سه نفر از رویای پیوستن به لیگ NBA 2K. جاده به پیش نویس یک دستکش بلند از سوء استفاده و سختی.

شانس آنها را گرفتن پیش نویس در NBA 2K لیگ NBA esports ارائه شد و آنها می دانستند آن را فقط به عنوان آنها می دانستند آن را نیز ممکن است.

در سال گذشته Chiquita “Chiquitae126” ایوانز تدوین شد و برای طلایی رزمندگان امور خارجه است. به عنوان این سه زن را تعقیب رویاهای خود را از ساخت یک آینده در بازی های ویدئویی رقابتی آنها می تواند نگاه به کسی که پاک راه است. این دانش اهمیت آنها گفت: چرا که اگر چه این زنان نیست که به بازی های کم پست دفاع در مردان که بیشتر آنها توسط 100 پوند و نه برای اینچ از ارتفاع تفاوت آنها در هر مواجهه و غلبه — دستکش بلند از سوء استفاده و سختی برای رسیدن به جایی که آنها بودند.

در طول ماه های نوامبر و اوایل دسامبر آنها در میان بسیار مهم پا از سفر خود را شرکت در NBA 2KL ترکیب. از میلیون ها نفر از NBA2K20 بازیکنان هازل “hazelfierce” Childress Wendi “ALittleLady87” فلمینگ و کهربا “ABPureBlood20” Sammons ثابت خود را به عنوان میان 6,000 بهترین در جهان است. آنها را مورد ستایش قرار داد از دیترویت چاتانوگا تنسی و جدید Lothrop میشیگان بود. و آنها را سه هفته در اواخر سال گذشته برای بازی در حداقل 40 بازی و ثابت کند که آنها سزاوار یکی از نقاط باز در نرم افزار فهرست اسامی و حکم یک انتخاب در فوریه. 22 پیش نویس در شهر نیویورک است.

هر یک از این زنان همه آنها تا به حال بازی ورزش های رقابتی در حال رشد می دانستم که آنچه که آنها از وارد شدن به.

“هنگامی که آنها پیدا کردن شما یک زن را می رود از سراشیبی وجود دارد” گفت: Childress با اشاره به هر دو هم تیمی ها و رقبای هنگامی که او در بازی 2K آنلاین. او گفت که او خاموش او میکروفون سال قبل است.

“من برای اولین بار ترکیب بسیار خشن است. فقط رفتن و گوش دادن به چیزهایی که بچه ها تا به حال به می گویند خیلی دلسرد” فلمینگ گفت.

Sammons سابق کالج بسکتبال, بازیکن, گزارش تجربه مشابه. “به آنها اجازه دهید کمی در اینجا?” او به یاد می آورد یک همکار رقیب به او گفت:, اما همچنین اضافه کرد که گاهی اوقات در بازی چت در زمان یک نوع متفاوت از نوبت.

“گاهی اوقات آنها سعی کنید به لاس زدن با شما. آن دیوانه” گفت: Sammons گفت که پست او سعی خواهد کرد برای هدایت بحث بازگشت به بازی. “هی مرد, اجازه دهید فقط حلقه مشترک هدف این است که برای برنده شدن” او به یاد می آورد گفت.

اما فراتر از بیگانه بحث زنان گفت که انشعابات از زن ستیزی تا به حال به طور مستقیم تحت تاثیر توانایی خود را برای رقابت به عنوان به خوبی. Childress که بازی قبلی در ترکیب به عنوان یک نقطه نگهبان گفت که او با آن مواجه مشکل در موقعیت که در نظر گرفته شده است حیاتی برای موفقیت تیم در 2K لیگ.

“گارد نقطه است مانند دادگاه عمومی شما را,” او توضیح داد. “اما بچه ها واقعا نمی خواهم برای گوش دادن به دستورالعمل ها را از یک زن و هنگامی که شما گوش نمی, آن را می سازد آن را سخت را به نفع خود.”

زنان همچنین ذکر موارد که منجمد کردن در طول بازی که در آن هم تیمی های خود را حاضر به آنها منتقل توپ در جرم. به رسمیت شناختن این مسئله است که حاکم تمام esports لیگ NBA 2K لیگ تصمیم به عمل سازماندهی توسعه اردوگاه تابستان گذشته در شهر نیویورک است. هدف اعلام شده بود برای کمک به زنان بیشتری دریافت پیش نویس ارائه آنها را با ابزار و استراتژی برای غلبه بر این چالش است. لیگ راه اندازی یک اختلاف کانال برای کمپ شرکت کنندگان به ماندن در تماس و همچنین نهاد های دقیق انجام سیاست برای همه ترکیب شرکت کنندگان با هدف سرکوب جنسیتی رفتار است.

“من احساس می کنم مثل من راه بیشتر آماده شده و آماده برای رقابت در این سال پس از اینکه در نیویورک است. آن بود که بسیاری از اولین ها که آخر هفته برای من از جمله اولین بار در هواپیما گفت:” Sammons که زادگاه جمعیت 581.

“”من نمی توانم باور کنم که من واقعا در اینجا من در اپل بزرگ, من اینجا هستم برای 2K” او به یاد می آورد تفکر در آن زمان است. “من روحی.”

Childress آمد دور از این رویداد به تازگی جسارت به دفاع از خودش در این بازی است.

“حتی اگر من یک مقدار زیادی از واکنش از بچه ها من فقط به فشار از طریق آن,” او گفت: اعتباری دنباله جارچی Chiquita ایوانز که به او گفت که او آغاز شده بود با اطمینان معرفی خودش قبل از بازی و که آن را به حال برای او کار می کرد.

در علاوه بر این به اردوگاه فلمینگ گفت: همه چیز شده بود بهبود این فصل با این مسائل است.

“این واقعا یک تفاوت بزرگ تا آنجا که مردان در جامعه ragging در زنان و یا تلاش برای اشک ما را. شاید آنها به دیدن ما بازی بیشتر شده است و بیشتر پخش چگونه به خوبی بازی کنیم” او گفت:.

به عنوان ترکیب بازی راه اندازی شد برای شروع Childress فلمینگ و Sammons بودند انجام همه آنها می توانند برای تهیه و اشاره کرد که آوردن آنها خود را قبل از تجربه به خرس از ورزش و در غیر این صورت.

“من نمی دهیم تا پایان بازی. که فشار ذهنیت برنده شدن و رقابت. … من می خواهم به بهترین در آن” فلمینگ گفت.

قطعا وجود دارد جذبه از پول و به رسمیت شناختن در به دنبال یک آینده در 2K لیگ اما همانطور که با ورزش های سنتی نیز وجود دارد عمیق تر انگیزه. در مورد این سه زن آن خانواده ارتباط. Childress گفت: پدر او معرفی او به این بازی است. برای فلمینگ و پدرش بازی کرده است چیزی در آنها پیوند می خورند بیش از مدرسه خود را بالا روز — حتی اگر او هرگز به ضرب و شتم او فلمینگ گفت.

Sammons گفت: برادر چه کسی او را به بازی با استفاده بیشتر بود کمتر مایل به گرفتن ضرر و زیان است.

“من در آن خوب و ضرب و شتم او. سپس او را متوقف به درخواست من برای بازی,” او گفت:.

ارزیابی شانس خود را برای پیشبرد هر یک از زنان مشترک یک ذهنیت است.

“هنگامی که پیش نویس روز می آید امیدوارم یک تیم می شود و من می توانم نشان می دهد که من متعلق در خارج وجود دارد با بهترین” Sammons گفت.

“من در تلاش برای مدتی در حال حاضر. آن را مانند چیزی که مورد علاقه من به انجام. من احساس مانند آن را به من کمک مالی ذهنی فقط به انجام چیزی است که من لذت بردن از” فلمینگ گفت.

