تایگر وودز بهتر از همسالان خود برای مدت طولانی, برنده 2019 کارشناسی ارشد بودن دقیق

این احساس زمانی است که سوال در مورد تایگر وودز ذوب دور و یقین او یک بار نشان داده شده مطرح است. تقریبا دو ساعت از دور نهایی باقی مانده است. این شروع نه چندان با یک شات به عنوان یک تصمیم و آن را نشان داده شده در متعاقب آن راه رفتن: دو شرکای بازی رفت به سمت راست و جنگل strode به سمت چپ خودش را جدا و دوباره.

پیاده روی آمد 12th توپ را روی گوه در باشگاه گلف آگوستا ملی به عنوان نمادین یک سوراخ وجود دارد در این ورزش است. جنگل وارد در توپ را روی گوه انتهایی دو عکس. برای سال های بسیاری در بسیاری از مسابقات بزرگ او ایجاد کرده بود احساس غیر قابل اجتناب نیرو-تغذیه نتايج به بقیه در این زمینه است. به طوری که اغلب در آخرین دور از این مسابقات بزرگ سوال این بود که آیا او برنده خواهد بود تنها چگونه است.

2019 کارشناسی ارشد خواهد بود به عنوان نتیجه گیری از جنگل را comeback, داستان حکم و حق ، بدن او شکسته شده بود آنقدر که در طول یک 4½-سال کشش پوشا 2014 تا 2018 او نشسته مطلب اصلی قهرمانی (10) از او در شرکت (هشت) و زمانی که او نشان داد تا او از دست رفته بیشتر کاهش (پنج) از او ساخته شده است (سه). شهرت او شکسته شده بود هر دو از یک نژاد زناشویی خیانت و رسوایی و بازداشت برای رانندگی تحت تاثیر.

از سال 1997 تا 2008 جنگل به نظر می رسید شکست ناپذیر در برنده شدن در 14 رشته خاص به پیشی جک نیکلاس رکورد 18. در دهه پس از آن او تا به حال دو بچه یکی از طلاق و چهار به عمل جراحی و رشته صفر. او آمد به آگوستا در ماه آوریل گذشته به عنوان یک مرد 43 ساله سابق قهرمان با عقب کشیدن خط مو با بهترین شانس برای پنجمین کت سبز پشت او دختر و پسر آشنا با پیروزی تنها از آرشیوی نوار.

“قبل از این باز گشت” جنگل گفت: پس از دور نهایی “آنها فقط می دانستند که گلف من باعث بسیاری از درد است.”

با هیچ اساتید در این هفته به دلیل رمان coronavirus همه گیر آن را به ارزش به خاطر سپردن است که جنگل را پنجم کت سبز و 15th, عمده, عنوان, نیست, امن و بدون باز گشت بیش از چهار روز و یک دور نهایی برای تکمیل گشت که در حال حاضر کمک خواهد کرد که تعریف خود را حرفه ای. آن را به ارزش به خاطر سپردن اعماق که از آن او آمد و با خود درمانی به خصوص با ناتوان کننده خود را به عقب. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که او وارد 12th, سوراخ انتهایی توسط دو سمت چپ و سبز گره خورده است به این منجر شود. و آن را به ارزش به خاطر سپردن که او تغییر امکان به احتمال قوی به آن آشنا و غیر قابل اجتناب نیست با خاص نوسان اما با خود بی نظیر داشته باشید.

دلایل باور

کارشناسی ارشد فقط oozes خوش بینی. آن را با زمان فقط به عنوان بهار است که رسما قرار دادن در پشت زمستان سرما در بسیاری از ایالات متحده است. آن است که با azaleas ظاهر ارائه رنگ پس از همه آن خاکستری است. آن را با جیم Nantz “سلام دوستان” دعوت و تسکین دهنده است. و در ماه آوریل گذشته آن را تا به حال انجام با تایگر وودز.

“من دیده ام او را به انجام همه چیز با یک توپ گلف و انجام در یک سطح بالاتر از هر چیزی من دیده ام در این بازی” فیل مایکلسون جنگل را دیرین مبارزه شریک و سه زمان کارشناسی ارشد, قهرمان خود گفت: روز شنبه قبل از مسابقات آغاز شد. “من فقط هرگز حکومت او را.”

Vibes از جنگل موجب شد بر اساس سال, اما شواهد قبلی سپتامبر هنگامی که او برنده تور قهرمانی برای اولین بار پیروزی از هر نوع از سال 2013. بدن خود را برای یک بار نیست خیانت به او است. بله این فقط یک 30-مرد میدان است. اما برای کسی برنده شد یک بار فقط یک محصول جانبی از صرفا بازی انجام دوباره آن را پس از پنج سال خشکسالی اهمیت.

جنگل خود را آغاز کرد 22nd, کارشناسی ارشد فقط بعد از ساعت 11 صبح آخرین مارس 11, پیوستن Li Haotong از چین و جان رحم از اسپانیا. او دقیقا در نوع باز گرد که در سابق زندگی می تواند portended بخت خوب پیش: 2-زیر 70. نهایی سه گروه از روز تولید می شود دور برگزار شد که سرب — 66s از Bryson DeChambeau و بروکس Koepka و 67 از مایکلسون.

اما جنگل بود خیلی بیشتر در آن از او خارج از آن.

“من همه چیز من نیاز به انجام امروز به پست تعدادی او گفت:” پس از آن.

هیچ لحظه ای از دو دور اول می ایستد بیش از شات دوم خود را در شرایط دشوار par-4 14 در روز دوم. جنگل رانده بود توپ را به سمت چپ درختان و او در اندک پنجره که از طریق آن به بازی در رویکرد خود را. او به شدت انتقاد کرد و در توپ در نی کاج و او به عنوان پا به دور یک گارد امنیتی تضعیف در زمین مرطوب و برخورد با جنگل مچ پا.

جنگل خمیده خم مچ پا و grimaced. اما پاسخ او این بود دو قسم: او بعید مرغک زدن توپ است که او را در انتظار سبز. و پس از آن زمانی که خواسته در مورد این حادثه گفت: به سادگی: “همه چیز خوب است. حوادث اتفاق می افتد.”

ترجمه: چیز کمی نیست من زحمت این هفته است. من به بودن تایگر وودز.

شنبه شب فرانچسکو Molinari رهبر بود. او birdied چهار مستقیما در پشت نه. او تا به حال ساخته شده فقط یک دیو تمام هفته. او 66 چپ او در 13 زیر. تونی Finau شات 64 رسیدن به 11 زیر. و جنگل با خود 67 بستن او وجود دارد.

وجود دارد احساساتی دلیل به این باور, اما مقدار زیادی از واقعی آنهایی که به شک و تردید. نه تنها Molinari, که تا به حال مورد ضرب و شتم جنگل در محیط باز, تابستان گذشته, بازی بی وقفه اما آن را به خوبی مستند شده است که هر یک از جنگل را 14 اصلی قهرمانی آمده بود زمانی که او وارد دور نهایی یا پیشرو آشکار و یا گره خورده است به این منجر شود. او تا به حال هرگز از پشت بسیار وظیفه که باقی مانده است.

به علاوه گلف تغییر کرده بود در این دوره از جنگل را دهه عمده خشکسالی است. بازیکنان که تا به حال ظاهر شده است مرعوب جنگل را صرف حضور داشت نقل مکان کرد. ستاره که جای آنها را تماشا جنگل با عظمت در تلویزیون در حال رشد است اما تا به حال شاهد بسیاری از آن را در هزینه های خود را.

“آن را دوست ندارم من فقط می تواند نگرانی در مورد او” Molinari گفت که شنبه شب. “من فکر می کنم بسیاری از بچه ها با یک فرصت است.”

به یاد ماندنی از شروع

بسیاری از روزنامه نگاران را تحت پوشش بیشتر استادان از من (نه) و بسیاری تا به حال وقایع بیشتر از جنگل عمده قهرمانی از من تا به حال قبل از سال گذشته (صفر). من برای اولین بار عمده به عنوان گلف نویسنده در واشنگتن پست اتفاق افتاده در سال 2009 کارشناسی ارشد — جنگل اولین عمده پس از سال 2008 ایالات متحده باز که تا ماه آوریل گذشته خود باقی مانده عمده ترین عنوان.

گلف بازان بحث در مورد یادگیری آگوستا ملی خصلت در طول زمان است. با 21 سفرهای پشت سر او جنگل می دانست که در آن به دست و که در آن نه به چگونه هر توپ خواهد شکست, چگونه نسیم را از طریق برخی از درختان می تواند یک توپ. همان اصل امر برای نویسندگان: تجربه به ارمغان می آورد و حکمت حتی در تماشای یک دور. پیاده روی پایین سمت راست از شماره 2 نه چپ و نه به رفتن تمام راه را به سبز اما نگاه کردن از نقطه میانی تپه. اقامت در شیب بالاتر سبز در par-3 ششم. و…. وجود دارد راه های هوشمند به دنبال یک دور فقط به عنوان وجود دارد راه های هوشمند به بازی.

در دور نهایی 2019, کارشناسی ارشد, طبیعی یکشنبه در جریان تغییر — برای گلف بازان و کسانی که در مورد آنها نوشت. قبلی بعد از ظهر به عنوان رهبران مشغول به کار راه خود را در اطراف نه بازگشت به مسابقات مقامات اعلام کرد که پیش بینی ها از آب و هوای بد برای بعد یکشنبه خواهد فشار دور نهایی از شب تا صبح. زمینه را آغاز بازی از هر دو اول و 10th كم. دور نهایی خواهد بود رقابت در رابطه جنسی در تروی به جای سنتی جفت. و به جای teeing حدود 3 p. m. — ایجاد که شام درام برای فردا — نهایی گروه آغاز خواهد شد در 9:20 صبح

برای ورزش-مشاهده ملت این ساخته شده است برای تنظیم عادات مشاهده. برای بسیاری از ما پوشش این رویداد آن را اساسا تغییر تجربه و کار. هر چند پوشش استادان مورد علاقه من است sportswriting هفته از سال می توانید آن را مانند چیزی از یک جعلی ورزش. دو عنصر توطئه علیه شما: همیشه بلندی روزنامه مهلت و آلاینده طبیعت از یک رویداد است که در مهم ترین لحظه می تواند از هر بازیکن در هر سوراخ در هر تعداد از گروه های.

نتیجه: برای هر یک از قبلی کارشناسی ارشد, من تا به حال تحت پوشش من به تماشای نه بازگشت به روزهای شنبه و یکشنبه در تلویزیون از رسانه ها در ساختمان است. این تنها راه برای نوشتن یک داستان به عنوان مسابقات توسعه یافته پس از آن می تواند ثبت شود فقط آن را به عنوان به پایان رسید و آن را تنها راه برای پیگیری همه چیز است که می گذرد.

اما به دلیل آن تهدید رعد و برق در سال گذشته زمانی که من می تواند منطقی مطمئن باشید برنده خواهد آمد از نهایی گروه از Molinari, Finau و جنگل — خوب شوت من می تواند راه رفتن به عقب و نه با رهبران برای اولین بار.

دروازه باز در 7:15 صبح و تماشاگران ریخت و از طریق. انرژی متفاوت بود.

“هر کس می خواهد برای دیدن تایگر وودز پیروزی بیشتر رشته زیرا او حرکت سوزن مثل هیچ کس بازی گلف امروز” نیکلاس گفت: در صبح روز اول دور. او فکر بازگشت به ببر برنده شدن در تور قهرمانی که در آن گالری کاهش یافت و در پشت جنگل به عنوان او راه می رفت تا 18 fairway به آن پایان.

“من فکر نمی کنم من تا به حال دیدم هیجان بود که حتی زمانی که آرنولد بود و در بهترین حالت” نیکلاس گفت. “از آنجا که آنها می دانستند آنچه که او را از طریق رفته بود و چگونه او تلاش کرده بود و همه را دوست دارد برای دیدن یک مرد بزرگ باز گشت.”

با موفقیت در زیر جنگل در کارشناسی ارشد سخت تر از پیروی از هر بازیکن دیگر. گالری همواره بسیار زیاد پس از یک سفر موفق شامل قسمت مساوی انباشته شده و دانش خالص ، که من راه رفتن را از اصحاب بودند نه تنها دوستان مایکل روزنبرگ و استفانی Apstein هر دو Sports Illustrated, اما, با تشکر از حسن نیت دوستان با دسترسی به یک بلیط پدرم که آمد برای آخر هفته.

این شرکت خوب بود. تئاتر فوق العاده ای بود.

قبل از 12 به بالا از هیئت مدیره رهبر بود نسبتا ثابت: Molinari با یک دیو در 7 و یک مرغک در 8 باقی می ماند در 13 در جنگل با یک زبان-شلاق از لو لو پس از بازگشت به عقب bogeys در 4 و 5 و سپس birdies در 7 و 8. آن را مرتب کند و او آمد تا 12th حتی برای روز 11 زیر هنوز دو بازگشت.

هیچ تماشاگر دسترسی به پشت آگوستا را 12th, سبز, پس, درام است که در بازدید از یک شیب و grandstands پشت توپ را روی گوه. سوراخ شده که بعد در 158 متری بنابراین شاهد عینی تاریخ است که از 200 متری یا بیشتر ، پین در سمت راست کم عمق سبز. وسوسه انگیز است اما هنوز به flirted با. Molinari برگزار شد هر دو منجر شود و این افتخار تا او ضربه اول است.

اگر ایتالیایی بازی کرده بود با اطمینان به آن نقطه او آن را نشان نمی دهد یا در فکر یا اعدام. او با هدف به سمت پرچم. او هرگز تا به حال شانس. توپ خود را در زمان دو پرش کردن خاکریزی و سپس trickled به Rae نهر.

و در اینجا که در آن جنگل صورت گرفت مهم ترین قدم در جهت برنده شدن در مسابقات را به سوی کوه در می رم احساس می کنم از اساتید. او در زمان 9-آهن از کیسه های خود را و فکر نمی کنم در مورد پین. او با قرار دادن توپ خود را بیش از پناهگاه در مرکز سبز بیش از 30 فوت دور: امن است. اما بیشتر از آن: هوشمند است.

ثانیه بعد Finau چرخش. مانند Molinari — به عنوان به خوبی و Koepka و ایان Poulter در این گروه فقط پیش — او یافت می شود آب است. و بنابراین شروع به آشکار راه رفتن: به عنوان بالا از اساتید هیئت مدیره رهبر بود در مورد تنگ تر بازیکنان خود منتقل دورتر از هم جدا: جنگل به سمت چپ بیش از هوگان پل Molinari و Finau به حق خود را مجازات و بازی سوم خود را عکس به سبز است. Molinari و Finau ساخته شده دو bogeys. جنگل ساخته شده هشت پر رو-بالا و پایین صفحه برای نجات همتراز. او گره خورده بود برای منجر شود.

از آنجا ضرب وشتم. گالری در اطراف جنگل گروه رفت و از زیاد به سنگین و ابتلا به یک نگاه اجمالی از مهم نوسانات آمده رشد خطرناک. من از دست پدر من نزدیک به 14 سبز قبل از جنگل birdied همتراز 5 تا 15 را آشکار منجر شود. من او را دوباره ببینم تا شام.

حتی در یک عمل دور از دیدن جنگل بازی par-3 16 در آگوستا ملی ارائه یک چالش برای کسانی که تا به حال معترضان در خارج وجود دارد پس صبح. اصحاب من و من می دانستم که این طوری ما انتخاب برای تماشای Koepka — در حال حاضر فقط یک سکته مغزی را پشت جنگل — بازی بازی 17. ما به پایان رسید تا در زیر مدیره رهبر پشت سبز.

روز قبل از Molinari گفته بود “با ببر, شما حتی نمی باید به دنبال در هیئت مدیره رهبر. شما شنیدن آنچه که در خیلی.”

برای اولین بار بود سر و صدا است که به دنبال جنگل توپ را روی گوه شات توپ که بازی کاملا خاموش شیب و تقریبا قرق جام حذفی اقامت فقط در خارج از ضربه در محدوده. بعد از سر و صدا بود وقتی که او ساخته شده مرغک زدن توپ به 14 زیر دو سکته مغزی منجر شود.

آنچه پس از من هرگز فراموش نخواهم کرد. اپراتور دستی مدیره رهبر پشت 17 کشیده پشت پنجره که در آن او خواهد وارد کردن شماره که جنگل را مرغک رسمی برای تمام کسانی که طرفداران که فقط آن را شنیده بود از دور. من همیشه بر این باورند که انسان در آن روز متوقف شد برای اثر دراماتیک و سپس ناودان تخته بسته افشای که قرمز 14 برای انتظار توده های مردم با آنچه که به مبلغ یک مشت پمپ خود را.

زمان جنگل رفت و به توپ را روی گوه 18, هنوز پرستاری که دو شات سرب وجود دارد هیچ امید زبانى هر چیزی معنی دار از لبه های گالری. بنابراین روزنبرگ و من سر به محل باشگاه وانجمن به یک نوار که در آن منطقه معلوم شد همه از جاستین توماس به جنگل ها را Kultida تماشا در تلویزیون.

احساسات جنگل نشان داد که در آن صفحه نمایش خود را — کامل-بدن clench و اسلحه-in-the-air جشن سپس جداگانه آغوش خود پسر و دختر برگزار خواهد شد زمان و دوباره این کارشناسی ارشد-کمتر از آخر هفته. 2019 کارشناسی ارشد نه تنها افزایش جنگل میراث اما ایجاد این ایده است که او ممکن است بیشتر از آن هنوز هم به دلیل بدن او قادر بود دوباره.

بیش از هر چیزی او نشان داد توانایی تغییر چگونه ما تمام احساس خود را در مورد یک رویداد به دست گرفتن آن را به عنوان خود را به تنهایی به نتیجه احساس بی شفقت حتی اگر دو ساعت و شش سوراخ باقی مانده است. که چه تایگر وودز پس از ارائه هر زمان او teed آن است. که آنچه که او انجام داد که یکشنبه گذشته زمانی که بدن خود را در نهایت قادر به دنبال کردن ذهن خود و همه ما احساس راه ما استفاده می شود به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de