تایگر وودز و فیل مایکلسون بازگشت برای یکی دیگر از ‘مسابقه’ آوردن Peyton منینگ و تام بردی با آنها

در یکشنبه, جنگل و مایکلسون تجدید رقابت خود را با “بازی: قهرمانان برای خیریه.” و در این زمان, آنها, آوردن برخی از وات (اگر تازه) قدرت ستاره با آنها. جنگل را با تیم سابق NFL quarterback Peyton منینگ در حالی که مایکلسون همکاری را با شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی در یک مسابقه به نفع coronavirus-امداد و موسسات خیریه.

زمان: چهار شنبه, 3 p. m. شرقی.

تلویزیون: مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV و HLN.

فرمت: مسابقه بازی با چهار توپ فرمت برای جلو نه همه نقش تمام عکس های خود را و این تیم با این بازیکن که بهترین نمره برنده سوراخ و تغییر متناوب-شات فرمت برای بازگشت نه. برای جلو نه که در آن هر یک از چهار گلف بازان را با ضربه تمام عکس های خود منینگ و بردی داده خواهد شد و یک نقص سکته مغزی در هر سوراخ شماره 3, 6 و 8 (یکی par 3 یکی از پر 4 یکی همتراز 5). این quarterbacks نیز خواهد بود teeing از دورتر تا در جعبه توپ را روی گوه از PGA Tour جوانب مثبت. در پشت نه همه چهار گلف بازان را شروع کردن با هر تیم انتخاب بهترین شات به بازی و متناوب از وجود دارد.

در خطر: حداقل 10 میلیون دلار برای coronavirus تلاش های امدادی از گلف بازان و حامیان مالی با احتمال بیشتری اضافه شده در طول روز است. با توجه به PGA Tour, بازی برگزار خواهد شد در زیر تور قوانین منع کرده است که شرکت کنندگان از قمار در بازی. این تور مجاز طرف شرط در اولین جنگل-مایکلسون مطابقت اگر تمام درآمد حاصل به موسسه خیریه رفت و جفت wagered 800.000 دلار در پنج طرف شرط.

در حال منینگ و بردی هر خوبی در گلف؟: منینگ ذکر شده است به عنوان یک 6.4 نقص در حالی که بردی دارای یک 8.1. (کاهش تعداد بهتر است و هر کسی با یک تک رقمی نقص معمولا خیلی خوب است.)

شانس: از پنجشنبه DraftKings ذکر شده در جنگل/منینگ به عنوان -186 علاقه مندی ها (شروط $186 به برنده 100$). مایکلسون و بردی شدند +160 underdogs (شروط $100 به پیروزی $160).

هر چیز دیگری؟: Charles Barkley خواهد شد که ارائه تفسیر برای Turner ورزش را نشان می دهد خود را haltingly فلج نوسان در یک سوراخ یکشنبه. باید به او کارت دیو یا بهتر از $200,000 اضافه خواهد شد به پول اهدا به موسسه خیریه.

بارکلی نیز کمک تماس اول “مطابقت” در 2018 و شکایت در مورد کیفیت از گلف ،

روز شنبه, یاهو گزارش داد که جنگل منینگ مایکلسون و بردی همه را با استفاده از تنها یک باشگاه در مدال را پنجم سوراخ های پر 4 است که ویژگی های این دوره را باریکترین fairway و آب پایین سمت چپ در روش عکس.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>