از طریق درد آسیب و بازتوانی Kevin Durant نمایش در می رود

این هفته “هیئت رئیسه” یک سری ویدئو تصور از دورنت و دیرین خود را شریک کسب و کار غنی Kleiman بازگشت برای فصل دوم خود را در ESPN Plus ورزشی رسانه های غول دیجیتال جریان خدمات. این سری که با عرضه در سال گذشته و سی و پنج سرمایه گذاری’ گل سرسبد رسانه ملک, سفر در سراسر کشور با دورنت. پس از فیلمبرداری فصل 1 در لوس آنجلس بخشهایی از فصل 2 خواهد بود به ضرب گلوله در شرکت را در دفاتر جدید در غرب خیابان 17 و خیابان هفتم در منهتن در محله چلسی.

“تمرکز ما به عنوان یک شرکت تغییر نمی کند به دلیل مصدومیت” Kleiman گفت واشنگتن پست از طریق تلفن. “[شرکت] یک فرار بزرگ برای کوین در زمان. هرگز چیزی که می شود در راه بسکتبال. به فرار خود را کسب و کار و شرکت های خود را که شما ساخته شده آن را با طراوت. او می تواند متوقف شود در دفتر و استفاده از آن به عنوان یک مهلت از او توانبخشی کار می کنند. جهان ما تغییر نمی کند در تمام. اگر هر چیزی که ما می خواستیم به کار سخت تر دانستن اینکه چگونه سخت کار میکرد به عقب بر گردیم در دادگاه است.”

دورنت بعدی بسکتبال فصل پر از سوال است. در غیاب او این شبکه تا به حال 26-32 رکورد ورود شنبه و در سرعت به پلی آف. اما Kyrie Irving را در پایان فصل جراحی شانه قرار داده دمپر در مبارزات انتخاباتی و بازگشت فوری به اوج شکل است و هیچ تضمینی برای Durant, 31, پس از آسیب عمده.

حتی پس از Kleiman گفت که او انتظار دارد دورنت که انجام داده است تنها تعداد انگشت شماری از رسانه ها مصاحبه ها در این فصل به اصلاح نقطه خود را در میان NBA استعدادهای برتر.

“من هیچ سوال او خواهید بود بهتر از همیشه” Kleiman گفت. “توسط فصل آینده من چیزی جز انتظار KD. چیزهای زیادی اتفاق خواهد افتاد. صدمات بخشی از بازی و آن را بدیهی است کمی خسته کننده باشد. این شبکه هنوز هم در حذفی و موقعیت. بازیکنان در حال توسعه و بهتر شدن است. من انتظار دارم همه چیز را انتخاب کنید تا. هر کس می داند آنچه [دورنت و ایروینگ] می توانید انجام دهید زمانی که آنها در حال بازی و سالم است.”

در واقع وجود دارد یک شانس دورنت بازده به دادگاه قبل از 2020-21 فصل است. پس از برنده شدن مدال طلا با ایالات متحده آمریکا بسکتبال در بازی های المپیک 2012 لندن و 2016 ریو بازی های المپیک, دورنت بود به نام Feb. 10 به عنوان یکی از 44 فهرست فینالیست برای سال 2020 توکیو بازی های المپیک است. که رقابت آغاز می شود در اواخر ماه جولای بیش از 13 ماه پس از دورنت پاره خود تاندون آشیل. بازیکنان NBA اغلب بازگشت از آشیل آسیب در عرض یک سال است.

“[توکیو است] قطعا یک امکان” Kleiman گفت. “او اجازه داد نام خود را در این گروه از فینالیست. اما دیگر وجود دارد معیار در مقابل او مهم تر هستند که قبل از او باعث می شود کسانی که تصمیم گیری.”

در ضمن دورنت ظاهر می شود در قسمت انتخاب از “هیئت رئیسه” از جمله طولانی, عبور از نسل بحث با مشاهير گارد Isiah Thomas و تیمبرولوز مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرها. سری تولید شده توسط Kleiman و میزبانی توسط Jay Williams, سابق, بازیکن NBA تبدیل ESPN مفسر. به دنبال آن به پوشش تمام جنبه های ورزشی کسب و کار در یک مکالمه با فرمت است که شبیه به LeBron James HBO آرایشگاه نشان می دهد بحث سری “مغازه.”

فصل 1 از “شهرستان” شامل قسمت در جمع آوری کفش کتانی با Houston Rockets به جلو P. J. تاکر و ورزش مالکیت با لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر. فصل 2 ویژگی در قسمت رپ, مد, برند سازی و افزایش بسکتبال زنان. ویکتور Oladipo, Devin بوکر ویکتور کروز و لیزا لسلی در میان مهمانان.

نشان می دهد هر جا گزیننده موضوع نشان دهنده هدف خود را خدمت به عنوان یک سوار در کنار تجربه ورزشی-وسواس بینندگان که می خواهید برای دریافت یک نگاه اجمالی از تمام جنبه های یک سوپراستار بازیکن زندگی است.

“ما نمی تظاهر که ما داوران از همه چیز, ‘حرفه ای بازرگانان’ با پاسخ به هر سوال” Kleiman گفت. “ما در حال یادگیری در همان زمان به عنوان مصرف کننده و فن. در چند سال گذشته دیده اید تغییر در میزان دسترسی است. وجود سطح های مختلف از انتظار از مشاهیر رهبران و مدل نقش. صحت آسیب پذیری و صداقت مهم هستند.”

“همه این رسانه های اجتماعی ‘سکسکه’ هستند فقط او را که او خود حقیقی خود” Kleiman استدلال کرد. “بیشتر او را به انجام آن نشده است ترس به راه است که بیشتر مردم او را در آغوش گرفت. من واقعا در آن گرفتار. ما صحبت و خنده در مورد همه این چیزها اما هرگز من نگران بوده [درباره پیامدهای]. این صادقانه تر و واقعی او بزرگتر کسب و کار ما رشد می کند به دلیل احترام به مردم است.”

اشتباه نکنید: دورنت و Kleiman بزرگ رویاهای کسب و کار. آنها همچنان به سرمایه گذاری به شدت در دره سیلیکون و آنها در حال همکاری با Showtime برای تولید یک مستند درباره بسکتبال در پرنس جورج شهرستان به نام “در آب است.” آنها هاربر یکی از عمده هدف بلند مدت: برای دورنت به دنبال مایکل جردن را قدم به قدم در زمانی که او بازنشسته.

“ما هر دو را دوست دارم به خود و کار یک تیم یک روز” Kleiman گفت. “بزرگترین هدف ما این است که ساخت این شرکت و به احترام به عنوان مقتدر در فضایی که ما در آن هستیم. وجود دارد بدون خروج. هیچ عجله به جایی و یا به دست آورد. شما در پیدا کردن چیزی است که شما انجام عشق — ما به اشتراک گذاشتن یک عشق ورزشی و داستان سرایی — و شما سعی می کنید برای ایجاد چیزی که ابدی.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>