سه دلفین در بر داشت به ضرب گلوله کشته و خاموش سواحل فلوریدا

سه دلفین ها یافت شده اند مرده از زخم سوراخ کردن سواحل فلوریدا پس ممکن است.

هفته گذشته زیست شناسان با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون در بر داشت مرده دلفین در سواحل ناپل با آنچه در ظاهر به یک گلوله زخم یا سوراخ از برخی از نوع شیء تیز.

میامی هرالد گزارش داد که در همان هفته کارشناسان از ساحل زمرد پناهگاه حیات وحش در بر داشت یکی دیگر از دلفین با یک گلوله در سمت چپ خود را نزدیک Pensacola beach.

در ماه مه یک دلفین پیدا شد خاموش Captiva جزیره با یک زخم سوراخ در سر آن است.

ملی اقیانوس و جو دولت ارائه شده است 20.000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به عمران مجازات و یا محکومیت های کیفری برای هر کسی که مسئول است.

زیست شناسان بر این باورند که انسان تغذیه دلفین ها ساخته اند پستانداران دریایی راحت تر در اطراف مردم است که آنها را باز کرد تا به موقعیت های خطرناک.

نزدیک به 30 دلفین ها بوده است به ضرب گلوله گلوله و فلش و یا شده اند impaled از سال 2002. صدمه زدن و یا اذیت و آزار دلفین ها غیر قانونی است و مردم گرفتار انجام این کار ممکن است تا 100.000 دلار جریمه و یک سال در زندان با توجه به NOAA.

علاوه بر این حملات در دلفین ها وجود داشته است تعداد فزاینده ای از حوادث که در آن دلفین ها رشته زمین و بمیرم.

NOAA گزارش داد که از ماه فوریه 2019, 358 دلفین رشته شده اند در سواحل لوئیزیانا, آلاباما و فلوریدا, تکدی, است که سه برابر مقدار عادی با توجه به NOAA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>