در نمایشگاه matchup شنبه در مقابل کانزاس سیتی رویالز سه Astros, شد, شده plunked بسیار لذت بخش خاصی از مجازی گالری بادام زمینی. نه فقط هر Astros, یا, اما سه تن از بزرگترین ستاره های همه آنها در سال 2017 تیم متهم در ماه ژانویه توسط MLB از استفاده غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح در مسیر به یک سری جهانی برنده: جثه Altuve الکس Bregman — ضربه متوالی در خفاش ها در ورود دوم — و جورج اسپرینگر.

وجود دارد ممکن است هر گونه واقعی قصد Royals کوزه خورخه لوپز و جکسون Kowar به خصوص با توجه به این که Altuve و Bregman ضربه شد با این پایگاه بارگذاری شده است. علاوه بر این زمین که اسپرینگر شانه بود 75-mph شکستن توپ نوع چانه موسیقی از طریق fastball یکی ممکن است انتظار می رود اگر عصبانی پیام فرستاده شد.

از سوی دیگر … چه زمانی بهتر به مردم پرتاب این عطر نسبت به قار قار کردن batters با کیسه jacked? آن را مانند اجرا می شود و شمارش به صورت یک کل بسیاری با توجه به این که این نمایشگاه بازی. که منطق جمعه بود و قطعا روز به پرتاب در یک Stro چون 60-بازی فصل به طور منظم شروع می شود و پنج شنبه.

ما نمی دانیم که حداقل یک عضو از خانواده سلطنتی است یا بود, بسیار اذیت در مورد تقلب و رسوایی و چگونه آن را ممکن است بهره مند هوستون ستاره دوم baseman.

“من قصد دارم به نظر خودم همه ستاره [برای 2018 فصل] با تمام این مسائل است که بیرون می آیند در مورد Astros به دلیل جثه Altuve در زمان من نقطه در این بازی” کانزاس سیتی baseman دوم/outfielder روید مرریفیلد گفت: در ماه ژانویه است. “بنابراین من قرار دادن یک ستاره در سال 2018 است. و در بالا از آن, ما فقط پیش بروید و در پرتاب یک نقره مشت زن برای اندازه گیری خوب است.”

در هر صورت برخی از طرفداران شد فقط خوشحال مختلف Astros دریافت menaced در بشقاب به خصوص از آنجا که آنها نمی تواند به درستی هو در این فصل چه با طرفداران مجاز در می ایستد.

شاید هیچ کس خوشحال تر از برندان Donley که راه اندازی یک حساب توییتر به نام 2020 Astros شرم تور (@AsteriskTour) در ماه فوریه فقط به عنوان بازیکن شد و برای برگزاری هر چه فرض بر این خواهد بود عادی بهار آموزش به دنبال عادی 162-بازی فصل.

حساب اولین توییت مسخره عذر خواهی ارائه شده فقط چند روز قبل از آن توسط اعضای Astros’ سازمان از جمله Altuve و Bregman و همچنین به عنوان مالک تیم جیم کرین.

“که چگونه شما عذر خواهی” Donley گفت واشنگتن پست در ماه فوریه است. “برای برخی از افراد هیچ چیز وجود دارد آنها می گویند که می تواند آنها را به بازگشت به زینت های خوب اما برای بسیاری از ما, اگر شما فقط گفت:” من واقعا متاسفم من می دانم که من انجام کاری اشتباه است و من هرگز دوباره آن را انجام دهد و ما احساس شرمندگی برای آنچه که ما انجام داده ایم ” من احساس مردم را قبول کنند.”

2020 Astros شرم تور نگه داشته و مسیر هوستون بازیکن گرفتن ضربه توسط رزین — که در ابتدا به نظر می رسید اتفاق می افتد با فرکانس قابل توجه — و هو یا heckled در راه های مختلف از طریق آوریل 11. پس از آن که همه به توقف screeching آمد و Donley باقی مانده بود به مسخره آستروس به عنوان بهترین او می تواند برای هفته ها در پایان منجر به بازی روز سه شنبه.

جدا از حس در میان بسیاری از طرفداران بیس بال است که آستروس’ 2017 قهرمانی شد نامشروع چه چیزی باعث سرخوردگی عظیم در مورد رسوایی بود که در حالی که این تیم مدیر و مدیر کل متوقف شد و به سرعت اخراج متعاقب آن با خرید اینترنتی نیز هزینه شغل Boston Red Sox مدیر الکس کورا و نیویورک متس مدیر کارلوس بلتران هیچ یک از بازیکنان شرکت کننده در این طرح به طور مستقیم ،

که به معنای آن خواهد بود سمت چپ به طرفداران برای تنبیه بازیکنان توسط باران بوس بر آنها در طول هر سفر جاده ای. کسانی که 81 بازی از خوشدل heckling نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر, بنابراین در حالی که هیچ کس می خواهد برای دیدن هوستون batters زخمی از آن خواهد شد را به مخالفت با کوزه به مطمئن شوید که برخی از مرتب کردن بر اساس قیمت پرداخت شده است.

Cleveland Indians پارچ مایک Clevinger گفت: از Astros در ماه ژانویه “من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک راحت چند در خفاش برای بسیاری از کسانی که در پسران و نباید باشد.”

“من همه چیز در مورد پلیس بازی خود را راست نگه داشتن همه امن” Clevinger اضافه شده در زمان. “اما من فکر می کنم بازیکنان را در مقابله با آن راه باید آن را در سراسر لیگ.”

آیا عمدی یا نه عدالت شروع به پرداخت کردن سهشنبه دادن به طرفداران خارج از هوستون یک دلیل بیشتر به هیجان زده در مورد بازگشت از بیس بال.

جزئیات بیشتر در MLB:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im