورزش می یابد خود را به عنوان نزدیک به نیمه شب که در هر نقطه ای از آن. (بله که شامل 2002 زمانی که بیس بال دقت اجتناب شود کار دیگری توقف.) بیس بال نیاز به دستیابی به موفقیت اما به عنوان ورزش در انتظار اتحادیه حرکت بعدی آن را دقیقا روشن چه دستیابی به موفقیت ممکن است مانند نگاه کنید و یا اینکه یکی است و حتی ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات