این بود که روز افتتاحیه اتباع برنامه ریزی شده بود اما حداقل آن را در اینجا

“وجود دارد هیچ راهی برای دانستن. شما باید برای برنده شدن در مسابقات جهانی و کل پایه فن با شما واقعا می دانیم آنچه که ما در حال از دست رفته در” اتباع آس حداکثر Scherzer روز چهارشنبه گفت:. “برای همه ما, من فکر می کنم این بود که ما برای اولین بار مسابقات جهانی, پس از آن تنها چیزی که ما می دانیم. ما در حال لذت بردن از آن را با هم بهترین راه ما می توانیم. و ما فقط خوشحال است که ما در حال بازی بیس بال.”

اتباع قرار بود برای ارسال یک “2019” بنر skyward در 2 آوریل. آنها قرار بود برای دریافت خود را در جهان سری حلقه در مقابل یک خانه بسته بندی شده در مارس 4. به جای آن از اواسط ماه مارس به سه هفته پیش آنها از هم جدا نگه داشته. آنها burrowed داخل. آنها به دنبال متشنج کار مذاکرات انجام هر آنچه که آنها می تواند به فعال ماندن و سپس امیدوار است برای هر نوع از فصل تابستان امسال است.

آن را در نگاه بسیاری مانند بیس بال معمولی. اما آن را نیز می تواند عجیب و غریب و پیچیده در راه است که همه چیز عجیب و غریب و پیچیده است. بازیکنان نمی تواند تف یا جویدن دانه آفتابگردان. مربیان نمی تواند لمس چهره خود را. طرفداران به زودی عادت به شنیدن برای تلفن های موبایل جدید, دیدن dugouts کامل از ماسک جستجو برای تسلی آنها در بر داشت در بیس بال قبل از تمام جهان تغییر کرده است.

و اتباع و یانکی ها منجر خواهد شد و هر کس به آن روند.

“خیلی از این تجربه به عنوان دور به عنوان سرگیری طول همه گیر و نداشتن هر گونه طرفداران — وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نوع یادگیری و تطبیق با در پرواز” اتباع نزدیک شان Doolittle گفت. “تنظیم به بازی بازی های بدون فن است که قطعا یکی از بزرگتر عناصر آن است.

“من هنوز هم فکر می کنم که فقط انرژی و سطح آدرنالین در حال رفتن به بالاتر با قرار دادن بر روی لباس و در نظر گرفتن فیلد با هم به صورت معنی دار بازی برای اولین بار پس از بازی 7 سال گذشته است. آن را بیشتر از یک چالش هنگامی که ما حل و فصل به فصل به طور منظم.”

اتباع لغو تمرینات یک روز بعد با استناد به تاخیر در نتایج آزمون. بنابراین آیا Houston Astros و سنت لوئیس کاردینالز. مدیر کل Mike Rizzo با صدور بیانیه تند گفت: MLB تا به حال به تمیز کردن مسائل و یا آموزش و نجومی خواهد بود “در خطر است.” اما Doolittle و دیگران شده اند تشویق استارک بهبود.

“آن را بدست خیلی بهتر” Doolittle گفت. “و به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت تست چرخش و کسانی که از پروتکل های در حال اجرا است واقعا خوب است. شاید یک یا دو آزمون که پس از مصاحبه آن را واقعا شروع به نوعی به محل سقوط و همه از نتایج ما آمده اند پشت در که 48 ساعته پنجره.”

در برخی از راه, سه هفته گذشته شد ، این تمام خواهد شد بسیار پیچیده تر هنگامی که تیم شروع به سفر. اتباع باید برنامه ریزی سفر به میامی, نیویورک, Baltimore, آتلانتا بوستون و فیلادلفیا, آتلانتا, خلیج تمپا و میامی در آن منظور. و در یک پیچ و تاب و های “جاده” بازی می تواند در خانه از Toronto Blue مجاز به بازی در کانادا و در حال حاضر پیتسبورگ.

که بیس بال در سال 2020: خطرناک, حواس پرت, نوع بی ادب. اما این اتباع هم اکنون می توانید تمرکز بر برنده شدن — در مقابل یک حریف واقعی است — استقبال از shift. زمانی که مدیر دیو مارتینز خواسته شده بود روز شنبه در مورد سخت ترین بخشی از این بهار و تابستان جواب او زخم از طریق تعدادی از conundrums. وجود دارد تعطیل در اواسط ماه مارس. وجود تان قطعیت است که به دنبال. وجود دارد امید بیشتر امیدوار سپس نقش برآب امید زمانی که هر یک از راه اندازی مجدد شایعه سوسو ،

بعد مارتینز فکر چه مدت تابستان آموزش های گذشته خواهد بود. پس از آن او تا به حال به شکل بود که امید بستن به خارج. هنگامی که برای اولین بار baseman Ryan زیمرمن پارچ جو راس و جالب Welington Castillo انجام برنامه نگه داشته در حال تحول است. اردوگاه خواهد بود 20 روز. نویسنده استفان عشق آن را به نام “داش دیوانه.” و آن را حتی madder بود 113-صفحه سند از سلامت و ایمنی پروتکل تغییر حکومت ها و دستورالعمل ها و نحوه درست رفتن به حمام در یک هواپیما.

“این یک زمان طولانی آینده” مارتینز گفت. “ما آمادگی خودمان را در اوایل ماه مارس تا به حال تعطیل در آمد و در اینجا ما دوباره آماده برای روز افتتاحیه. به یاد ماندنی روز افتتاحیه.”

یک “2019” پرچم را به پرواز در پشت مرکز میدان پنج شنبه شب. یک “2019” پرچم خواهد رفت بالای تصویری هیئت مدیره به رسمیت شناختن این اتباع به عنوان حاکم جهان سری قهرمانان. وجود خواهد داشت برخی از تشکر و قدردانی از زندگی مهم جنبش قبل از بازی هر چند از آن است که هنوز روشن نیست که چه خواهد شد به دنبال دارد. کلمات “Black Lives Matter” خواهد بود stenciled به تپه کوزه.

از آنجا Anthony S. Fauci پرتاب مراسم اولین زمین به Doolittle. ورزشگاه پر خواهد شد با ثبت نسخه از سرود ملی سونگ توسط عماد واشنگتن دی سی. هر claps خواهد شد که از دو نیمه پر dugouts. سپس حداکثر Scherzer خواهد پا لاستیک یک hitter وظیفه ایستادگی در جعبه و به نوعی برخی از راه دو تیم بازی خواهد کرد توپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im