هزاران سیل به عنوان بانک فدرال کسب و کار کوچک وام برنامه آغاز می شود

“لطفا توجه داشته باشید که مشتریان باید به شاخه ها و یا تماس با ما مرکز مراقبت به عنوان آنها قادر نخواهد بود برای کمک به با آنلاین نرم افزار فرایند” PNC در بیانیه ای گفت:. “با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما در آنچه ما می دانیم این است که یک زمان بسیار چالش برانگیز.”

بانک های دیگر ارائه شده مشابه ارزیابی توانایی های خود را برای پردازش برنامه های کاربردی. Truist است که در نتیجه ادغام SunTrust و BB&T گفت: برنامه “هنوز هم در حال توسعه” و ولز فارگو آن گفت: “در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به صورت آماده برای کمک به مشتریان کسب و کار کوچک.” سیتی گروپ گفت: هنوز بررسی دستورالعمل و انتظار “آغاز پذیرش وام های آنلاین برنامه های کاربردی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“انتظارات غیر واقع بینانه تنظیم کنید اما مطمئن باشید بانک ها انجام می دهند همه چیز مثل انسان ممکن است به دریافت این سیستم و در حال اجرا برای کمک به کسب و کارهای کوچک” گفت: صنعت بانکداری رسمی که خواسته بود به نام در سفارش به صحبت رک و پوست کنده.

تحت برنامه, برگ برنده دولت امیدوار بود که کسب و کارهای کوچک می تواند دریافت وام در همان روز آنها ساخته شده برنامه های کاربردی خود را یک کم سابقه چرخش سریع برای یک دولت مورد حمایت برنامه اعطای وام. اما دستورالعمل این برنامه یک عنصر کلیدی از 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته بودند و نهایی تا اواخر پنج شنبه شب.

هنوز هم بانک مرکزی آمریکا گفت: آن را دریافت کرده بود از 10 ، 000 برنامه های کاربردی توسط ساعت 10 صبح روز جمعه برای چک برنامه حفاظت و SBA مدیر Jovita کررنزا گزارش در اواخر صبح که 2,335 وام به ارزش بیش از $889 میلیون در حال حاضر پردازش شده است. وزیر خزانه داری استیو Mnuchin توییتی که وام های جدید بالغ بر $875 میلیون و “تقریبا همه” آمده بود از جامعه بانک ها.

برایان Moynihan, بانک مرکزی آمریکا, مدیر اجرایی, CNBC گفت که این بانک در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای اولین بار از مشتریان موجود — آن را “آسان تر به آنها را از طریق فرایند سریع تر,” او گفت: — و این امر پس از آن برنامه های کاربردی از کسب و کارهای کوچک است که باید حساب با بانک اما هرگز وام گرفته شده قبل از.

بانکی برخی از مقامات هشدار داده اند که به صورت مختصر بررسی روند مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مدیریت ― که اجازه می دهد تا وام گیرندگان به گواه خود را واجد شرایط بدون دولت تصویب خواهد شد این برنامه یک آهنربا برای تقلب. اگر چه SBA خواهد بود قادر به حسابرسی وام دهندگان و وام گیرندگان بعد از آن سقوط خواهد کرد در درجه اول به بانکداران خصوصی برای تصمیم گیری در مورد که باید دریافت مالیات دهندگان حمایت وام.

نگرانی نیز وجود دارد که له از برنامه های کاربردی را پایمال خصوصی سیستم بانکی.

“فقط در مقیاس از درخواست است به علت سیستم به شکستن … فقط اساسی زیرساخت های برخی از [بانک] پورتال وب سایت نمی قادر خواهد بود برای رسیدگی به آن گفت:” هیچم Oudghiri مدیر اجرایی انیگما فن آوری های کوچک-کسب و کار متمرکز بر داده ها تجزیه و تحلیل و تشخیص تقلب شرکت. Oudghiri گفت: بسیاری از شرکت خود را به مشتریان بانکداری در حال برنامه ریزی برای شروع به نورد از وام های جدید پس از یک هفته یا بیشتر.

شرایط برای وام های گرفته شده زیر چک حفاظت از برنامه های طراحی شده به خصوص مطلوب به وام گیرندگان با ultralow نرخ بهره بدون پرداخت برای شش ماه اول و این فرصت را به وام به طور کامل ببخشند اگر کارکنان را می توان در حقوق و دستمزد در طول بحران. و وام اعمال خواهد شد یک راه باریک از ایالات متحده کسب و کار جامعه از جمله تنها مالکان و پیمانکاران مستقل.

“این یک بی سابقه ای گسترش SBA وام است که نگاهی به برخی از زمان قبل از آن به طور کامل عملکرد” گفت: Rob نیکولز رئيس جمهور از آمریکا انجمن بانکداران.

