تایگر وودز و Peyton Manning لبه فیل مایکلسون و تام بردی در بازی دوم

با نور روز محو مدال در باشگاه گلف در حوب ساند, Fla., بازیکنان رفت و به چه منینگ در مقایسه با “دو دقیقه تمرین” با جنگل و منینگ برگزاری مایکلسون و بردی بیش از چهار سوراخ برای برنده شدن 1 در جنگل خانه ،

پس از مبارزه در جبهه نه به سقوط 3 پایین مایکلسون و بردی ساخته شده از آن “خوشمزه” به استفاده از یکی از مایکلسون مورد علاقه توصیف در پشت نه کشیدن در عرض 1 پایین در 14 سوراخ هنگامی که منینگ از دست رفته کوتاه زدن توپ در باران. مایکلسون و بردی نورد شد و فشار بود. بازیکنان عینک زنده میکروفون و صحبت با یکدیگر و همچنین Turner Sports خدمه از جمله Barkley, اضافه کردن یک تازه چین و چروک به این ورزش است.

محو شدن نور بود فقط یکی از روی حیله و تزویر شرایط آنها پرداخته; باران کاهش یافت و در سطل شروع در 12 سوراخ هنگام بردی ترک خورده “هنگامی که چیزهای سنگین رفتن به پایین می آیند” یک نوع از خط کلاسیک از “Caddyshack.” حداقل در آن نقطه از 18-سوراخ رقابت او می خنده. برای بسیاری از جبهه نه بردی یافت چیزی جز سرخوردگی و در زمان تمسخر از Barkley در پخش و دیگران chiming از طریق رسانه های اجتماعی.

اما نه بازگشت به جایی که بازی را تغییر داد از بهترین توپ به یک تغییر متناوب-شات فرمت (همه چهار بازیکن teed در هر سوراخ قبل از بازی جایگزین شات بعد از آن) همه چیز را تغییر داد و مایکلسون و بردی رو جای پا خود را. مایکلسون آمار یکی از “بالا زننده شیرین بمب” او دوست دارد در شماره 11 و اعالن: “که شور است! این است که در آن تغییرات به دلیل این که چگونه من رول.” و هنگامی که بردی ساخته عقاب توپ را به نفع خود سوراخ: “علت این که چگونه ما رول!”

و به طوری که آنها را قبل از آمدن فقط در پایان. نام این بازی در یکی از اولین رویدادهای ورزشی زندگی می کنند پس از شروع این بیماری همه گیر شد, سرگرمی و جمع آوری کمک های مالی و مطابقت دوم تحویل داده است.

برجسته شما ممکن است از دست رفته:

برای بیشتر قسمت ها این بود Peyton و چاک نشان می دهد با منینگ و Barkley yapping دور. جنگل و مایکلسون انداخت در گاه به گاه حفاری با بردی خوب مبارزه. (شما می دانید که شما در یک نقطه بد که Barkley پاره بازی گلف خود را.)

یک فیل-ly خاص ؟ به عنوان مایکلسون و بردی تنگ سرب در 11 سوراخ, Nick Foles در حال حاضر Chicago Bears کارفرمایی توییتی:

اواخر تجمع ؟ آن زمان Barkley و بروکس Koepka به آتش بردی در نهایت با یک مرغک از fairway در هفتم سوراخ. Koepka تا به حال ارائه شده $100,000 اگر او ساخته شده از پر در مقابل نه; Barkley بود chirped و هنگامی که بردی توپ رفت و در او chirped بازگشت “نگاهی به در خورد که چاک.” و Koepka پا تا بازی خود را.

نه به outdone جنگل نزدیک به eagled سوراخ اما او بلند حرف زدن توپ ، “من خواست که یکی از” بردی ترک خورده.

او خیلی هیجان زده او تقسیم شلوار خود را از “گشتاور” در نوسان است.

خوش آمدید به NFC جنوبی تام: New Orleans Saints مربی شان Payton به نظر می رسید به مانند آنچه که او از دیدن از بردی که او را دو بار در این فصل است.

Teeing فقط پس از آن حفاری بردی cracked “این یک معجزه است که من یک شات از چمن.” دلسوز Barkley پا تا او را به گفتن “اگر شما ضربه سبز, من قصد دارم به شما $25,000 از جیب خود من. چون شما من, man $50,000!”

و هنگامی که بردی شکست خورد ؟

“من باید گفت: اگر شما فقط می توانید آن را نگه دارید بر روی این سیاره است.”

جنگل سیخ بردی: بازیکنان میکروفون به معنای بحث زباله بود در محدود کردن همه شنیدن. جنگل ماهرانه filleted بردی پس از یک شوت زیبا روی پر-5 سوم سوراخ “است که می شود در fairway — بیش از 7.”

بردی نیست داشتن یک روز خوب که Houston Texans ستاره J. J. وات مفید اشاره کرد. “تام به یک زن و شوهر ثانیه دور از یک باشگاه بازی شیر یا خط در اینجا…”

جراح مغز مورد نیاز است: در یک نقطه مایکلسون توضیح داد چیزی به بردی و مقایسه آن را به یک نوسان تصویب به یک در حال اجرا بازگشت. که باعث Barkley به سخن گفتن “فیل … هر کسی که مزاحم دوستان که واقعا هوشمند و شما از او بخواهید چیزی ساده و او به شما می دهد عمل جراحی مغز پاسخ دهد.”

یک Belichick حفاری: در قبل از مسابقه مصاحبه منینگ خواسته بود که او را انتخاب کنید به بردی caddie (بازیکنان بدون توپ جمع کن). “این سخت است برای رسیدن به او” منینگ اعتراف کرد. “آیا شما به ارمغان بیاورد الی [منینگ که ضرب و شتم بردی دو بار در سوپر کاسه]? می تواند انجام این کار است. آیا شما به ارمغان بیاورد Nick Foles [که او نیز ضرب و شتم بردی در سوپر باول]? شاید.

“من فکر کردم شاید [بردی مربی سابق بیل] Belichick. لایحه Belichick caddying برای من فقط برای دیدن چگونه آن را کار کرده اند. آن را احتمالا نمی خواهد که خوب بوده یا دلیل لایحه به ارمغان می آورد همه چیز بد برای من به عنوان به خوبی.”

الی برای پیروزی: از احتمالا خوب تاشو جایی خشک, Eli Manning آورده سس, به tweeting, zingers در تنها روز دوم در توییتر. فقط تماشای او به پایان رسید تا به عنوان تمام وقت برنده توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>