پرسید که آیا او فکر او می تواند آن را به لیگ Childress صریح بود. “بله من انجام دهد. من مطمئن هستم من می توانید آن را.”

جاده به پیش نویس است. و بن بست.

هیچ یک از آنها ترکیب تجربه شده بود cakewalk. برای فلمینگ مشکل در گرفتن تعداد مورد نیاز از بازی در مرکز موقعیت که در آن زمان انتظار بودند تا یک ساعت. در گذشته ترکیبی از او تا به حال موفق به ملاقات با حداقل.

“من مطمئن ساخته شده که برای تکمیل آن در این زمان,” او گفت: که به معنای گرفتن او پلی استیشن به کار و اتصال آن را به روی صفحه نمایش در پشت میز به بازی در طول lulls در تماس با مرکز.

Childress نیز تا به حال به وفق دهند اما در دادگاه است. او در بر داشت خودش را در برخورد با همان استاتیک از بازیکنان آنلاین به سال گذشته در حالی که بازی گارد نقطه.

“بنابراین من روشن به تیراندازی گارد و تحت سلطه” او گفت: racking تا 40 برنده با تنها نه زیان.

Sammons بازی کرده بود حدود 130 بازی اما متوجه شد که او قدرت رو به جلو موقعیت اغلب در سمت چپ او منجمد از توپ چرخش.

“شما نمی توانید واقعا کنترل بازی است که شما فقط در گوشه ای نشسته و صبر برای آنها را به شما بگوید چه باید بکنید,” او گفت:.

تمام زنان تا به حال برای مقابله با هوش مصنوعی (AI) هم تیمی به عنوان یک نتیجه از بازیکنان دیگر تصمیم به ترک است.

“هوش مصنوعی داره” گفت: فلمینگ. “تیم های دیگر فقط می تواند دو تیم real player” گفت: Sammons.

و در حالی که Childress گزارش misogynistic با طعم بحث زباله فلمینگ گفت: آن را تا به حال از بین می رود برای این زمان در اطراف.

“برخی از این شوک عامل [از بازی با یک زن] کاهش یافته است ما بیشتر قابل مشاهده ساخته شده در جامعه در حال حاضر. افرادی که بازی نیست که زبانم بند آمده هنگامی که آنها در نهایت در دادگاه با یک زن,” او گفت:.

پس از نتیجه گیری از این ترکیب در دسامبر. 9 انتظار بازی شروع شد هر امیدوار به پیشرفت به مصاحبه بخشی از این روند است.

فلمینگ شده بود فیلدینگ سوالات تمام روز از او پسر, مادر بهترین دوست او. “همه شده بود چک کردن در تمام طول روز از جمله من,” او گفت:.

او در محل کار به طور مداوم طراوت او حساب ایمیل زمانی که “آن ظهور کرد.” او می خواهم آن را ساخته بود و یک گام نزدیک تر به رویای خود را.

پس از یک nerve-racking روز که در آن او در آنجا ماند در اتاق و غذا خوردن نمی, بسیار, Childress بود در خانه به خواب زمانی که خواهر او بیدار او را تا حدود نیمه شب. او بیش از حد پیشرفته بود.

Sammons کردم کلمه در مورد نیم ساعت زودتر. آن به دنبال یک مسیر متفاوت است.

او تا به حال یک احساس بد در رفتن به شب با توجه به subpar برنده شدن-از دست دادن رکورد. هنوز هم او نگهداری می شود “کمی” از امید. آن را منحل هنگامی که او دریافت کرد و متوجه او خواهد پیشرفت بیشتر در روند.

“من گریه برای حدود یک ساعت. من ویران شد به صداقت فقط به خاطر اینکه من خیلی سخت کار کرده,” او گفت:.

