بیش از هزاران ماهواره می تواند به زودی راه اندازی می شود به فضا است. می تواند دولت فدرال را نگه دارید تا ؟

در یک سخنرانی معاون رئیس جمهور پنس مورد ستایش قرار داد تلاش, گفت: “رئیس جمهور تهمت می داند که پایدار و منظم محیط زیست فضای حیاتی برای قدرت و اقتصاد ما مقاومتی امنیت ملی ما سیستم.”

اما پس از بخشنامه شناخته شده به عنوان فضای سیاست بخشنامه-3 رفته هیچ جا فرو رفته در واشنگتن اداری نبرد که بیش آژانس خواهد بود بهترین راه حل مناسب برای این ماموریت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد است که وزارت بازرگانی این است که بهترین قرار داده شده به پرورش و رشد فضای تجاری صنعت از جمله ماهواره نگهداری و تولید و فضای گردشگری و بیشتر — در حالی که با بهره گیری از فن آوری های جدید برای پیگیری موارد در مدار.

برخی از اعضای کنگره فکر می کنم که این مسئولیت باید به اداره هوانوردی فدرال به جای گسترش است که آژانس صلاحیت از آسمان به فضا است.

این بن بست به سمت چپ پنتاگون نه تنها مسیر باقی مانده سرگردان فضایی و ماهواره ها اما همچنین هشدار می دهند و دولت ها و شرکت های خصوصی در سراسر جهان از پتانسیل برخورد آن را به عنوان انجام شده برای سال. این یک کار آن را نمی خواهند — و این که کاخ سفید نمی خواهید آن را به.

روشن نیست که, و یا اگر این logjam را خواهد شکست.

یک سخنگوی ملی فضای شورا گفت: بودجه به طور کامل از فضای تجارت “همچنان یک اولویت بالا” به “آدرس نوظهور رشد زیادی صور فلکی در مدار زمین کم و ذخیره کردن پایه و اساس برای مدیریت فضا در آینده ترافیک.”

دیگران کمتر خوشبین هستند که مانند یک دفتر تاسیس خواهد شد.

“شانس گرفتن قانون معرفی این سال و در هر سال یک انتخابات در یک موضوع کم سیاسی اولویت بودند باریک برای شروع گفت:” برایان Weeden, مدیر برنامه ریزی در جهانی امن بنیاد یک مخزن فکر می کنم. “و سپس ما تا به حال یک بیماری همه گیر.”

به بحث میکشد در تعداد ماهواره های در حال راه اندازی به مدار همچنان به رشد به طور چشمگیری افزایش احتمال برخورد بیشتر و بیشتر باقی مانده است که به نوبه خود تهدید ماهواره های دیگر استفاده می شود که برای موشک هشدارهای, GPS, تلویزیون, ارتباطات, و بیشتر.

حداقل چهار شرکت در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای قرار دادن صور فلکی از هزاران نفر از ماهواره ها که پرتو اینترنت به برآورد 4 میلیارد انسان بدون دسترسی به پهنای باند. بیش از 10 سال آینده بیش از 50,000 ماهواره می تواند به مدار راه اندازی شد تا از چند هزار نفر در حال حاضر در عملیات امروز با توجه به تحلیلی Graphics, Inc., یا AGI یک شرکت مستقر در خارج از فیلادلفیا که به ساخت نرم افزار برای پیگیری فضاپیما و باقی مانده در فضا است. که در علاوه بر این به آشغال شناور در اطراف وجود دارد. پنتاگون آهنگ های مورد 22,000 قطعات باقی مانده بزرگتر از چهار اینچ اما دانشمندان می گویند وجود دارد نزدیک به 1 میلیون بزرگتر از نیم اینچ است.

AGI تخمین می زند که بیش از 10 سال آینده وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 404 برخورد و 17 میلیون تماس های نزدیک در شلوغ ترین مدار. ردیابی تمام کسانی که اشیاء و صدور هشدارهای بیش از حد برای پنتاگون به رسیدگی و خارج از وظیفه اصلی خود را دفاع از ملت است. یک غیر نظامی و آژانس می تواند بیشتر ماهر در نگه داشتن با تقاضا و بهتر است در برقراری ارتباط با شرکت های خصوصی و همچنین دولت های خارجی برخی از کارشناسان بر این باورند هر چند پنتاگون ادامه خواهد داد برای نظارت بر فضای فعالیت است.

“آن را آسان تر برای وزارت بازرگانی به اهرم تجاری و یا دیگر تکنولوژی مدرن از آن است که برای پنتاگون” Weeden گفت. به نام او که پنتاگون در حال حاضر سیستم ردیابی “کهنه.”

“این یک سیستم عالی از 30 سال پیش و آن کار را انجام داد آن را به انجام طراحی شده بود” پل Graziani AGI مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای گفت:. “مشکل در نقل مکان کرد بیش از چند دهه به یک مقدار بیشتر مشکل از سیستم طراحی شده به رسیدگی است.”

شرکت در حال حاضر نیاز به نشان می دهد که فردی خود را از ماهواره نمی شود برخورد به پیروزی FCC تایید Weeden گفت: اما برخی از کارشناسان می خواهید مقررات اضافی که گسترش به صور فلکی به عنوان یک کل.

آمازون همچنین قصد دارد برای استقرار زیادی صورت فلکی به عنوان بخشی از یک برنامه آن تماس Kuiper. این ماه FCC رئیس Ajit Pai در توییتر نوشت که آژانس احتمالا تایید این شرکت در برنامه “با شرایط است.” (آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

یکی دیگر از شرکت OneWeb در نظر دارد برای راه اندازی صدها ماهواره برای سرویس پهنای باند با وجود تشکیل پرونده ورشکستگی که منجر به کسب آن توسط دولت بریتانیا و یک شرکت هندی.

با تمام این فعالیت تحلیلگران می گویند دولت آمریکا نیاز به حرکت سریع اگر آن را در حال رفتن به قادر به نگه داشتن و ایجاد سیاست برای بقیه جهان به دنبال.

“یک برخورد بین دو ماهواره می تواند فاجعه بار تاثیر بر فضای محیط برای قرن ها آمده است” Pai گفت: به تازگی.

در مارس FCC که در سال گذشته را تایید کرده است برخی از 13,000 جدید ماهواره برای راه اندازی خود را به روز رسانی قوانین حاکم بر مداری باقی مانده برای اولین بار پس از سال 2004. ماهواره متقاضیان باید در حال حاضر ارائه مقادیر عددی برای خطر برخورد و نشان دهد که چگونه خود را از ماهواره ها را دور انداخته خواهد شد در پایان ماموریت های خود را به عنوان به خوبی به عنوان ارتقاء به طراحی کمک خواهد کرد که اجتناب از برخورد.

در حالی که حکومت به روز رسانی یک گام به جلو “هنوز هم وجود دارد بیشتر ما نیاز به انجام” FCC کمیسیون جسیکا Rosenworcel گفت: در ماه آوریل است. این کمیسیون در نظر گرفته محکم کردن یک قانون است که اجازه می دهد تا یک ماهواره به ماندن در مدار به مدت 25 سال پس از ماموریت خود را به پایان می رسد یک قاب زمان که بسیاری فکر می کنم بیش از حد طولانی است. اما در نهایت این کمیسیون را ندارد هر گونه تغییرات.

“این قانون به سادگی معنی ندارد امروز در مداری محیط زیست” Rosenworcel گفت.

باقی مانده و موجب زایش بیشتر باقی مانده و برخورد مقامات می گویند اجتناب ناپذیر است و می تواند آسیب های جدی وارد. در مدار اشیاء سفر در سرعت بسیار زیاد — ایستگاه فضایی بین المللی برای مثال whizzes در اطراف زمین در 17,500 مایل در ساعت. بنابراین حتی چیزی به اندازه یک بادام زمینی می توانید انجام دهید فوق العاده ای آسیب برساند.

هر چند مجهز به مواد در نظر گرفته شده برای محافظت در برابر آوار حملات ایستگاه فضایی از زمان به زمان تا به حال به مانور برای جلوگیری از گرفتن آمار. وجود دارد حتی شده چند تماس که در آن زمین کنترل ندارد زمان به حرکت از ایستگاه راه. در آن موارد فضانوردان مجبور به تخلیه ایستگاه و پناه در یک لنگر انداخت فضاپیما در مورد برخورد باعث ایستگاه به depressurize.

