Infinite هک جایگزین مردم ویدئوها با کروناویروس تئوری های توطئه

یک آسیب پذیری امنیتی با نرم افزار محبوب Infinite می تواند اجازه می دهد هکرها به پست جعلی به مردم حساب محققان هشدار داده اند.

توسعه دهندگان نرم افزار تامی Mysk و Talal حاج Bakry قادر به دستکاری محبوب Infinite حساب به نظر می رسد به عنوان اگر آنها صحه تئوری های توطئه خطرناک و مضر در اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

“دست شستن بیش از حد اغلب باعث سرطان پوست” یکی جعلی پست در این مقام سازمان ملل متحد مهاجرت حساب متحده است. “سیگار و vaping کشتن coronavirus.”

یک پست وبلاگ و جزئیات تهدید خواست Infinite به سوئیچ از پروتکل HTTP به HTTPS امن به منظور جلوگیری از حملات آینده. لازم به توضیح است که استفاده از HTTP به انتقال اطلاعات حساس به معنای آنها قادر به رهگیری Infinite ترافیک و ترفند نرم افزار به نشان دادن جعلی ویدئوها به عنوان اگر آنها ارسال شده توسط کاربران.

“گردش گمراه کننده و ویدئوها در یک پلت فرم محبوب مانند Infinite به شمار خطرات بزرگ” پست وبلاگ اعلام کرد.

“جعلی ویدئوها ما ایجاد ارائه اطلاعات گمراه کننده در مورد Covid-19. این نشان می دهد یک منبع بالقوه از انتشار اطلاعات غلط و نادرست حقایق در مورد یک انتقادی معاصر موضوع است.”

این روش هک شد تایید توسط محققان در برهنه امنیتی که با استفاده از آن پس از “بازی در اطراف با Infinite برنامه برای چند دقیقه”.

Cyber security محققان گفت: این حمله می تواند به ویژه خطرناک در زمانی که اطلاعات غلط است که استفاده می شود به تحریک اعمال خرابکاری و گسترش بی اساس ادعا می کند که می تواند آسیب به سلامت مردم است.

“این نوع از حمله نشان دهنده یک نوع متفاوت از privilege escalation. تغییر ظاهر به عنوان معتبر هویت به منظور اشتراک اطلاعات غلط به کسی خوراک استفاده می شود می تواند برای همه نوع از مفاهیم مخرب,” تیم Erlin معاون مدیریت محصول در Tripwire گفت: مستقل.

“ما اغلب می پرسند که کاربران سخت کوش مورد ارزیابی منابع اطلاعاتی دریافت می کنند از رسانه های اجتماعی اما سعی و کوشش مفید نیست زمانی که یک مهاجم می تواند به سادگی به رابجای دیگری جا زدن یک منبع معتبر.”

Infinite بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de