هزاران تن از اقیانوس microplastics می تواند باد در ساحل هر سال با نسیم دریا, مطالعه می یابد

صدها هزار تن از اقیانوس پلاستیکی آلودگی می تواند باد به ساحل با دریا نسیم هر سال بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان کشف کردند که microplastics می تواند خارج از آب با اسپری دریا منتشر شده به اتمسفر و دمیده با باد بر روی زمین.

پلاستیک ویران کردن بر روی اکوسیستم های دریایی. به عنوان پلاستیک چرخش در اطراف در آب خیلی از آن شکسته شدن به قطعات کوچک به نام میکرو-پلاستیک.

مطالعه انجام شده توسط دانشگاه Strathclyde در اسکاتلند و Observatoire Midi-پیرنه در CNRS-دانشگاه تولوز, فرانسه. نتایج منتشر شده در مجله PLoS One در اوایل این هفته.

یک مطالعه آزمایشی مورد تجزیه و تحلیل microplastics در دریا اسپری در Mimizan ساحل واقع در Aquitaine در جنوب غرب اقیانوس اطلس در سواحل فرانسه.

برای یک هفته محققان با استفاده از یک “ابر شکارچی” که اسیر قطرات آب برای بررسی microplastics در انواع شرایط از جمله طوفان و دریا مه.

این مطالعه نشان داد پلاستیکی قطعات از 5 -140 micrometres در هوا. آن نشان داد که microplastics می تواند پرتاب روند “حباب تخلیه” و “موج عمل” در بادهای قوی و یا متلاطم دریاها.

ترین ذرات پلاستیکی بودند خارج شده در یک دریای مه تولید شده توسط این گشت و گذار.

مطالعات قبلی نشان داده microplastic آلودگی در پیرنه نشان داد که اقیانوس آلودگی می تواند مسافت های طولانی سفر با باد.

Steve Allen, یک Strathclyde دانشجوی دکتری که co-چراغ مطالعه گفت: “نسیم دریا به طور سنتی در نظر گرفته شده است ‘هوای پاک’ اما این مطالعه نشان می دهد تعجب آور مقادیر microplastic ذرات در حال انجام آن است.

“به نظر می رسد که برخی از ذرات پلاستیکی می تواند از خروج از دریا و ورود به جو همراه با نمک دریا باکتری ها و جلبک ها.

“حباب تخلیه ذرات شناخته شده پدیده اما ما در حال حاضر نشان داده است که microplastic نیز خارج از دریا. به تاریخ شده است وجود دارد بدون در نظر گرفتن از اقیانوس ها به عنوان یک جوی microplastic منبع.

“ما در حفظ و قرار دادن میلیون ها تن پلاستیک وارد اقیانوس هر سال این تحقیقات نشان می دهد که آن را نمی خواهید به ماندن در آنجا برای همیشه.”

The Ocean Conservancy کشف کرد که بسیاری از گونه های ماهی مصرف پلاستیک باقی مانده و گیج کننده آن برای مواد غذایی واقعی و تخمین زده می شود که حداقل 600 گونه های مختلف حیات وحش هستند در معرض خطر آلودگی است.

نیز وجود دارد که سلامت انسان خطر از پلاستیک ورود به زنجیره غذایی با نزدیک به یک میلیارد نفر در سراسر جهان مصرف غذاهای دریایی به عنوان منبع اولیه خود را از پروتئین است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de