در یکی از شلوغ ترین مناطق حدود 430 به 560 مایل بالا “وجود دارد به اندازه کافی انسان-تولید زباله مداری … برای ایجاد بیشتر باقی مانده حتی اگر هیچ ماهواره جدید راه اندازی شد,” Weeden گفت این سال است.

برخورد فاجعه بار می تواند بین هر پنج تا هفت سال است.

اولین ماهواره تصادف اتفاق افتاده در سال 2009 هنگامی که یک مرده روسی ماهواره برخورد با ارتباطات ماهواره ای توسط ایریدیوم ایجاد تقریبا 2000 قطعه باقی مانده حداقل چهار اینچ در قطر و هزاران نفر دیگر قطعات کوچکتر. بسیاری از بقایای باقی خواهد ماند و در مدار برای سال آمده است و هر یک تهدید برای دیگر فضاپیما است.

در این سال دو مرده ماهواره های نزدیک به هم برخورد. اگر آنها تا به حال آن را ایجاد کرده اند و در عین حال یکی دیگر از زمینه باقی مانده است که می تواند تهدید ماهواره های دیگر. و با بیشتر ماهواره ها در حال راه اندازی شانس بیشتر تماس نزدیک و برخورد تنها به افزایش است.

“ما در حال رفتن به دیدن حتی تندتر رشد نمایی در تعداد تماس های نزدیک گفت:” تاد هریسون یک هوافضا تحلیلگر در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “ما نمی توانیم به برخورد بیشتر به دلیل آن را به تولید و ماندگار باقی مانده است که در نهایت می تواند در حد توانایی ما برای استفاده از این بخش از فضا. آن می تواند به مراتب از رسیدن به عواقب اقتصادی و همچنین استراتژیک عواقب اگر ما در پیچ آن منطقه از فضا استفاده می کنیم برای امنیت.”

یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد تا به شدت به فرم فضا نیروی جدیدترین شاخه نظامی شد و به دفاع از دارایی های ایالات متحده در فضا استفاده می شود که برای شناسایی هدایت دقت مهمات و ارتباطات است. اما فضا زور نمی خواهید در کسب و کار از هشدار شرکت ها و دولت ها هر زمان یکی از آنها ماهواره می آید خونتان به دیگری.

“آنها نمی خواهند در کسب و کار انجام می دهند هشدار برای هر کس در جهان” هریسون گفت. “که یک نظامی تابع.”

به منظور انتقال قدرت به وزارت بازرگانی به عنوان برگ برنده دولت به نام دو سال پیش کنگره را مجبور به تخصیص بودجه و به آژانس اجازه به انجام این کار.

SpaceX اما به سرعت در حال حرکت و می گوید این می تواند شروع ارائه خدمات اینترنت از آن Starlink صورت فلکی در ایالات متحده در کانادا در این سال در حالی که “به سرعت در حال گسترش به نزدیکی پوشش جهانی از جمعیت جهان تا سال 2021.”

در گفتگو با خبرنگاران در اواخر سال گذشته Gwynne Shotwell SpaceX رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت که Starlink قادر خواهد بود برای خدمت به مناطق دور افتاده که فیبر نشده رسیده است.

“آیا کسی مانند خود اینترنت ؟” او گفت:. “هر کسی ؟ هر کسی ؟ نوچ. کسی پرداخت کمتر از مانند 80 دلار در ماه به صورت پیش فرض … خدمات ؟ هیچ. خوب ما وجود دارد بروید. همین دلیل است که ما موفق خواهم شد.”

این شرکت گفته است که این اقدامات برای اطمینان از آن ماهواره جدید نمی خواهد باعث تشدید این مشکل باقی مانده. این ماهواره ها مجهز به پیشرانه و می تواند “مستقل انجام مانور برای جلوگیری از برخورد با فضای باقی مانده و دیگر فضاپیمای” این شرکت اعلام کرد. “این قابلیت را کاهش خطای انسانی اجازه می دهد برای یک روش قابل اطمینان برای اجتناب از برخورد.”

در پایان زندگی خود ماهواره ها خواهد خود را از مدار و سوختن در جو است. و اگر آن سیستم محرکه کار نمی کند آنها را به طور خودکار از سقوط از مدار در عرض یک تا پنج سال این شرکت گفت: به طور قابل توجهی سریع تر از 25 سال در حال حاضر مجاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im