در حالی که بانک مرکزی امریکا گفت که در حال حرکت به سرعت به درخواست وام سیاست پذیرش برنامه های کاربردی برای اولین بار از زمان دارندگان وام نا امید برخی از مشتریان.

“حتی به عنوان یک کسب و کار کوچک مشتری من نمی اعمال می شود چرا که ما یک وام ارتباط با شما — ما هرگز لازم بدهی تا به حال” لیندزی Johnson, بنیانگذار Weezie حوله گفت: در توییتر. “این وام باعث شکستن و یا برای کارکنان و به نظر می رسد اگر ما قادر به زنده ماندن ما قطعا نیاز به پیدا کردن یک بانک جدید.”

Goldman Sachs طبقه وال استریت بانک است برنامه ریزی به طور مستقیم در جدید شرکت SBA برنامه اما پنج شنبه اعلام کرد آن است که صرفنظر از 300 میلیون دلار برای کسب و کار کوچک وام در پاسخ به همه گیر خواهد شد و وام 25 میلیون دلار به بانک های کوچک تر شرکت کننده در این برنامه SBA.

“امید ما این است که با پول نقد فوری وام و لازم محرک به موسسات وام ما می تواند کمک به ارائه زمان این کسب و کار نیاز به آب و این بحران” David M. جزایر مدیر اجرایی گلدمن ساکس در بیانیه ای گفت:.

در یک علامت از اتشی که با سازمان های فدرال در حال تلاش برای به دست آوردن پول از درب مقررات نهایی برای این برنامه منتشر نکرده بودند تا پنجشنبه شب درست ساعت قبل از برنامه آغاز شد.

بانکداران بررسی قوانین و مقررات برای اولین بار تعجب که چگونه آنها می تواند انتظار می رود به پرداخت وجوه روز بعد.

“داشتن فقط دریافت راهنمایی ترسیم نحوه پیاده سازی یک $349 میلیارد برنامه به معنای واقعی کلمه ساعت قبل از شروع آن ما را بخواهید برای هر کس به بیمار به عنوان بانک حرکت آسمان و زمین به یک سیستم در محل و در حال اجرا برای کمک به آمریکا در کسب و کارهای کوچک و میلیون ها نفر از مردان و زنانی که کار در آنها” ریچارد شکار, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مصرف کننده انجمن بانکداران در بیانیه ای گفت:.

این hesitance برخی از صنعت بانکداری تیتان نا امید جامعه کوچک بانک ها که آب گرفتگی با برنامه های کاربردی.

بانک غرب یک جامعه کوچک وام دهنده در تگزاس است دستکاری برنامه های کاربردی از صدها نفر از مشتریان خود اما همچنین دریافت تماس از بیش از 300 کسب و کارهای کوچک با حساب در وام دهندگان از جمله بانک مرکزی آمریکا است که در عین حال برنامه های کاربردی پذیرش گفت: سینتیا Blankenship شرکت رئيس جمهور از بانک.

“آنها نیاز به گام تا و جلوگیری از مخفی شدن در پشت همه این بهانه او گفت:” از بانک های بزرگ. “هیچ یک از ما کاملا آماده برای این, اما ما در حال شکستن ما برای دریافت آماده شده است.”

بانک غرب است که با هدف به صندوق حداقل یک وام جمعه است اما هنوز کار از طریق برخی از جنبه های فنی برنامه Blankenship گفت. این بانک هنوز هم نیاز به یک سند که شامل مورد نیاز SBA زبان است که اجازه می دهد ما به پایان پردازش وام, او گفت:. “ما برنامه های مختلفی آماده رفتن” Blankenship گفت.

او در توصیف این فرایند جمعه به عنوان “مثل نوشیدن از یک firehose.”

“ما هنوز نیاز به کار را از طریق چند چالش,” او گفت:. “ما در حال تجربه SBA وام دهندگان. من می خواهم به صندوق حداقل یک مشتری اگر نه نیم دوجین امروز. این هدف من است امروز.”

فدرال ارشاد خطاب بسیاری از این صنعت نگرانی. بانک ها لازم نیست به منظور بررسی صحت اسناد و مدارک وام گیرنده است را مشاهده کنید و برای خود برنامه از بین بردن خطر است که قرض دهنده می تواند از نظر قانونی مسئول رفتار جعلی توسط کسب و کار کوچک. “این باید تا حد زیادی کاهش خطر این است که دولت می تواند پس از وام دهندگان اگر آنها روند برنامه های کاربردی که در آن وام گیرنده است و ارائه نادرست یا جعلی اطلاعات” Jaret Seiberg, یک تحلیلگر سیاست برای Cowen واشنگتن گروه تحقیقاتی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

هدایت نیاز به کسب و کارهای کوچک به صرف 75 درصد از وام خود را در نگه داشتن کارگران شاغل به منظور وام ببخشند. اگر نه وام گیرنده ممکن است مجبور به بازپرداخت وام و ممکن است واجد شرایط به آن ببخشند. که ممکن است به محدود کردن برنامه درخواست تجدید نظر به برخی از صاحبان کسب و کار کوچک.

