Tiger King: سازمان دیده بان جو عجیب و غریب, عجیب و غریب ظاهر در سال 2011 Louis Theroux, مستند

Tiger King موضوع جو عجیب و غریب ساخته شده خود را در تلویزیون اولین بار در یک Louis Theroux, مستند نه سال پیش.

عجیب و غریب است و غریب ببر گر در مرکز “bonkers” Netflix سری. در توییتر پست Theroux برجسته خود را در برخورد با مردی که خودش را در امریکا خطرناک ترین حیوانات خانگیکه در اصل پخش در ماه اکتبر سال 2011.

در خلاصه داستان آمده است: “سفر به امریکا, سرزمین, Louis Theroux صرف زمان با یک اوکلاهما است که در تربیت و جمع آوری بیش از 150 ببر بازدیدکننده داشته است که بخش خصوصی صاحب یکی از بزرگترین مجموعه های شامپانزه و خودش را میبیند در خونتان تماس نزدیک با تعدادی از گربه های بزرگ و خطرناک پستانداران.

Theroux ویژه می بیند او را دنبال عجیب و غریب به عنوان او می رود در مورد زندگی روزمره به عنوان بخشی از GW حیوانات عجیب و غریب بنیاد در اوکلاهما.

یک لحظه او را می بیند او بگویید Theroux که اگر او را به قفس با خود ببر و او می خواهد به او شلیک به او یدکی وحشتناک بود سرنوشت.

“اگر او به شما و شما را بکشند و شما حق دور خوردن او به عذاب شما” عجیب و غریب گفت. “بنابراین اگر شما در آن وجود دارد و من در اینجا تلاش برای بدست آوردن شما از او خواهد بود در بالا از شما پوشش شما. من فقط می خواهم به شما شلیک می شود, بیشتر انسانی است.”

بی اعتقاد, Theroux پاسخ: “شما که شوت من ؟ در سر؟”

عجیب و غریب است نیز دیده می شود ابراز هیجان بیش از یک دوزند گردباد است که بلافاصله پس از Theroux روایت: “روز قبل از در همسایه میسوری یک گردباد به حال به کشته شدن بیش از 150 نفر است.”

این قسمت در دسترس است در BBC iPlayer اینجا.

عجیب و غریب است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال حبس برای تعدادی از اتهامات از جمله دو فقره قتل-برای-استخدام.

Theroux وعده داده شده برای به اشتراک گذاری خود را کامل افکار در Netflix بکشد در هفت بخش مستند بود که یکی از سرویس جریان پربیننده ترین عناوین اصلی در ماه مارس است.


عجیب و غریب – نام واقعی یوسف Maldonado-پاساژ – زندانی بوده در سال گذشته به 22 سال برای جرایم از جمله تلاش برای استخدام کسی به قتل Baskin و جنایات مختلف به گونه های در معرض خطر و حفاظت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im