این خانه های تک خانواده در 12415 سالم لین در بویی است که در قیمت $365,000. سالانه املاک, مالیات ها $4,282.

در ابتدا قیمت $375,000 این از 1800 فوت مربع خانه در سامرست در Belair محله نشسته در بسیاری از .32 هکتار است. این خانه سه اتاق خوابه ساخته شده بود که در سال 1962 و به روز شده است شامل سه حمام است. مالک به تازگی نصب شده جدید کفپوش و رنگ آمیزی خانه است. سایر اخیر بهبود صفحه اصلی, شامل جدید ویندوز جانبداری یک سقف جدید و گرمایش و تهویه مطبوع سیستم و به روز رسانی مدار شکن.

یک اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری, اتاق رختشویي, پودر اتاق و غذا خوردن در آشپزخانه هستند در سطح اصلی. سطح دوم شامل یک اتاق خواب با حمام کامل و دو پیاده روی در کمد دو اتاق خواب و یک دوم کامل ،

این ملک همچنین دارای یک ایوان جلو یک ماشین گاراژ, پارکینگ برای دو ماشین در جلوی خانه, یک پاسیو با یک وان آب داغ و یک حیاط خلوت.

اختصاص مدارس شامل لاله بیشه ابتدایی, بنیامین Tasker میانه و بویی بالا است. مدرسه ابتدایی و دبیرستان هستند و هر دو دارای امتیاز بالاتر از متوسط توسط GreatSchools.org بر اساس نمرات آزمون در حالی که این دبیرستان دارای امتیاز میانگین.

برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به تور مجازی و یا تماس با عامل املاک و مستغلات هازل Shakur با Redfin کارگزاری املاک و مستغلات در 571-305-5398.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات