سه-خمیر را حداقل برای تسکین کوزه برجسته MLB تغییر حکومت برای سال 2020

قانون جدید — خواهد شد که مرحله به مرحله به بهار آموزش بازی آغاز مارس 12 — همچنین به معنای روز از LOOGY (که مخفف “چپ دست یک مرد”) به طور موثر در طول زیرا کسانی که matchup متخصصان اغلب مورد نیاز خواهد بود به صورت حداقل یک راست دست خمیر را تسکین نانامی به بازی. همه کاره مسکن قادر به بازنشستگی مورد از هر دو طرف صفحه را حمل ارزش افزوده است.

وجود خواهد داشت دو استثنا به سه خمیر حداقل قانون: یک پارچ ممکن است حذف شود پس از مواجهه با کمتر از سه مورد اگر او به پایان نیمه باز یافته و داوران باید اختیار را به چشم پوشیدن از این قانون در صورت آسیب.

یکی دیگر از timesaving اندازه گیری برای سال 2020 کاهش در مقدار زمانی که یک مدیر است که در آن به درخواست برای پخش چالش از 30 ثانیه به 20 — یکی دیگر از تلاش برای اصلاح dead زمان بازی.

مانفرد حال تلاش برای بهبود سرعت بازی قبلی خود تغییر حکومت از جمله محدودیت در تپه بازدید و معرفی خودکار عمدی اما با موفقیت کمی. پس از برخی از متوسط بهبود در سال 2018 متوسط بازی در سال 2019 در زمان 3 ساعت و 10 دقیقه تمام زمان بالا. (متوسط نه زمین باز یافته بازی در زمان 3:05 همچنین تمام زمان بالا.)

بسیاری از دیگر تغییرات قانون برای سال 2020 شامل فهرستی از اندازه و مدیریت. رئیس در میان آنها است افزایش فهرستی از اندازه از 25 به 26 بازیکن با حداکثر 13 کوزه هر تیم. 26-مرد فهرستی خواهد بود در اثر از روز افتتاحیه از طریق Aug. 31 و دوباره در postseason. از سپتامبر. 1 تا پایان فصل به طور منظم فهرست اسامی را گسترش خواهد به 28 بازیکن (با 14 کوزه) — دو-بازیکن افزایش از ماه مارس تا اوت اما از 40 بازیکنان تیم می تواند در ماه سپتامبر تحت قوانین قدیمی.

26-مرد فهرستی با آن محدودیت در تعداد کوزه می تواند بی ارزش چند موضعی “فوق العاده سودمند” بازیکنان که تا به حال به دست آورده شهرت به عنوان bullpens رشد از اهمیت و تیم ها به دنبال راه هایی برای حمل بیشتر بین برنده و کمتر نیمکت بازیکنان.

یکی دیگر از تغییر حکومت برای سال 2020 در نظر دارد به منظور محدود کردن تعدادی از تپه ظاهر از موقعیت بازیکنان محدود کردن چنین به ظاهر فوق العاده نوبت یا blowouts که در آن یک تیم منجر شش یا بیشتر اجرا می شود.

وجود خواهد داشت یک ویژه طراحی های ساخته شده به صورت دو طرفه بازیکنان مانند فرشتگان در لس آنجلس’ Shohei Ohtani اما به واجد شرایط برای این دو راه تعیین آنها باید زمین حداقل 20 نوبت و شروع حداقل 20 بازی در این زمینه (یا تعیین شده hitter) با حداقل سه بشقاب حضور در این بازی ها.

دیگر کوزه که تفننی به عنوان موقعیت بازیکنان مانند سینسیناتی مایکل Lorenzen باید یک زمان سخت تر از رسیدن به صفحه ظاهر آستانه به صورت دو طرفه طراحی; در سال 2019 او تن به تن 83⅓ نوبت به عنوان یک راست دست مسکن ساخته شده اما تنها شش شروع می شود در بیرون از محیط.

در نهایت مجروح لیست های مختلف حداقل باقی می ماند برای موقعیت بازیکنان و کوزه با سابق گروه واجد شرایط برای بازگشت به فعال فهرست اسامی پس از 10 روز اما کوزه (و دو طرفه بازیکنان) مورد نیاز برای ماندن در مجروح لیست برای 15 روز قبل از بازگشت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>