تیمبرولوز’ کارل-آنتونی شهرهای خود را نشان می دهد مادر این است که در کما به دلیل coronavirus

“شدت این بیماری واقعی است,” او گفت:. “این بیماری نیاز به آرامی گرفته شده است. لطفا محافظت از خانواده خود را, شما, عزیزان, خود, دوستان خود را. عمل اجتماعی فاصله. لطفا نمی شود در مکان هایی با تعداد زیادی از مردم است. این بیماری کشنده است.”

در این ویدئو شهرهای توضیح داد که پدر و مادر او کارل شهرهای Sr. سقوط بیمار در اوایل هفته گذشته است. پس از مادر خود بیماری نیست, بهبود, شهرها و خواهر آماتور او را تشویق به رفتن به بیمارستان برای یک coronavirus آزمون. شهرهای گفت: نتایج آزمون به عقب نمی آمد “برای یک مدت زمان طولانی است.”

در حالی که شهرهای Sr. منتشر شد به خود قرنطینه در خانه جایی که او باقی مانده کروز برگزار شد در بیمارستان که در آن وضعیت او شروع به خراب شدن. او علائم سرفه های 103-درجه تب دشواری تنفس — “نگه داشته و بدتر” شهرهای توضیح داد: با وجود این بیمارستان تلاش.

“من احساس او را تبدیل به یک گوشه” شهرهای گفت: توصیف مختصری از روی لئامت دادن پیشرفت است. “من می دانستم که وجود دارد روز بیشتر به آمده اما ما در مسیر درست. [سپس پزشکان] گفت: او رفت و وری. او رفت و وری سریع. ریه ها او را گرفتن بسیار بدتر است. او داشتن مشکل در تنفس. آنها توضیح به من که او تا به حال برای قرار دادن در یک ونتیلاتور.”

کروز شد و پس از آن قرار داده شده به پزشکی ناشی از کما, که در آن او باقی مانده است.

شهرهای گفت که او انجام بهترین خود را برای مثبت باقی می ماند در سراسر مصیبت ارائه تشویق به مادرش که او به عنوان “رئیس” خانواده و “قوی ترین زن من می دانم.”

“من به او گفت من او را دوست داشتم,” شهرهای گفت: از مکالمات خود را پس از او به بیمارستان. “هر روز من به او گفتم که چقدر من او را دوست داشتم. او به من گفتن چیزهایی که من نمی خواهم برای شنیدن.”

شهرهای گفت: خانواده به دنبال مادر خود پیشرفت “روز به روز” دریافت به روز رسانی منظم از متخصصان پزشکی پس از او قرار داده شده بود در کما.

کروز که بومی جمهوری دومینیکن بوده است ثابت در شهرهای بازی در طول توسعه خود را به عنوان یک ستاره پنج استخدام در نیوجرسی بالا کلی انتخاب و پس از یکی-و-انجام نجومی در دانشگاه کنتاکی و پنج سال کار حرفه ای با تیمبرولوز.

“زندگی ممکن است به پرتاب مشت من, اما من قصد دارم برای حفظ برگشت تا” شهر گفت: در این ویدئو. “من نمی خواهید به ترک. نه خانواده من. نه مادر من. دومینیکن زنان قوی هستند. مادر من است, قوی ترین زن, من می دانم. من می دانم که او را ضرب و شتم این و ما در حال رفتن به شادی زمانی که او می کند.”

چهارده نفر از کارکنان تیم NBA از جمله 10 بازیکن را آزمایش مثبت برای coronavirus. یوتا جاز مرکز رودی Gobert برای اولین بار آزمون مثبت مارس 11 که باعث NBA به ناگهان تعلیق آن 2019-20 فصل است. در حالی که هفت تیم NBA را اعلام کرد آزمون مثبت برای حداقل یکی از اعضای خود سازمان تیمبرولوز به یکی از آنها نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im