در نهایت او منعکس شده در ترکیب با اشاره به او “نمی به اندازه کافی” حتی به عنوان او تا به حال به طور متوسط دو رقمی در نقاط. Sammons امید به بهبود شات خود را انتخاب و مهارت های ارتباطی برای سال آینده. او گفت که او نیز ممکن است تبدیل به ایکس باکس.

او گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای حرکت به جدید Lothrop میشیگان. “وجود دارد هیچ چیز برای من وجود دارد,” او گفت:. “به علاوه اینترنت بهتر است در اینجا در Alpina.”

بازگشت در روز کار او دیگر نمی تواند ترک او داده شده بود مسئولیت های جدید که ارائه تلخ و شیرین مرهم برای ناامیدی.

“من صدمه دیده است اما همه من باید انجام دهید این است که فقط به خاطر رفتن من قصد ندارم به اجازه دهید آن را به من را متوقف کند” Sammons گفت. “این دیوانه حمایت شما را از طریق بازی.”

یک رویا در درک

Childress دیدم حساب توییتر خود را dinging با اطلاعیه درست قبل از او به عنوان خوانده شده ایمیل گفت: او می خواهم واجد شرایط برای حرکت در پیش نویس روند.

“من شروع به پریدن کرد تا از تخت شروع به بالا و پایین پریدن من فوق العاده هیجان زده,,” او گفت:.

فلمینگ در وسط shift اما کمتر محدود.

“من شوکه شده بود من نشئه بود. من فقط نمی تواند حتی جلوگیری از اشک که آمد از شادی چرا که من در تلاش برای رسیدن به نقطه ای در حالی که برای. من فقط می دانم که چقدر سخت است و چه رقابتی است و چقدر تلاش من را در آن قرار داده,” او گفت:.

جاده به پیش نویس روز برای فلمینگ و Childress سازی آنها به مصاحبه مرحله با تیم های علاقه مند.

“پس از احساسات حل و فصل شود و من می توانم صحبت دوباره — من حتی نمی تواند به سختی صحبت — من فقط احساس, ‘چه خبر؟'” فلمینگ گفت. “من بسیار هیجان زده هستم, من آماده هستم متمرکز خوشحالم و احساس می کنم هدایت می شود. هر آنچه که من نیاز به انجام این تمام چیزی است که من قصد دارم به آن فکر کنیم.”

هر دو زنان داوطلب خدمت سربازی دوستان و خانواده برای کمک به آمادگی آنها را برای مصاحبه با Childress corralling او چهار خواهر در تلاش است. او همچنین ramped تا بازی بازی نسبت به دو ساعت بازی در روز کاری و تا 16 ساعت در روز خاموش.

“من بیرون بروید و هرزه 313,” Childress گفت. “من فقط آماده برای توپ است.”

پس از مصاحبه مرحله فلمینگ و Childress بودند تا در برابر 227 بازیکنان دیگر رقابت برای 68 نقاط. که زمانی که آنها دعوت به نیویورک برای حضور در این پیش نویس در فرد است.

پیش نویس

شنبه گذشته در ترمینال 5 کاره انبار-سبک موسیقی محل در شهر نیویورک جهنم آشپزخانه در محله, پیش نویس امیدوار منتظر نام خود را به نام.

NBA 2KL پیش نویس نگاه بسیار شبیه NBA با کیفیت رویداد با فنری موسیقی پر انرژی روشنایی و درخشان مرحله. این اسکریپت فقط در مورد همان NBA پیش نویس کامل با لیگ کمیسر زیر آشنا پر-در — خالی اسکریپت برای هر انتخاب. “با [شماره] انتخاب در NBA 2K لیگ پیش نویس [تیم] را انتخاب کنید [پخش].” که بازیکن قرار داده و سپس در تیم جدید خود را با کلاه و تکان داد کمیساریای دست. Washington Wizards صاحب تد Leonsis سابق MSU اسپارتان و آتلانتا شاهین استیو اسمیت و سابق ایندیانا تب بازیکن Tamika Catchings اعلام میدارد از طریق ویدئو. سابق خرت الان هوستون اعلام کرد یک فرد.

