به طور کلی مدیران و مربیان و مدیران را به جای آن باید به تکیه بر مطالعه خود را از چشم انداز’ بازی نوار بیشتر از همیشه و در نتیجه می تواند طیف وسیع تری از نظرات بازیکنان بیش از هر زمان در حافظه اخیر است. این بدان معناست که وجود دارد می تواند برخی از stunners به عنوان اولین دور گستراند پنج شنبه شب.

در اینجا ما بهترین تلاش خود را در پیش بینی برخی از بزرگتر شگفتی:

میهن پرستان می تواند یک تجارت بزرگ برای توا Tagovailoa.

آن را تکان دهنده بود به اندازه کافی برای دیدن تام بردی ترک New England Patriots برای Tampa Bay Buccaneers و سپس راب Gronkowski بیرون آمدن از بازنشستگی به او بپیوندند. اما این پتانسیل پیش نویس-شب معامله قطعا به نوبه خود برخی از سران.

آن را به اتفاق می افتد Tagovailoa را به گذشته میامی دلفین ها (شماره 5 انتخاب کنید) و لس آنجلس شارژر (شماره 6). اگر او نسبت نهم انتخاب Jacksonville Jaguars بیل Belichick می توانید شروع به برقراری تماس به تیم مورد در حال حرکت است. بدون انتخاب دور دوم این سال پرستان احتمالا به پیشنهاد اول و یا دور دوم انتخاب از سال آینده پیش نویس است.

Belichick را باید متقاعد شده است که Tagovailoa که آسیب تاریخچه می تواند او را به رها کردن می تواند پرستان’ کارفرمایی از آینده است. اکثر پیشاهنگان و مربیان انتظار نداریم که بسیاری از quarterbacks گرفته شود در این پیش نویس به دلیل آنچه که احتمالا کوتاه offseason و اردوگاه های آموزشی به دلیل coronavirus بحران بنابراین رفتن با موجود QBs جارت Stidham و برایان هویر — به جای یک تازه کار که می توان به جوانب مثبت و انگلستان را جرم می تواند یک گزینه خوب برای یک سال. Belichick ممکن است تصمیم بگیرید که آن را بهتر به انجام این کار کنید و سعی کنید به پیش نویس یک کارفرمایی سال آینده.

برای انگلستان به Tagovailoa این امر نیاز به مقدار زیادی از پیش نویس سرمایه است. اما آن چیزی است که به نگه داشتن چشم در او از گذشته و نیمه اول-ده میدارد. Tagovailoa شده اند که در بحث و گفتگو برای انتخاب کلی اگر نه برای یک دررفتگی هیپ او رنج می برد در ماه نوامبر و میهن پرستان نیاز دراز مدت جایگزینی برای بردی.

کلاغ می تواند حرکت کند.

ریونز معدن و تجارت در این پیش نویس به عنوان اغلب به عنوان تقریبا هر تیم دیگر. آنها در جمع آوری پیش نویس انتخاب از جمله جبرانی میدارد و محل حق بیمه در توانایی ایجاد به عنوان بسیاری از تراکم به عنوان امکان پذیر است.

اما در این سال می تواند متفاوت باشد. موفقیت Lamar جکسون در طول سال گذشته MVP مبارزات انتخاباتی که در طی آن او به رهبری کلاغ به یک 14-2 فصل قبل از ناراحت بودن در پلی آف توسط تنسی تیتان قرار داده و آنها را در برنده شدن-در حال حاضر حالت. و که می تواند آنها را به یک حرکت جسورانه تا پیش نویس هیئت مدیره.

بازیکنان به تماشای linebackers پاتریک ملکه (LSU) و کنت موری (اوکلاهما) یا از آنها می تواند پر کردن یک خلاء بزرگ در بالتیمور به عنوان یک حاشیه به حاشیه مدافع. هر دو می تواند در این بازی برای تیم مانند لاس وگاس اظهارات (شماره 19) و میهن پرستان (شماره 23).

اگر کلاغ حرکت به پیش نویس یکی نیست حکومت آنها را از تجارت با تصویب حمله کننده متی Judon آنها با استفاده از حق رای دادن برچسب در این offseason, برای دریافت انتخاب کنید و یا دو.

3. چند تیم می تواند تجارت برای غیر quarterbacks.

کلاغ نه تنها تیم است که می تواند تعجب تجاری برای یک موقعیت بازیکن. این Bucs (شماره 14) می تواند تهاجمی در پیدا کردن یک شروع مناسب برای مقابله با بردی. مهندسان دنور (شماره 15) می تواند حرکت کند تا به زمین آلاباما جری Jeudy و یا هر کدام گیرنده گسترده آنها دوست دارند بهترین ها را در این سال کلاس. (یکی بالقوه شریک تجاری برای هر دو تیم ها: Cleveland Browns در شماره 10 که می تواند تصمیم به مقابله اواسط انتخاب دور برای Washington Redskins چپ مقابله با ترنت ویلیامز و استفاده از آنها برای اولین بار طفیلی در موقعیت دیگری.)

آتلانتا فالکونز می تواند حرکت کند تا چند لکه به فلوریدا cornerback C. J. Henderson. جکسون پلنگ دیگر تیم که covets هندرسون و اگر آنها نمی, او را با نهم انتخاب آنها می تواند تجارت از شماره 20 به او.

صحبت از پلنگ آنها ممکن است جالب ترین تیم در پیش نویس است. آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر آنها معامله هر دو از خود سرآمد- در هر دو جهت. برخی در لیگ باید تعجب که آیا آنها را شگفت زده خواهد کرد با در نظر گرفتن کارفرمایی. آنها همچنین می تواند تجارت در حال اجرا پشت لئونارد Fournette یا لبه حمله کننده Yannick Ngakoue دو تیم بزرگترین ستاره.

هیچ کس به نظر می رسد برخی از پلنگ را انجام دهد — اما البته شما می توانید می گویند که در مورد تقریبا هر تیم در این سال است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات