این زمان برای Astros به خود ، شاید آنها از دست رفته ،

غرب پالم بیچ فلوریدا. — در یک طرف ورزشگاه از کف سواحل Houston Astros صاحب جیم کرین بود به کنترل آسیب و محتمل deniability پنج شنبه. در این روز تیم خود را برداشت به تمرین سخنان و کنسرو پاسخ به اینکه چرا تیم خود را فریب خورده را به نفع خود 2017 جهان سری — “ما احساس ندامت . . . من متاسفم . . . ما تصمیمات بد ساخته شده . . . اجازه دهید” — جرثقیل نمی تواند جلوگیری از قرار دادن پای خود را در دهان او.

“این نمی تاثیر بازی,” او گفت: “و ما برنده سری جهانی.”

! ؟

“من آن را می گویند نیست تاثیر بازی” جرثقیل گفت: کمتر از یک دقیقه پس از او می خواهم گفت: دقیقا این واژه در مقابل ده ها تن از میکروفن. “این سخت است برای گفتن.”

آیا تقلب?

“ما شکست قوانین است. شما می توانید عبارت است که هر راه شما می خواهید” گفت: جرثقیل که مانند همه Astros اجتناب از کلمه “تقلب” در تمام هزینه.

بله هیچ راهی بهتر برای نشان دادن خوب قدیمی از مد افتاده واقعی ندامت از با امتناع از صحبت تخلف شما متعهد است.

جرثقیل و تیم خود را مورد استفاده خود را در ویترین به اصرار آنها را نگه دارید خود را ساختگی عنوان و لیگ اصلی بیس بال درست بود نه به خوب و یا تعلیق هر Astro. ما فقط باید اعتماد است که آنها را متوقف و در سال 2018 است. چرا ؟ بدون هیچ دلیل در همه. فقط احساس مانند توقف حتی اگر آنها شما می دانید برنده قبلی سری جهانی آن را انجام می دهند.

“از بچه ها که نمی دریافت راهنمایی مناسب از رهبران خود را” جرثقیل گفت.

که زمانی که من می دانستم که من باید سمت چپ که کیسه برف در هواپیما.

[Astros می گویند که آنها در حال ببخشید اما رسم یک خط وقتی که می آید به سوال 2017 جهان سری عنوان]

زمان پس از زمان Astros بازیکنان در قالبهای خود تکرار همان مبهم صحبت کردن امتیاز با همان وزوز عبارات. به هر سختی سوال خاص آنها گفت: تمام کلمات مشابه: “ما در حال رفتن به جزئیات است.”

می تواند که بود زیرا شیطان در جزئیات.

در سمت دیگر پارک Kurt سوزوکی واشنگتن اتباع گیر داد که مجموعه نشانه ها در جهان سری به فویل آستروس’ سرقت نبود نمی خرید هر یک از آن.

“آیا شما فکر می کنم آستروس هنوز تقلب در ’19 سریال های روز دنیا” پرسیدم.

“اوه آره هیچ سوال” سوزوکی گفت. “ما می تواند آن را بشنود از خود ستاره شرق. ما آنها را شنیده سوت. چه می خواهید انجام دهید؟”

چه بوندس لیگا بود تغییر نشانه های خود را در هر خمیر از سری و گاهی در عرض یک در-بت زمانی که آنها حس میکردند که نوسان در سختی زمین بود “خیلی خوب” که Astros’ تقلب ممکن است لحظه ای با پریمیر لیگ در انگلستان’ برنامه نویسی سیستم. در بوندس لیگا بودند هرگز مطمئن شوید که چگونه به خوبی آنها موفقیت.

“هنگامی که حداکثر Scherzer دو اعتصاب بر شما و او می اندازد یکی از 98 مایل در ساعت در نزدیکی سر خود را و شما سر و صدا آن — بیا هیچ کس ندارد که” سوزوکی گفت.

“ما یک زن و شوهر از strikeouts به زمانی که خود را از جمعیت بود به طوری که صدای آنها را نمی شنوند” سوزوکی گفت. “تمام چیزی بود دیوانه. من messed تا در نشانه های یک زن و شوهر از زمان حال به زمان تماس و ما را از ریتم است. فکر کردم: “ما باید برای رفتن به این رشته و کار در اوایل ما نشانه ها در جهان سری فقط برای جلوگیری از تقلب خود را.’ این خیلی احمقانه و بسیار اشتباه است.”

“همه بازیکنان خود اصرار دارد امروز که آنها نمی تقلب در سال گذشته” به من گفت.

“آنها فقط بهتر در آن” سوزوکی گفت.

[بیس بال می خواستم پاسخگویی و ندامت از آستروس. این اتفاق نمی افتد.]

شاید روزی ما پیدا کردن اگر آستروس بودند صادقانه در مورد بازی تمیز کردن در 2019. اما بیس بال و پر است از بازیکنان که باور نمی کنم. سوزوکی ادعا نمی کند یقین اما مطمئنا او می داند آنچه که او معتقد است. اگر شما علاقه مند در تماس با سیگنال — پنج مجموعه برای هر یک پارچ — که مشاهده خواهد علاقه شما ؟

MLB بزرگترین مشکل با Astros’ رسوایی به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال انجام تحقیقات از ’18 قهرمان Red Sox که مدیر الکس کورا بود آستروس’ تقلب هماهنگ کننده به عنوان یک هوستون مربی است که بدتر شک و تئوری های توطئه که در حال حاضر پاکت بیس بال. اگر سوزوکی سوت می شنود می بیند از سختی زمین زدم دیوار و حواس خیانت آستروس مدتها پیش از دست داده و اعتبار به اخراج شک و تردید خود را با یک روش ساده “ما این کار را نکردم.” که چه Astros گفت: مردم در داخل بازی به عنوان دور برگشت به عنوان 2016.

پریمیر لیگ در انگلستان مسکن شان Doolittle به یاد می آورد دو از او دمیده موجب صرفه جویی در برابر Astros در سال 2017 در homers توسط جورج اسپرینگر و جثه Altuve زمانی که او تن به تن برای اوکلند.

“من تعجب آنچه که برای من ارزش تجارت . . . من آمار رو در اطراف یک دسته توسط Astros” گفت: Doolittle بود که به زودی معامله به بوندس لیگا همراه با رایان Madson. آیا ارزش دوو را دو-مسکن معامله جذاب به پریمیر لیگ در انگلستان?

“آره. شاید آنها را تجارت. شاید من هنوز در اوکلند” Doolittle گفت. “من فرود آمد روی پای من, من به پایان رسید تا در یک نقطه. اما برای برخی از بچه ها بد خود را گردش بود که پایان راه برای آنها. آنها فرستادیم ، آنها هرگز به نام به بالا و دوباره. من فکر می کنم در مورد آن دسته از بچه ها زیادی است.”

در واقع Doolittle به فکر بسیاری از آسیب رساندن به انشعاب آستروس’ عمل می کند.

“در حال حاضر . . . هر زمان که یک بازیکن شروع می شود به بهبود و یا یک برک آوت فصل هر تیمی که می شود وجود دارد برای رفتن به این سوالات: آنها چگونه انجام این کار ؟ این است آلوده? آنها تقلب?” Doolittle گفت. “بخشی از من شگفتی اگر شما نوع فرد است که مایل به انجام این کار, شما قادر به قدم به عقب و ببینید که چگونه است که بر یکپارچگی این بازی ؟ شما می توانید ببینید که چگونه آن را نابود اعتماد عمومی و فن اعتماد به نفس در محصول است که ما باید در این زمینه دارید ؟

“این نوع از مسائل است که من به دنبال زمانی که من دیدن آنچه که آنها تا به حال به می گویند. اما آنها تا به حال چگونه بسیاری از ماه به قرار دادن چیزی با هم؟”

[جهان فقط یاد گرفته از Astros’ ، داخل بازی بیس بال, این یک راز.]

هیچ چیز هر Astro گفت: دیدار خواهد کرد که Doolittle خلوص آستانه. الکس Bregman پس از 10 دقیقه از “پشيمان” خیز دال در نهایت تو آرام و سپس گفت: “ما در حال ببخشید . . . من یاد گرفتم که در مورد چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است. من فکر می کردم از این برای چهار ماه گذشته بدون توقف.”

جاش Reddick اذعان کرد که در زمان او خواست برای دریافت سیگنال های به سرقت رفته. اما زمانی که او بود “مبارزه یا سختی مواجه left-hander” او. زمانی که او برای اولین بار احساس گناه? “گاهی اوقات در ’17 آن عبور ذهن ما است که این اشتباه بود . . . اما ما نمی گام در به آن را متوقف کند.”

و زمانی که او احساس ندامت?

“من نمی دانم یک تاریخ” گفت: پس از آن متوقف شد. “هنگامی که آن بیرون می آید شاید.”

متاسفانه گرفتار شدن چیزی است که معمولا آن را ندارد. سپس در آستروس’ خودداری از روز Reddick گفت: “اگر ما برنده ما بسته همه است.”

نه لازم نیست. سیاه و سفید جوراب انداخت 1919 جهان سری. هفتاد سال بعد از آنها هنوز هم در باره cornfield در “میدان رویاها” بیرون آمدن در هوای گرگ و میش بپرسید اگر آنها فقط می تواند اجازه داده می شود به بازی یک بازی بیس بال دوباره.

شاید با برخی از Astros خواهد شد در آینده بیشتر با معتبر احساسات نه تمرین عبارات است که خود را نشان می دهد بشر معضل — بسیاری از آنها را نمی $100 میلیون ستاره و یا در آینده Hall of Famers فقط عادی ballplayers در یک قطار فراری با, در واقع بدون ترمز اضطراری موجود برای آنها را به جلو.

در حال حاضر Ballpark را از کف سواحل بیس نسخه از بهشت و جهنم تقسیم دقیقا پایین وسط.

“ما حتی نمی دانیم که Astros وجود دارد مگر اینکه ما بازی آنها را” در نمایشگاه بازی های بوندس لیگا مدیر دیوی مارتینز گفت: قریب به اتفاق دو تیم پیچیده که در آن شما می توانید هفته بدون ذره ای از تعامل بین تیم های.

“من نمی توانم از طرف آنها صحبت می کنند” مارتینز گفت. “اما ما تا به حال بزرگ روز است.”

برای اطلاعات بیشتر با توماس Boswell بازدید washingtonpost.com/boswell.

ادامه مطلب: چه نشانه دزدی ؟ ساخت حس از لیگ اصلی بیس بال آخرین رسوایی. جدید Astros GM باقی می ماند, خوش بین, منحرف, سوال در مورد دخیل در مقابل دفتر, اعضای علامت + و minuses رادیکال MLB حذفی پیشنهاد Boswell: بیس بال به یک مشکل و آستروس تنها یک علامت است Svrluga: Phil ریزو مایک پدر زندگی می کردند بیس بال زندگی است که نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>