توماس برایانت مشتاق به راه انداخته شود توسط جادوگران

سالت لیک سیتی — شکستن رایگان از یک دقیقه محدودیت نشان دهنده مرحله نهایی در باز گشت دنباله برای توماس برایانت. جادوگران مرکز, نمی توانید صبر کنید برای پاک کردن آن از روی مانع پریدن نهایی در بهبود خود را از استرس واکنش مصدومیت در پای راست خود را.

“من نمی توانم بگویم چه بدیهی است که من می خواهم بگویم, بنابراین من واقعا با آن را انجام داده” برایانت گفت.

اگر عملکرد خود را در روز جمعه 129-119 دست دادن به یوتا جاز است دقیق فشار سنج برایانت ممکن است آماده برای پس گرفتن نقش بیشتر در جادوگران’ چرخش است. او اندکی 16 امتیاز 7 از 10 تیر فقط در 17½ دقیقه است. برایانت به پایان رسید تنها با دو پرتاب ریباند, اما او همچنین مقعر سه کمک می کند.

برایانت به حال خود بزرگترین ضربه در سه ماهه دوم به ثمر رساند هفت امتیاز و دو ریباند در حالی که هشت دقیقه است. آن را نیز به پایان رسید تا بودن واشنگتن بهترین تمام اطراف چهارم از این بازی است.

برای برایانت شده است طولانی و خسته کننده برای رسیدن پای راست خود را به عقب به 100 درصد است. در اصل او نشسته بیش از 20 بازی کشش در ماه دسامبر و اوایل ژانویه. پس از بازی در 11 بازی برایانت تشدید آسیب فقط قبل از همه ستاره.

شکست او منجر به از دست رفته چهار مستقیم, بازی رفتن به شکستن و محدود به حدود 15 دقیقه در هر بازی پس از بازگشت به ترکیب است.

برایانت گفت: آن را احساس می کند مانند او در نهایت عبور از یک پل با بازیابی خود. پای خود را, او می گوید احساس می کند تقریبا به طور کامل به راه آن بود که قبل از مصدومیت در اوایل این سال است.

“من احساس می کنم بسیار نزدیک” برایانت گفت. “بازی امروز احساس واقعا خوب برای من است. فقط بیرون رفتن وجود دارد و بازی با هم تیمی های من و آماده بودن. من احساس می کنم مثل من برگشت مورد استفاده برای سخت کار کردن و بیرون رفتن وجود دارد و بازی کردن است.”

جادوگران آماده برای به دست آوردن برایانت بازگشت به قدرت کامل هر دو برای آنچه که او می تواند انجام جرم و روی تخته. او با ثبت پنج دو-دو برابر در 18 بازی این فصل و به دو چهره در امتیاز 15 برابر در که کشش.

زمانی که او سالم است برایانت می تواند به تسکین برخی از بار از Bradley Beal در جرم و تنظیم تهاجمی تن در دفاع.


[Kevin B. jacob dean: جادوگران نمی توانید اجازه دهید Bradley Beal رایت کردن — و یا از راه دور]

“او آوازی مرد” rookie به جلو Rui Hachimura گفت. “او یکی از رهبران ما و او همیشه کمک می کند تا تیم ما دفاعی و هجومی.”

با برایانت محدود در دقیقه جادوگران در روز جمعه رفت و با کوچکتر ترکیب اولیه در زمان در تلاش برای مقابله با یوتا رودی Gobert داخل. آن کار نمی کند و همچنین واشنگتن امیدوار بود. Gobert ساخته شده او احساس حضور در دفاع و در مجموع نه ریباند چهار بلوک و سه کمک به رفتن همراه با نه امتیاز.

یوتا نیز تحت سلطه در شیشه ای به عنوان بازی پیشرفت. جاز به پایان رسید با یک 54-41 rebounding استفاده و به گل دوم 20-شانس امتیاز.

“وجود دارد که در آن آنها نشان داد بیشتر فیزیکی زمانی که بازی بود نزدیک” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “ما مطابقت ندارد و آن را.”

وجود دارد وعده داده می شود کمتر بازی است که احساس می کنید مانند آن است که برای واشنگتن یک بار به طور کامل به راه انداخته برایانت در بروکس را در اختیار. برایانت مقیم وقت خود را در حال انتظار برای شانس خود را برای بازگشت به صف شروع و بار دیگر تبدیل به نیرویی را در این پست. این یک راه او در حال حاضر در نظر گرفتن قبل از صدمات در راه است.

برایانت مصمم است برای نشان دادن آنچه که او می تواند انجام دهد و نگه داشتن این آسیب خاص از تبدیل شدن به یک مانع تکرار به عنوان جادوگران را در اواخر فشار به عقب بر گردیم به کنفرانس شرق حذفی تصویر.

“من را به استفاده از فرصت های خارج وجود دارد زمانی که من بازی مهم نیست که اگر یک دقیقه محدودیت یا بدون محدودیت وجه” برایانت گفت.

ادامه مطلب: خالی 40: جادوگران سقوط به موسیقی جاز با وجود یکی دیگر از بازی بزرگ از Bradley Beal از طریق درد آسیب و بازتوانی Kevin Durant نمایش در می رود جیمز هاردن, claps در Giannis Antetokounmpo افزایش MVP خود را در سطح دشمنی جری Brewer: به عنوان کوبه برایانت یادبود به عقب نگاه کرد و بسکتبال و باید استفاده از آن را به نگاه به آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im