Infinite را شکار دیزنی جریان رئیس, مارس نیش

جریان-تلویزیون کسب و کار هرگز مهم تر بوده است به والت دیزنی Co. از آن است که در حال حاضر و در عین حال اجازه دادن به آن مهم ترین جریان اجرایی فرار از پادشاهی سحر و جادو. زمان خواهد شد بگویید که آیا این یک اشتباه بود.

کوین مایر که تا به حال نظارت دیزنی+ Hulu و ESPN+ ترک کرده است برای تبدیل شدن به مدیر عامل buzzworthy تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم Infinite به عنوان به خوبی به عنوان رئیس اجرایی از Infinite چینی شرکت مادر ByteDance Ltd. خروج خود را می آید به عنوان دیزنی در حال ظهور جریان تقسیم طول می کشد در مرکز صحنه و Covid-19 pandemic ارائه یک ضربه به آن بیشتر تاسیس خطوط از کسب و کار از جمله خود پارک, کروز, کشتی, ورزش شبکه ها و منابع دیگر از تلویزیون-درآمد حاصل از تبلیغات.

مایر در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان نامزد پیشرو به جای دیزنی مدیر عامل Bob Iger اما تخته رفت و با یکی دیگر انتخاب کنید. باب Chapek که تا به حال اجرا شده است و دیزنی پارک و استراحتگاه شد مدیر کل شرکت در ماه فوریه اعلام کرد که سرمایه گذاران گرفتار کردن گارد و predated این ویروس مربوط به ایالات متحده مستندات. همانطور که من نوشت: در آن زمان Chapek در برخی از راه های نشان دهنده دیزنی گذشته در حالی که مایر نشان دهنده آینده خود را به عنوان یک شرکت با تمرکز قوی بر روی, سرگرمی, مطالب و جریان. که حتی در حال حاضر اگر این بیماری همه گیر است اثرات پایدار بر روی چیزهایی مثل پارک و سینما-تئاتر حضور و غیاب. Iger مانده است به عنوان رئیس اجرایی هر چند اخیر موانع به نظر می رسد کشیده اند او را به بیشتر از یک دست در, نقش, در حالی که Chapek بر گرفتن پارک را به بالا و در حال اجرا است. (دیزنی جهان آغاز می شود که مرحله به مرحله بازگشایی پنج شنبه; شانگهای دیزنی در حال حاضر بازگشایی شد.)

مایر نقش در دیزنی در حال پر ربکا کمپبل که صرف 23 سال در این شرکت است. هر چند او تا به مشخصات پایین Campbell نقش کلیدی در راه اندازی دیزنی+ در اروپا و اخیرا رئیس جمهور از دیزنی لند توچال. دیزنی+ به 54.5 میلیون مشترک اما آن نسبتا کوچکتر محتوای کتابخانه و بچه-برنامه نویسی های سنگین روبرو خواهد شد رقابت سختی از Netflix بکشد — و شاید حتی جدیدتر کسانی HBO Max (از AT&T Inc.’s WarnerMedia) و طاووس (از Comcast Corp. NBCUniversal). آن را کمک نمی کند که تولیدات هالیوود مجبور به تعطیل به دلیل اجتماعی فاصله.

Iger هنوز هم ممکن است چهره دیزنی و Chapek پیشرو این شرکت در طول بحران اما سرمایه گذاران چشم خواهد شد در کمپبل در این سال بیش از حد. این همچنین بدان معنی است که دیزنی در نهایت یک زن دیگر در C-suite (آن رئیس امور مالی است کریستین مک کارتی) — و در این مورد یک نقش است که مطمئنا در مسیر بعدی دیزنی مدیر عامل باز شدن روزی. تا آن زمان او باید به شکل از چگونه دیزنی+ lures های بعدی آن 50 میلیون مشترک. تغییر می تواند خوب باشد.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

تارا Lachapelle است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش کسب و کار از سرگرمی ها و ارتباطات از راه دور و همچنین گسترده تر می پردازد. او که قبلا نوشت: M&یک ستون خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>