اما بر خلاف NBA draft, بازیکنان اعلام شد با نام مستعار که لنت سبک اتمسفر به صورت. برجسته عبارتند از: “CantGuardRob,” “ترشح” و “Snubby.” علاوه بر این بسیاری از جمعیت تشکیل شده بود از خانواده و دوستان امیدوار بودند که جای تعجب نیست, کوچکتر و بیشتر بد اتصالات مناسب از خود NBA هموطنان.

در قرمز لباس شب Childress نشسته و منتظر در جدول مرحله flanked توسط تعداد زیادی از اعضای خانواده. در نزدیکی او بود و فلمینگ که نشسته بود و با مادر او. یکی دیگر از پیش نویس امیدوار Ayleesha “BallaGirl” هاروی که با این نسخهها کار به عنوان یک 911 توزیع کننده نیز منتظر به نام او نامیده می شود به عنوان یک رژه مردان جوان راه می رفت تا روی صحنه در طول دور 1 و 2.

“این امر می تواند بهترین کاری که به اتفاق می افتد در زندگی من” فلمینگ گفت. “این خواهد همه چیز را تغییر دهید. من می خواهم به حرکت می کند مانند من شده است که مایل به ایجاد پول بیشتر و انجام چیزی که من بیشتر دوست دارم.” او عینک سیاه و سفید ژاکت و نیز بخور در امواج عصبی در طول تعطیلات آخر هفته.

Childress اعصاب وجود دارد برای او “تمام وقت است.”

زمان دور 3 رخنه کرد به دور نهایی این سبک در خلق و خوی زنان جداول — خنده با اعضای خانواده و چک کردن تلفن های خود را — تا به حال منتقل شده است. هیچ یک از زنان نام داشت و در عین حال نامیده شده است — و نه تا به حال کاستورهای حتی ذکر آنها در این پیش نویس را پخش کنید. یکی دیگر از فال پدید آمده که یک ویدئو تبلیغاتی قطع شد درست زمانی که Chiquita Evans شد بر روی صفحه نمایش. فقط روز قبل از پیش نویس Evans اعلام کرد که او نمی خواهد دیگر به دنبال یک نقطه در 2K لیگ و انصراف از پیش نویس است.

“به شب رفت و من احساس بد پرنیان” Childress گفت. “من می دانستم که در دور سوم.”

“به عنوان شب پیشرفت و آنها خواستار نام من و یا هر چیزی امیدوار بودند دیمر” گفت: فلمینگ که بود, مصاحبه با پنج تیم. “من شنیده ام برخی از مربیان می گویند مردم شده بود توسط تیم که تا به حال با آنها مصاحبه, بنابراین من تا به حال کمی از امید هنوز باقی مانده است.”

Blazer5 بازی تا به حال سوم-به-آخرین انتخاب کنید. آن بود که فلمینگ Childress و نه هاروی.

76ers GC بعدی بود. آنها رفت و با یک بازیکن با نام مستعار “TuckerLocksUp.”

T-گرگ بازی تا به حال انتخاب نهایی در پیش نویس است. این کمیسیون اعلام کرد انتخاب است. فلمینگ و Childress کردم تا با خانواده های خود و در سمت چپ.

“من انجام می شود” Childress گفت.

یک رویا را تکذیب کرد

هر دو Childress و فلمینگ شد و تا حدودی در شوک آنچه تا به حال برخوردی شب قبل از.

“من واقعا احساس بد در مورد آن است. این واقعا به من پایین” Childress گفت: زمانی که درباره پست روز پس از پیش نویس است. “من احساس میکنم این مصاحبه واقعا خوب پیش رفت. من بازخورد خوبی برای مربیان و همه چیز. من احساس بزرگ در مورد رفتن به پیش نویس من بسیار با اعتماد به نفس.”

