این پیش نویس NFL لود با استعداد گسترده ای داشته باشد. یک دلیل وجود دارد که.

عمق و تنوع و پیش بینی تعالی این سال را به گیرنده گسترده چشم انداز هر چند نه تصویری بر روی صفحه رادار و یا یک تصادف است. آنها ادامه روند چه در ورزش ایجاد کرده است.

“در این گروه” Seattle Seahawks مدیر جان اشنایدر گفت: در این سال NFL سراغ ترکیب “اما به نظر می رسد مانند چند سال گذشته این بوده است که می خواهم.”

اشنایدر مناسب است: تیم NFL 13 پیش نویس گسترده ای رسیور در سه دور اول در سال گذشته و در حالی که بسیاری از تأسف خود را از انتخاب یک دسته از wideouts ساخته شده قابل اجراست. A. J. Brown, Deebo ساموئل تری McLaurin DK متکالف و داریوش Slayton (یک پنجم طفیلی) شد قطعات مهم از تیم جرائم. نه rookie گسترده ای از گیرنده های به دست آورده حداقل 500 دریافت متری.

این سال را به گیرنده گسترده ای کلاس خواهد بود و در بالای منحنی. جری Jeudy است که رفت و آمد از یک جانباز تمام نرم افزار هنری Ruggs سوم را فورا یکی از سریع ترین مردان در NFL و CeeDee بره می تواند با گرفتن یک مکعب یخ پوشیده شده در روغن زیتون. که فقط شروع است. Shenault استفاده می شود مانند در حال اجرا به عقب Jalen Reagor می توانید بالا کردن دفاع و جاستین جفرسون می توانید خط تا در هر نقطه.

“شما می توانید نوع از دریافت طعم هر آنچه که شما مانند” 49ers مدیر جان لینچ گفت: در ترکیب. “اگر شما مانند کوچکتر و سریعتر بچه ها کسانی که در بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند بچه ها بزرگ که می تواند حرکت کند آن بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند سرعت است که وجود دارد. اگر شما مانند جدا کننده — بنابراین من فکر می کنم کل لیگ را نوع لبخند زدن در مورد آن است.”

اما این کلاس است نه لزوما یک پرت. با توجه به پیشرفت و توسعه و توهین آمیز تکامل و حتی تغییر حکومت گیرنده های گسترده ای در حال رسیدن به NFL آماده به اکسل در تعداد بی سابقه ای. شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به یک گیرنده گسترده — و یا اگر شما یک NFL تیم نیاز به یک.

مزیت گسترده ای از گیرنده شروع می شود در فوتبال را در پایین ترین سطح است. گسترش جرائم شامل سه یا چهار wideouts غالب اند به اندازه کافی بلند است که بازیکنان در حال حاضر بیرون آمدن از بازی در آنها را در پاپ وارنر. موجود در استخر گسترده ای از گیرنده های آغاز شده بزرگتر از همیشه قبل از. مقدار زیادی از بچه ها که بازی در حال اجرا بازگشت شده اند تا پوشش را گسترده پس از آنها برای اولین بار قرار داده و بر روی پد.

همان کسانی که بچه ها آمد و از سن هفت-در-هفت عبور لیگ و پیچیده ترین امکانات آموزشی و اردوگاه های سیمانی به فوتبال جوانان چشم انداز است. پیشرفت در آموزش کمک همه موقعیت, البته, اما گسترده ای از گیرنده های منحصر به فرد واقع شده بهره مند شوند. Linemen توهین آمیز نمی تواند شرکت در هفت در هفت لیگ. بازیکن دفاعی نمی تواند تمرین مقابله با همه offseason. Wideouts می توانید با سنگ تیز کردن رفت و آمد و اجرای مسیرهای آنجا که آنها می خواهند و خود را offseason تمرین بیشتر تقلید از نزدیک آنچه را که آنها در بازی بیش از هر موقعیت دیگر.

“بازیکنان فوتبال در حال گرفتن بهتر به خاطر تمام کار اضافی شما می توانید انجام دهید” گفت: سابق NFL گیرنده گسترده ای مایل Austin در حال حاضر یک دستیار با 49ers. “این متخصص در یک راه و به خصوص گیرنده موقعیت.”

پیش نویس در سال 2003 جاستین گیج بازی گیرنده گسترده ای برای هشت فصل شیکاگو خرس و تنسی تیتان. او در حال حاضر آموزش گیرنده در نخبگان فوتبال آکادمی در حومه سنت لوئیس. “در نسل آینده ما واقعا باید آموزش” گیج گفت. “آن فقط, ‘خارج و بازی.’ “او در حال حاضر کمک می کند تا بچه ها یاد بگیرند که چگونه به کنترل بدن خود را با استفاده از پیچیده رفت و آمد دریل.

“هنگامی که شما را نمیفهمد بدن خود را — چگونه می توانم کاستن سرعت و سرعت بخشیدن به نوبه خود به سمت چپ و به نوبه خود درست است ؟ — هنگامی که شما شروع به تسلط بر این تکنیک پس از آن مسیر در حال اجرا آسان تر می شود به تدریس” گیج گفت.

تغییر حکومت گسترش یافته تعداد گیرنده که می تواند به نفع از توسعه بهتر. آن را یک بار نیاز به صورت گسترده گیرنده به تسخیر خطر فیزیکی در حال اجرا الگوهای سراسر وسط میدان که در آن linebackers و safeties می تواند تمرین آنها را در سر و یا در جای دیگر — با مصونیت از مجازات. NFL — و هر سطح دیگر از فوتبال حذف آن بازدید کنند.

اگر تعداد گسترده ای از گیرنده های با ورزشی قابلیت بازی در NFL ثابت باقی مانده است این استخر از پتانسیل NFL گسترده ای از گیرنده های گسترش یافته است. همه گسترده ای از گیرنده های که دچار حرفه ای-تغییر صدمات و یا که نمی عصب به بازی موقعیت در حال حاضر می تواند تبدیل به چشم انداز بالا.

قطعا گیرنده های گسترده ای هنوز جذب باطل بازدید. “هنوز هم وجود دارد ترس” Austin گفت. اما این محصول در حال حاضر از وظیفه بازی های برگزار شده است خود را در حال حاضر قوانین معنی آنها هرگز با خطر گسترده گیرنده از نسل های قبلی مواجه است.

“کاملا” گیج گفت. “وجود دارد یک لیست بزرگتر از بچه ها که نمی توانستم از آن می تواند آن را انجام دهد. از اوایل 2000s, شما دریافت کنید که همان پاسخ از بسیاری از آن بچه ها. … شما را تا پایان بازی در برابر بچه ها مثل شان Taylor; شما می دانستم که هر زمان که شما قدم در این زمینه در حال اجرا در سراسر وسط, شما می دانستم که وجود دارد یک شانس او می تواند سر شما. هیچ ترس وجود دارد در حال حاضر در سراسر رفتن وسط.”

به عنوان گیرنده-سنگین کالج جرائم گرفته اند NFL دفاع پاسخ داده اند با قرار دادن سرعت بیشتر در این زمینه است. رو کوچکتر و سریعتر دفاعی پشت رسیور که در گذشته را در نظر گرفته شده است کوچکتر از هم اکنون می توانید بازی نقش عمده ای. اولین گیرنده پیش نویس در سال گذشته گلابی قهوه ای ذکر شده در 5-پا-9 و 170 پوند که با سرعت به کمک تبدیل بالتیمور را جرم.

تیم NFL در حال حاضر در حال تنظیم به مازاد واجد شرایط گیرنده. بسیاری از گیرنده-نیازمند تیم مانند فیلادلفیا ایگلز و لاس وگاس, اظهارات نشسته رایگان آژانس و بازار تجارت دانستن آنها می تواند به تقویت گسترده خود دریافت سپاه در پیش نویس است. مشابه پویا می تواند به بازی کردن در این پیش نویس با تیم پرداختن به موقعیت های دیگر با تراکم بالا دانستن بسیار مورد توجه wideouts هنوز هم در دسترس خواهد بود در دور بعد.

“وجود خواهد داشت و از طریق دور چهار بالا بالا ها هستند که هنوز هم در سمت چپ” آریزونا کاردینالز مربی Kliff Kingsbury گفت: در ترکیب.

لس آنجلس قوچ صورت حقوق و دستمزد کلاه بحران و آنها با استفاده از پیش نویس گسترده گیرنده عمق به عنوان یک راه حل. هفته گذشته آنها معامله Brandin آشپز (و 2022 دور چهارم انتخاب) به Houston Texans برای دور دوم انتخاب کنید. آنها می تواند با استفاده از این انتخاب برای اضافه کردن یک گیرنده که می تواند جایگزین آشپز در کسری از قیمت می باشد.

حتی با تمام دریافت گزینه های در پیش نویس انتخاب یکی هنوز ارائه خطر است. اظهارات مدیر کل مایک Mayock سابق NFL Network پیش نویس کارشناس گفت: در ارزیابی ترکیب است که او تا به حال مدرج بین 20 و 25 wideouts به اندازه کافی خوب به برداشت در سه دور اول. اما او خو شور و شوق خود را با گفتن او تحقیقات نشان می دهد در دور اول گیرنده های سینه در نرخ شبیه به quarterbacks بدنام موقعیت چالش برانگیز برای پیش نویس است.

حتی به عنوان کالج جرائم باید چشمانداز به NFL, کالج دفاع هنوز استخدام به مراتب کمتر man-to-man پوشش از NFL طرح به ویژه مطبوعات-man پوشش است که در آن پشت دفاعی جمعیت یک گیرنده و چالش های او بلافاصله در ضربه محکم و ناگهانی. یکی از مهم ترین مهارت ها برای یک NFL گیرنده در حال مبارزه با یک cornerback در خط داد و بیداد و ارزیاب می تواند تنها پروژه ای است که ممکن است هر یک در آن خوب است.

“شما نمی توانید به دیدن بسیاری از آنهایی که چگونه آنها را ضرب و شتم مرد پوشش” 49ers مربی Kyle Shanahan گفت. “این همیشه یک حدس است.”

چیدن گیرنده درست است که هیچ تضمینی وجود ندارد. اما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید که به احتمال زیاد به تغییر در هر زمان به زودی.

جزئیات NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im