“It’s gonna be Peyton و من در برابر تام و فیل و ما میخوایم زمان زیادی را انجام می دهند آن را” جنگل گفت Golfworld را Henni Zuel در روز پنج شنبه. “همه پول و درآمد حاصل در حال رفتن به رفتن به تمام covid تلاش های امدادی. ما در میانهی شب تصمیم دقیقا چه سازمان های خیریه ما در حال رفتن به اهدای پول به اما ما میخوایم divvying آن را به بسیاری از علل مختلف.”

جدا از طرفین درگیر و تعیین علت شد جزئیات اندکی در اطلاعیه منتشر شده روز شنبه از طریق Bleacher Report. که پلت فرم متعلق به ترنر ورزشی که تایید آن را به هوا بازی زندگی می کنند در TNT ماه آینده.

یک سخنگوی Turner Sports ارائه شده و هیچ نظر بیشتر دیگر نسبت به مراجعه به این خبر که اعلام شده است که جزئیات بیشتر در مورد تاریخ از “مسابقه: لیگ قهرمانان برای موسسه خیریه” محل خود را و آن خاص موسسات خیریه آشکار خواهد شد در هفته های آینده.

“برگزارکنندگان مسابقات در حال حاضر در حال کار با دولت و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی در رقابت تولید و تدارکات برای اطمینان از این رویداد عبارتند از ایمنی و بهداشت پروتکل اعلام این خبر اظهار داشت.

مایکلسون را شکست داد جنگل در اولین نبرد لقب “مسابقه” یک pay-per-view ارائه در نوامبر سال 2018 است که شامل یک winner-take-all قابلمه 9 میلیون دلار است. این رویداد به طور گسترده ای panned برای آن درهم و برهم, گلف, مشکلات فنی و عدم گفتگوی بورسی و شرط بندی و anticlimactic پایان (مایکلسون برنده در چهارم حذفی سوراخ را در تاریکی غروب).

“شما می دانید, آمریکا, شما در حال تماشای برخی واقعا پیش فرض گلف” TNT تحلیلگر Charles Barkley گفت: در این برنامه تلویزیونی در زمان.

جنگل روز پنجشنبه گفت که woofing در حال حاضر آغاز شده است.

“شده است وجود دارد کمی از بحث زباله در حال حاضر کمی از گفتگوی بورسی عقب و جلو,” او گفت:. “این که آیا آن” من ممکن است نیاز اضافی ویلچرهای به حمل فوق العاده من کاسه’ چرا که او بیشتر سوپر کاسه از شریک زندگی من است. یا ” من رو بیشتر رشته از فیل بنابراین من میخوام باید به یک کامیون آمد تا برای اولین بار توپ را روی گوه و U-Haul آن است.”

“ما تا به حال گفتگوی بورسی عقب و جلو شده است و فوق العاده است. اما این نمونه ما از آن چه ما انجام می دهیم. ما می خواهم به دادن سوزن به سوزن شما باید قادر به آن را. آن را سرگرم کننده است و آن را مانند زمانی که ما بازی زمانی که ما به رقابت بپردازند. وجود خواهد داشت گفتگوی بورسی عقب و جلو اما نمی توان آن را به عنوان خشن به عنوان آنچه که ما در متن ما ارز.”

PGA Tour که به نام خاموش مارس بازیکنان قهرمانی پس از یک دور و لغو وقایع پس از آن هفته گذشته گفت که قصد دارد برای بازگشت در ماه ژوئن بدون طرفداران در حضور اما با rejiggered برنامه که شامل PGA قهرمانی ایالات متحده باز, کارشناسی ارشد و جام رایدر.

ESPN گزارش روز شنبه که مردم با آگاهی از این رویداد نشان میدهد که این بازی احتمالا برگزار خواهد شد در فلوریدا در سراسر آخر هفته روز یادبود. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) شده است هل دادن به بازگشایی دولت خود را با اقتصاد و او به تازگی تعیین شده از WWE به عنوان یک کسب و کار ضروری که معاف از آن دولت اقامت در خانه سفارش دهید.

جنگل وعده داده است که “این بازی در قسمت دوم” کمتر خواهد بود در مورد رقابت و بیشتر در مورد جمع آوری پول برای coronavirus امداد.

“این متفاوت است از آنچه فیل و من دو سال پیش بازی های ما بازی در وگاس” او گفت:. “که او بود و من فقط با داشتن یک زمان بزرگ در تلاش برای به نمایش گذاشتن گلف در راه های مختلف. ما با هم به نمایش گذاشتن گلف در راه های مختلف, اما آن را در مورد خیریه. که به همین دلیل ما در حال انجام این کار است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات