سه نفر کشته شده اند و یک هواپیما به شکست سه قطعه در طول یک فرود در یک فرودگاه است.

این هواپیمایی پگاسوس هواپیما skidded کردن باند در استانبول فرودگاه سابیها گوچن در فرود توفنده به یک جاده. فیلم نشان داد آسیب جدی به هواپیما بدنه که به نظر می رسد ترک خورده در سه مکان.

ترکیه بهداشتی وزیر Fahrettin Koca گفت: سه فرد کشته شده بود در این حادثه در حالی که 179 از 183 مسافر و خدمه در هیئت مدیره بودند تحت درمان در بیمارستان در سراسر منطقه است.

جت, پرواز شماره PC2193 شد و پس از رسیدن از شهر ازمیر در ترکیه در سواحل دریای اژه. کشور و وزارت حمل و نقل گفت: این حادثه ناشی از یک “خشن فرود”.

Istanbul Sabiha Gokcen airport بسته شده و ده ها تن از ورود و خروج شده اند منحرف به پایتخت آنکارا و یا لغو.

Pegasus دوم-بزرگترین شرکت هواپیمایی در ترکیه آن اصلی hub در فرودگاه سابیها گوچن در سمت آسیایی استانبول ترکیه معادل گاتویک.

غیر منتظره ای برای کم هزینه حامل آن را به یک مخلوط ناوگان بوئینگ 737 و ایرباس A320 سری هواپیما. این نیز ارائه می دهد پروازهای اتصال از طریق آن توپی با طیف گسترده ای از مقصد در دسترس از استانستد از طریق استانبول.

در اوایل این ماه یک ورود بوئینگ 737 متعلق به Pegasus skidded کردن باند در سابیها گوچن در heavy rain با مسافران تخلیه از طریق اورژانس اسلاید. این حادثه بسته فرودگاه برای چند ساعت باعث ده ها تن از لغو و انحرافات.

حادثه به پژواک از یک تصادف در خرنا (شهر) در سپتامبر سال 1999 هنگامی که یک Britannia هواپیمایی بوئینگ 757 پرواز از کاردیف فرود آمد بسیار به شدت به سمت چپ باند و شکست را به سه قطعه.

همه 236 نفر در هیئت مدیره حادثه جان سالم به در اما یکی از مسافران مرده چند روز بعد از تشخیص داده نشده داخلی صدمات در تصادف فرود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de