http://www.washingtonpost.com/video/world/plane-skids-off-runway-breaks-apart-after-landing-in-istanbul/2020/02/05/1124b73f-6189-4249-8eca-4b20c2d64e22_video.html

استانبول — پرواز را از سر گرفت صبح روز پنجشنبه در استانبول سابیها گوچن فرودگاه بین المللی پس از یک هواپیمایی پگاسوس هواپیما skidded کردن باند فرودگاه و شکست از هم جدا شب قبل از کشته شدن سه نفر و مجروح شدن نمرات از دیگر مسافران ترکیه بهداشتی وزیر Fahrettin Koca گفت.

کم هزینه حامل هواپیما انجام شده 177 مسافر و شش خدمه بود و از سفر ازمیر در هنگام فرود در شرایط دشوار در استانبول به عنوان شهر بود به شدت انتقاد کرد و وزش بادهای سنگین باران با توجه به شهرستان با فرماندار علی Yerlikaya.

چند ساعت پس از سقوط داعش ” وجود داشته است بدون مرگ و میر حتی به عنوان فیلم از صحنه نشان داد این هواپیما تا به حال پایدار آنچه به نظر می رسد آسیب فاجعه بار. از آن جدا شد و به سه قطعه با بینی تقریبا به طور کامل جدا از بقیه بدنه و بدبختانه. در اوایل فیلم از سقوط نشان داد آنچه به نظر می رسد آتش سوزی در نزدیکی عقب هواپیما.

پس از واژگونی کردن باند فرودگاه, هواپیما “بازم” حدود 165 پا و سپس کاهش یافت و در حدود 100 فوت کردن شیب گفت: Yerlikaya با توجه به دولتی “آناتولی”.

Murad Sezer

ایسنا

سربازان گارد محافظت در نزدیکی Pegasus Airlines Boeing 737-86J خرابه هواپیما پس از آن تصرف باند فرودگاه هنگام فرود و سقوط در استانبول فرودگاه سابیها گوچن ترکیه, فوریه 6 سال 2020 است. REUTERS/Murad Sezer

او همچنین در توییتر نوشت که 139 زخمی مسافران فرستاده شدند تا 18 بیمارستان متفاوت است.

هواپیمایی پگاسوس گفت: در عرضه اولیه بیانیه ای که هواپیما “تجربه یک باند گشت” پس از فرود در فرودگاه. بعد بیانیه ای تایید مرگ سه مسافر داد اما به جزئیات بیشتر در مورد آنچه تا به حال تصادف ایجاد می شود.

“برخی از زخمی چپ هواپیما توسط خود معنی و برای دیگران اضطراری ما تیم در حال تلاش برای گرفتن آنها را از هواپیما به ترکیه حمل و نقل وزیر, Mehmet Cahit Turhan گفت: Anadolu.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مجروح مسافران حمل و نقل در یک اتوبوس از فرودگاه.

این دومین حادثه مربوط پگاسوس در فرودگاه در کمتر از یک ماه. یک Pegasus Airlines Boeing 737-800 skidded کردن باند در سابیها گوچن در Jan. 7 مدت کوتاهی پس از ورود از امارات متحده عربی نیز در شرایط باد می وزد.

ادامه مطلب

آمریکا تعلیق ترکیه مشارکت در F-35, جنگنده, برنامه بیش از آنکارا خرید از روسیه سیستم

استانبول فرودگاه جدید یکی از بزرگترین. ناوگان انسان نما روبات کمک به مسافران پیدا کردن راه خود را در اطراف.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im