هزاران نفر از OSHA شکایت بیش ویروس ایمنی نگرانی

در مجموع این سوابق به تصویر کشیدن ناامیدی از کارکنان و همچنین ناکامی های خود با کارفرمایان که در این دیدگاه از کارگران در بهترین حالت به سادگی آماده برای یک بیماری همه گیر و در بدترین حالت callously میزان با ایمنی کارگر.

کارگران شکایت از کمبود ماسک و دستکش و کمبود فضا که آنها را قادر به ایستادن شش فوت از یکدیگر و مجبور بودن به کار با دیگران که به نظر می رسد بیمار است.

“مرکز تماس با بیش از 400 نفر است غیر بهداشتی” یکی شکایت می خواند. “کارکنان برای به اشتراک گذاشتن میز و مردم در عرض 2 پا از یکدیگر است.”

“تحویل درایور مورد نیاز برای ضد عفونی کردن وسایل نقلیه با استفاده شخصا خریداری مواد شیمیایی بدون آموزش داده شده است در خطرات مرتبط با این فعالیتها و مواد شیمیایی” دیگری شکایت می خواند.

“این شرکت با تاکید شستن دست برای COVID19 احتیاط; اما 4 مختلف حمام از صابون دست و دیروز و دست دستمال مرطوب / ضد عفونی کننده لوازم فاقد” می خواند دیگر. “مدیران به سادگی می گویند که آنها در بازگشت به نظم است.”

این پرونده شامل شکایت های متعدد از مراقبت های بهداشتی کارگران از جمله کسانی که با توجه به “پلاستیک ponchos” و ماسک ساخته شده از کاغذ حوله. کارکنان گزارش عدم ضد عفونی کننده دست یا صابون در دستشویی و حمام; داروسازان و تکنسین ها مجبور شده اند به کار در نزدیکی و بدون دنده محافظ.

با استناد به قانون آزادی اطلاعات این پست به درخواست همه رسیدگی به شکایات کارگران در مورد کوروناویروس زمینه با اداره ايمنی و بهداشت شغلی از ژانویه از طریق اوایل ماه آوریل. وجود دارد بیش از 3000 از جمله شکایات واصل شده است. سوابق نیست دولت چه اقدامات گرفته شد به عنوان یک نتیجه.

تعداد واقعی از شکایات از کارکنان در مورد کوروناویروس اما احتمالا به مراتب بالاتر از دلیل است که داده ها را شامل نمی شود شکایت از هر دولت است.

دموکرات ها و کارگران گروه فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب قوانین الزام کارفرمایان به دنبال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل های ایمنی برای کارفرمایان. وزارت کار کاهش یافته است به انجام این کار به جای دادن مشاوره به کارفرمایان که می توانید آنها را نادیده گرفت.

“تعداد زیادی از شکایات آنها دریافت کرده اند قدرتمند است شواهدی وجود دارد که کارگران در سراسر کشور در حال وحشت زده و نا امید است که کارفرمایان خود را در حال ارائه آنها را با محل امن” به گفته دیوید مایکل بود که OSHA ارشد در دولت اوباما.

تلفات در کارگران بوده است شگفت انگیز.

بیش از 500 کارگر در اسمیتفیلد غذاهای گیاهی در Sioux Falls, S. D., گزارش, پایین آمدن با این ویروس. در حال حاضر وجود داشته و میر کارگران در یک معامله گر جو در Scarsdale, n. y., یک غول در لارگو, Md., و خارج شده در منطقه شیکاگو. حداقل 40 پرستاران ثبت نام شده اند و در ایالات متحده با توجه به پرستاران ملی ایران.

در این شرایط باید تنظیم کردن کارگر تظاهرات در سراسر ایالات متحده به عنوان کارکنان تقاضای اضافی حمایت — ماسک و دستکش به عنوان مثال — و یا خطر پرداخت. برخی از اولین حوادث به وجود آمد در Instacart در مارس 30, زمانی که هزاران نفر از کارگران متوقف شد در پاسخ به تحویل سفارشات. شده اند وجود دارد تظاهرات توسط کارگران در آمازون انبار در جزیره استاتن در کل مواد غذایی و در مک دونالد.

در ابتدا حداقل برخی از زنجیره های خرده فروشی بزرگ از جمله Walgreens, هدف, و Office Depot خواسته است که کارگران نه پوشیدن ماسک و دستکش در این کار با توجه به اخبار حساب.

