شاهزاده اندرو می تواند subpoenaed اگر او همچنان به uncooperative با مقامات در تحقیقات خود به جفری اپستاین قاچاق جنسی پرس و جو به گفته یک وکیل به نمایندگی از میلیاردر کودک آزار را به شاکیان.

لیزا بلوم و گلوریا Allred که هر کدام نشان دهنده پنج اتهام قربانیان خواست دوک یورک به “انجام کار درست” در کمک به تحقیقات.

تماس های ما وکیل جفری برمن گفت: در یک کنفرانس خبری دوک داده بود “صفر همکاری” با وجود وکلای او در حال تماس با دادستان و اف بی آی است.

“پرنس اندرو خود را متهم به سوء رفتار جنسی و او نیز صرف مقدار زیادی از زمان با جفری اپستین” Ms بلوم گفت: اخبار بی بی سی در روز سه شنبه.

“پس از آن زمان برای متوقف کردن بازی بازی ها و به جلو آمده و به انجام کار درست و پاسخ به سوالات.”

او افزود: قربانیان “خشم” که اندرو بوده است نه کمک به مقامات ایالات متحده که او گفت: او در مصاحبه بی بی سی با Newsnight در ماه نوامبر.

در آن زمان او گفت که او “مایل به کمک به هر مناسب آژانس های اجرای قانون” پس از اعلام او به پله از وظایف سلطنتی برای “آینده قابل پیش بینی”.

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4′s امروز برنامه Ms Allred گفت: “پاسخ این است که همان صفر همکاری است. این مسخره است. آن را فقط قابل قبول نیست.

“پرنس اندرو یک تعهد اخلاقی به داوطلب به صحبت می کنند به اجرای قانون – این چیزی است که او گفت: او را انجام دهد.

“ما می تواند همچنین در دعوی در دادگاه مدنی به دنبال احضاریه شاهزاده اندرو” Ms Allred اضافه شده است. “اگر او تا به حال برگشتم به ایالات متحده خواهد بود که یکی از اولین چیزهایی که من مطمئن هستم که بسیاری از وکلا از جمله من می خواهم به انجام است.”

آقای برمن نمی تواند به جزئیات در چه اطلاعاتی دادستان به دنبال از اندرو اما گفت اپستاین “نمی توانست انجام آنچه او آن را بدون کمک از دیگران”.

یکی از اپستین مقتولین ویرجینیا Guiffre گفت: در مصاحبه ای با بی بی سی , پانوراما, برنامه ای است که او تا به حال یک برخورد جنسی با اندرو در لندن در سال 2001 زمانی که او 17 ساله بود که سمت چپ او را “وحشت زده و شرمنده”.

ویرجینیا Giuffre ادعای او قاچاق توسط جفری اپستاین و مجبور به رابطه جنسی با دوستان خود (PA)

او وکیل دیوید بویس گفت: ABC News: “شاهزاده اندرو ادامه داد: عدم همکاری با مقامات پس از آزادانه تصدیق کرد که او می تواند آماده برای پاسخ به سوالات بالا می برد حتی بیشتر سوالات در مورد نقش او در بازی های بین المللی قاچاق جنسی حلقه جفری اپستاین و دیگر اداره می شود.

“پرنس اندرو باید بیشتر به طور جدی باور عمیق برگزار در این کشور است که هیچ کس بالاتر از قانون است.”

اندرو قاطعانه رد می کند او تا به حال هر گونه تماس جنسی و یا ارتباط با Ms Giuffre.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su