فلمینگ گفت: او نسبت به او آمار به بازیکنان که پیش نویس شده است و احساس او انباشته هست. فراتر از آن است که او آوردن بلوغ و وقار.

“من احساس می کنم خیلی حرفه ای حرفه ای تر از بسیاری از بازیکنان در لیگ. … من احساس می کنم مثل من فاقد هر چیزی. من احساس می کنم بسیار قابل عرضه در بازار من کار تمام وقت [کار] من شده است در این نرم افزار مرحله من شده است در نرم افزار Ams. من احساس می کنم همه چیز را.”

نه گفت: آنها با هر گونه آشکار زن ستیزی در طول پیش نویس روند. هنوز هم آنها باقی مانده بودند با پرسش از جمله به همین دلیل یک بازیکن است که تا به حال ساخته شده یک سری از تئوری توطئه تصویری بدنام کردن لیگ در آن فصل اول پیش نویس شده است.

“من فکر نمی کنم افرادی که bashed لیگ باید با توجه به چنین فرصت عالی نیز افرادی که معامله چندین بار نشان داده اند بد شیمی” فلمینگ گفت.

فلمینگ احساس تیم تا به حال نه او پرسید که بسیاری از بسکتبال-سوالات مرتبط با طول مصاحبه به جای تمرکز بر آنچه که او بر این باور بودند مماس مسائل مانند این که چگونه بسیاری از ساعت, او شیوه بازی او را بچینید.

آنها همچنین فکر اینکه لیگ را با زن دیگری در صفوف خود را هر چند ایوانز گفت: او خودش را واجد شرایط برای 2021.

“حتی اگر من برداشت من فکر هازل را برداشت” فلمینگ گفت. “تا آنجا که زنان در لیگ, من نمی دانم اگر آن را به اتفاق می افتد. برخی از بهترین زنان باید در دسترس بوده است به لیگ, اما نه استفاده شده است. … من می دانم که بسیاری از مردم بی اعتبار ساختن زنان اگر ما فاقد یک چیز که به اندازه کافی برای ما و نه حتی فرصت داده شود.”

فلمینگ آینده پس از سه ناموفق پیش نویس با رقابتی صحنه نامشخص است. در حالی که او گفت که او احساس خوش آمدید در طول پیش نویس آخر هفته نتیجه باعث او را به ارزیابی مجدد.

“[پیش نویس] قطعا دلسرد من,” او گفت:. “من قطعا احساس نمی خواستم. من احساس می کنم مثل من انجام داده ام بسیار کمی به بخشی از جامعه و لیگ. … بیشترین موفقیت من است در یک تیم کامل از زنان است. … من به حمایت از زنان لیگ بلکه من احساس می کنم 2K باید بیشتر به زنان به عنوان به خوبی.”

Childress نیز آماده به ترک قبلی شب. اما او در بر داشت صبح آورده جدید امید. در حالی که او بدون NBA 2KL تیم او هنوز هم تا به حال تمام خدمه پشت سر او.

“همه شده است باد تا گوشی من گفتن من به ترک” او گفت:. “من آن را برای خودم من آن را برای آنها است.”

Childress گفت: او آغاز خواهد شد رسیدن به مربیان برای دیدن آنچه که او نیاز به انجام برای سال آینده.

“من قصد دارم به کار سخت” او گفت:. “من قصد دارم به انجام آنچه که من باید انجام دهید تا ثابت کند که زنان متعلق یک بار دیگر.”

Jhaan Elker کمک گزارش از منهتن.

نوح اسمیت است که یک عامل به طور منظم برای واشنگتن پست و کارکنان روزنامه نگار به صورت مستقیم کمک های غیر انتفاعی. دنبال کار خود را در توییتر @Vildehaya.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im