با وجود درخواست از اتحادیه ها و اعضای کنگره, OSHA هنوز به موضوع خاص coronavirus استاندارد برای کارفرمایان است که محافظت از “ضروری” کارگران است.

نتیجه این شده است یک درهم آمیخته از تلاش برای مقابله با مسائل ایمنی. برخی از فروشگاه ها به مشتریان اجازه بدون ماسک دیگران نیست; برخی از مکان های ارائه کارکنان ماسک دیگر را ممنوع کارکنان از پوشیدن آنها یا از روی نگرانی است که آنها را بترساند مشتریان و یا اینکه آنها در تامین کوتاه مدت هستند.

در اوایل ماه مارس OSHA صادر 35 صفحه جزوه با پیشنهادات خود را برای آنچه کارفرمایان باید انجام دهید برای محافظت از کارکنان: اسناد و مدارک می گوید آنها را به “ترویج مکرر و کامل دست شستن” “تشویق تنفسی قوانین و مقررات از جمله پوشش سرفه و عطسه” و “ارائه به مشتریان و عموم مردم با بافت.”

آن را بیشتر توصیه می کند که زمانی که این ویروس در حال حاضر در یک منطقه کارفرمایان باید “نظر به ارائه ماسک صورت برای بیمار و کارکنان و مشتریان” و مراقبت های بهداشتی کارگران برخورد با افراد بیمار “باید پوشیدن ماسک.”

اما دفترچه یادداشت است که این توصیه ها به هیچ وجه از نظر قانونی الزام آور برای کارفرمایان.

“این هدایت است نه یک استاندارد و یا قوانین و مقررات و ایجاد آن هیچ قانونی جدید تعهدات” جزوه آغاز می شود.

مراقبت های بهداشتی کارگران در خصوص شکایت در مورد شرایط نا امن.

در Windham, Conn., بهداشت و درمان-مراقبت کارگر در یک بیمارستان خواسته بود به کار بر روی یک طبقه با covid-19 بيمار. قبل از ورود به اتاق بیمار کارگر برداشت N95 ماسک از بیمارستان تامین شد اما پس از آن گفت به آن را قرار داده و با استفاده از تنها یک پایه فولاد ماسک, با توجه به شکایت با OSHA.

که کارگر پس از آزمایش مثبت برای covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس گفت: جان بردی معاون اجرایی رئیس جمهور از عقبی کانکتیکات یک اتحادیه است که نشان دهنده معلمان و پرستاران و دیگران.

“کارفرما را رد کرده است کارکنان کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و در نتیجه حداقل یک کارمند (شاید بیشتر) انقباض COVID-19 ویروس” با توجه به شکایت.

به طور مشابه یک جراح در انگلستان بیمارستان گفته شد توسط مدیریت که او شکستن بیمارستان سیاست اصرار دارد که بیمار با covid-19 پوشیدن فولاد ماسک صورت در حالی که سرفه از بیمارستان سیاست دیکته شده این ماسک تنها بود با توجه به مثبت بيماران در حالی که آنها در حال حمل و نقل با توجه به یک پزشک در بیمارستان بود که دانش مستقیم از تعامل و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه از کارفرمای خود.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان نیز مواجه انضباطی تهدید برای خرید خود به خود دنده محافظ از فروشگاه های محلی همان پزشک گفت. کارکنان در بیمارستان به طور گسترده ای ترس که تلاش خود را به صحبت کردن در مورد خطرناک کمبود در تجهیزات حفاظتی منجر به اقدامات تلافی جویانه و نگران شکایت به فدرال بازرسان ایمنی سقوط خواهد کرد در گوش ناشنوا گفتند.

یک کارگر در کارخانه مرغ در Camilla Ga., شکایت به OSHA هفته پیش با افزایش نگرانی ها در مورد کارگران کارخانه ایستاده شانه به شانه در خط مونتاژ با توجه به ادگار زمینه های رئیس جمهور از جنوب شرقی شورای خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده طيور. سه کارمند در کارخانه فوت کرده اند از coronavirus زمینه گفت: اما کارگران و گروه های شنیده نشده از فدرال بازرسان ایمنی.

“مردم حتی نمی اتلاف وقت خود را خواستار OSHA کنه. ما به نام OSHA و آنها بی فایده” زمینه گفت آژانس پاسخ به طور چشمگیری کاهش یافته است. “چرا وقت خود را تلف؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de