“که محدودیت توانایی به استفاده از این وام برای پرداخت اجاره و نگه داشتن چراغ تا COVID-19 بحران برطرف گفت:” Seiberg. “جای آن است که بیشتر در مورد نگه داشتن کارگران از جمع آوری بیمه بیکاری به مدت هشت هفته از آن است که شاخص های این کسب و کار برای بهبود است.”

در عین حال کوچک-صاحبان کسب و کار می گویند آنها در برزخ و نمی تواند تصمیم گیری های حیاتی تا برنامه عملیاتی است. برخی نگران هستند که این صندوق که مقامات می گویند چاه کن همیشه ته چاهه — کافی نیست و که آنها ممکن است در زمان مورد تایید نیست به ادعای خود به اشتراک بگذارید.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به اجرا از پول واقعا سریع و مردم در حال رفتن به باید صبر کنید در خط” برای کنگره به تصویب بیشتر پول گفت: Jenn Berman, مدیر اجرایی MZQ Consulting یک شرکت کمک به کسب و کارهای کوچک با برنامه های کاربردی وام.

SBA و مقامات وزارت خزانه داری تاکید می کند که خود را اولین اولویت برای دریافت پول نقد در دست از تلاش کسب و کارهای کوچک و جلوگیری از عادی هفت روز فرایند بررسی.

“واقعا وجود دارد هرگز یک محصول شبیه به این در تاریخ ما نه تنها کارآمد طبیعت اما این واقعیت است که وجود دارد بسیار کمی اختصاصی مورد نیاز از نظر شخصی تضمین بدون وثیقه و بدون نیاز به اعتباری در جای دیگر گفت:” استیو Bulger یک East Coast منطقه ای SBA مدیر. “ما در حال رفتن به جلو حرکت کند به همان سرعتی که ما می توانیم چون ما می دانیم که در حال حاضر نیاز است برای به دست آوردن پول وجود دارد.”

صنعت بانکداری مقامات هشدار داده اند که آنها می تواند به سرعت غرق شده توسط میلیون ها نفر از برنامه های کاربردی و گفته اند وزارت خزانه داری آنها به خصوص در مورد چه مقدار از آنها انتظار می رود به دامپزشک متقاضیان است.

بدون هدایت روشن از خزانه وزارت صنعت مقامات نگرانی آنها می تواند مسئول برگزار می شود اگر کسب و کارهای کوچک را فریب دادن برنامه یا بستن درهای خود را, آنها گفته اند.

این برنامه پیچیده تر از آن به نظر می رسد و ممکن است در برخواهد داشت خطر بیش از حد برای برخی از بانک صنعت مقامات می گویند. اگر پول به عنوان کمک بلاعوض به جای وام برای مثال یک بانک ممکن است مایل به گرفتن خطرات بیشتر در چه نوع از کسب و کارهای کوچک مورد تایید آنها گفت.

“وام دهندگان هستند و فقط موجب برنامه راهنمایی شب قبل از برنامه به راه اندازی و در حالی که بانک ها می خواهند به عنوان مفید به عنوان ممکن است در حال حاضر آن را ممکن است چند روز قبل از وام دهندگان می توانید راحت با قوانین نامزدی” گفت: تونی Wilkinson, مدیر اجرایی انجمن ملی از دولت تضمین وام دهندگان تجاری گروه برای وام دهندگان که سرچشمه وام SBA.

دولت تضمین 100 درصد از وام ارزش معنی بانک ها در بازپرداخت مالیات دهندگان اگر کسب و کار نتواند به بازپرداخت وام. اما جامعه بانک ها نیز در مورد نرخ بهره پایین بود که افزایش از 0.5 درصد به 1 درصد پس از شکایت از انجمن های بانکی. قانون اجازه می دهد تا برای حداکثر نرخ بهره 4 درصد است.

براک بلیک, مدیر اجرایی, Salt Lake City-مالی بر اساس تکنولوژی شرکت Lendio گفت که او دیده است اطلاعات متناقض از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک در مورد مسائل اساسی از جمله که به شکل دهندگان باید برای تصویب.

او گفت که او views کوچک-وام کسب و کار و تلاش به عنوان یک مشکل اما لازم است تلاش.

“این یک فاجعه خواهد بود از دروازه اما در برخی از نقطه ما پلاگین سوراخ رفع مشکلات و غلبه بر همه این miscommunications چرا که ما به” بلیک گفت. “هر روز که از ما نیست کسی که در حال بیرون رفتن از کسب و کار و یا تخمگذار مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de