سه اطاق خواب خانه شهری-سبک سکونت در شمال نقره بهار ذکر شده برای $270,000

برای مثال شهری-سبک مشاع در 13114 Musicmaster دکتر #67 در بهار نقره ای است که در قیمت $270,000. واقع در جنوب شرقی مسیر 29 و Intercounty اتصال تبادل محل سکونت خریداری شد و در نوامبر سال 2019 برای $215,000 و به روز شد و برای فروش ذکر شده در $285,000 در ماه ژانویه است. قیمت فروش متوسط برای خانه در مونتگومری بود $500,000 در ماه آوریل با توجه به روشن MLS.

ماهانه محل سکونت هزینه $215 و ماهانه انجمن مالکان هزینه $40. سالانه املاک, مالیات ها $2,470. محل سکونت مالکیت بدان معنی است که بیرونی ساختمان تعمیر و نگهداری تحت پوشش انجمن محل سکونت. امکانات رفاهی در جامعه شامل بسکتبال و تنیس و یک استخر در فضای باز و زمین های بازی و یک پارکینگ برای ساکنان و مهمانان.

ساخته شده در سال 1984 1,368 فوت مربع خانه دارای سه سطح با سه اتاق خواب و دو حمام. بازسازی شامل کفپوش جدید, جدید, کابینت, سرامیک کفپوش و جدید وان در حمام و تازه رنگ. آشپزخانه جدید فولاد ضد زنگ لوازم کابینت سفید گرانیت متر کاشی و سرامیک کف و عبور از طریق به منطقه زندگی می کنند. اصلی سطح L-شکل طرح طبقه با یک منطقه زندگی می کنند و یک منطقه ناهار خوری مجاور به آشپزخانه.

اضافی ارتقا شامل جدید گرمایش و تهویه مطبوع سیستم های نصب شده در ژانویه 2020 و آبگرمکن نصب شده در سال 2018 است.

سطح دوم دارای دو اتاق خواب و یک حمام کامل کردن راهرو و یک گنجه با انباشته واشر و خشک کن. سطح فوقانی دارای یک اتاق خواب با یک پیاده روی در گنجه دوم گنجه و خصوصی حمام کامل.

محل سکونت واقع شده است در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 95 و آن را در حدود 6.5 کیلومتر از نزدیکترین ایستگاه مترو گلنمنت.

اختصاص مدارس عبارتند از گلوی ابتدایی, Briggs Chaney وسط و رنگ شاخه بالا دارای امتیاز متوسط GreatSchools.org بر اساس نمرات آزمون.

برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به تور مجازی از ملک و یا تماس با عامل املاک و مستغلات رابین مورگان رابینسون با RE/MAX استفاده ملک در 301-221-6582.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>