“این باید در سراسر جهان و نه منطقه ای’: آلمان شرکت مبارزه با مواد مخدر رئیس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تلاش برای monopolise واکسن’

صاحب یک آلمانی تولید کننده مواد مخدر تحویل داده شده آشکار ملامت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از کاخ سفید متهم شد که تلاش برای تهیه یک coronavirus واکسن آن در حال توسعه است – اما “تنها برای ایالات متحده”.

آقای ترامپ ارائه شده “مبالغ زیادی از پول” به آلمانی شرکت biopharmaceutical CureVac خود را به حرکت واکسن تحقیقاتی به آمریکا, با توجه به تامین حقوق انحصاری به نتیجه داروی دی ولت گزارش شده است.

دولت آلمان پس از آن درهم به لحاظ مالی incentivise دارو شرکت باقی می ماند در کشور با توجه به گزارش منتشر شده در صفحه کاغذ را نسخه یکشنبه تحت عنوان: “مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل برلین.”

در حالی که آلمان, وزیران واکنش نشان داد و با خشم و مقامات آمریکایی از جمله سفیر – به دنبال تطهیر و یا در تضاد با گزارش مواد مخدر شرکت سرمایه گذار اصلی به نظر می رسد به سرزنش و توبیخ رسمی رئیس جمهور ایالات متحده.

“اگر ما موفق به توسعه یک واکسن موثر برای مبارزه با کروناویروس در آینده نزدیک این باید به محافظت و کمک به مردم نه تنها منطقه ای بلکه در سراسر جهان به عنوان یک همبستگی” گفت: CureVac اصلی سرمایه گذار Dietmar Hopp.

آقای Hopp که شرکت Dievini Hopp بیوتکنولوژی برگزاری است که سرمایه گذار اصلی در CureVac افزود: “من خواهد بود خوشحالم که اگر این را می توان از طریق سرمایه گذاری های بلند مدت در خارج از آلمان است.”

در حالی که CureVac است ابراز مخالفت با این وجود ما پیشنهاد آقای Hopp نیز گزارش شده عنوان کرد و گفت که آقای ترامپ “خطاب به شرکت و آنها بلافاصله به من گفت آنچه که من از آن فکر و من می دانستم که بلافاصله آن را از سوال بود.

“این نمی شود که یک شرکت آلمانی توسعه واکسن و از آن استفاده می شود به طور انحصاری در ایالات متحده آمریکا است. که یک گزینه برای من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث واکسن با بیش از 25 شرکت یک مقام آمریکایی از تماس, گزارش اقدام به خرید “wildly overplayed” گفت: AFP و نیویورک تایمز. آنها اضافه شده است که هر گونه راه حل به اشتراک گذاشته خواهد شد با بقیه جهان است.

CureVac ارشد اجرایی دانیل Menichella ملاقات با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید در روز 2 مارس به بحث در مورد این شرکت کار بر روی یک واکسن.

آقای Menichella – بود که در هفته گذشته نشان داد به پله پایین به عنوان مدیر عامل در یک مرموز اطلاعیه – در آن زمان گفت: او “بسیار با اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود به منظور توسعه یک قوی کانديد واکسن ظرف چند ماه”.

CureVac با صدور بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: “رد زمان شایعات کسب” اضافه کرد در روز دوشنبه که آن را دریافت کرده بود هیچ ما ارائه می دهیم “و از آنجا که نیروی کار جلسه در کاخ سفید”.

اما این تکذیب شد نه تنها در تقابل با آقای Hopp پاسخ اما با کسانی که از مقامات ارشد آلمانی.

آنجلا مرکل رئیس ستاد Helge براون گفته بود که مقامات آلمانی تا به حال “بسیار فشرده تماس با ما” با CureVac بیش از گذشته دو هفته “هنگامی که وجود دارد افکار فریبنده آن به ایالات متحده”.

“ما همچنین روشن ساخته است که اگر یک واکسن است که در آلمان توسعه یافته و سپس آن را برای آلمان و جهان”, او گفت:, و اضافه کرد: “همچنین متقاعد شده است که این شرکت به طوری که آن خواهد ماند.”


آلمان وزیر کشور Horst Seehofer, همچنین خواسته در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که آیا او می تواند تایید کند که ما تا به حال تلاش برای گرفتن بیش از یک شرکت واکسن برای یک مقدار زیادی از پول.

“من فقط می توانم بگویم که من شنیده ام امروز بارها و بارها از اعضای دولت که این درست است،”

آقای Seehofer افزود: موضوع دفاع آلمان در مورد استراتژی CureVac خواهد بود مورد بحث در نشست اضطراری برگزار شده توسط صدراعظم آلمان خانم مرکل روز دوشنبه.

با توجه به واکنش خشمگین از وزرای این گزارش چنین بحث راه انداخت و به آتش زا.

“آلمان برای فروش” وزیر اقتصاد پیتر Altmaier fumed به ARD روز یکشنبه در حالی که وزیر بهداشت ینس Spahn توصیف چنین تصاحب عنوان “کردن جدول”

آقای Spahn اضافه شده که CureVac تنها توسعه یک واکسن “برای تمام جهان … نه برای کشور است”.

CureVac پاسخ نمی دهند به مستقل‘s درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de