این امضای ملی روز Instagram زنده و زوم خواهد بود و بازیکنان به تماشای

Izay نقل مکان کرد و دور از پدر و مادر خود را در مونترال در سال 2016 به رقابت در برابر رقابت سخت تر و افزایش قرار گرفتن در معرض خود را و این همه منجر به این لحظه. اما به امضاء می رسد روز شنبه او نیست جشن او مدتها پیش بینی. به جای او به نشستن در اتاق نشیمن خود را از سه اتاق خواب آپارتمان در بهار نقره ای و ارتباط با خانواده و دوستان از طریق یک صفحه نمایش آی فون. او را ثبت نام خود را به نامه ای از قصد با La Salle در Instagram زندگی می کنند.

برای سال, سالمندان باید جمع آوری شده در مدارس با مربیان و اعضای خانواده و دوستان برای ثبت نامه از قصد با بسیاری از مدارس میزبانی بزرگ مراسم. اما مدارس تعطیل هستند چون از رمان coronavirus همه گیر بنابراین ورزشکاران در حال تبدیل شدن به جایگزین های آنلاین برای لذت بردن خود را از نقاط عطف.

“همانطور که من با نزدیک شدن به تصمیم من و چیزهای شبیه به آن گفت:” Izay که شفاهی متعهد مارس 21 “من واقعا به دنبال به جلو به انجام آن بزرگ است.”

دیگران منتظر بوده اند تا روز چهارشنبه اولین روز از به طور منظم امضای دوره اجرا می شود که تا Aug. 1. DeMatha را ارل Timberlake (میامی), Gonzaga را Terrance ویلیامز (میشیگان) و مک نامارا را Aaliyah پیتز (ویرجینیا) در میان چشم انداز بالا می رود به ثبت نام پنج شنبه. یک ملت استخدام پرکار دبستان (کالیفرنیا.) گارد Jalen سبز برنامه ای برای اعلام تعهد خود در Instagram Live در این هفته.

“من فکر می کنم به خودم به عنوان یک مقام ارشد در دبیرستان و چقدر شادی من شد با غلبه بر این که برخی از این بچه ها نمی قادر خواهد بود به تجربه” کارول پسران’ مربی مایکل پاول گفت. “این دشوار است اما ما درک می کنیم ما در زمان های دشوار است بنابراین ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به آنها را جشن می گیرند تا آنجا که ما می توانیم.”

Caramina Tañedo غرق شد با رضايت پس از پیامهای تبریک ریخت در مارس 8, زمانی که سنت جان گارد شفاهی متعهد به لویولا. اما در یک نقطه که او متوجه شد که او نمی تواند او را ترک لورل خانه به ثبت نام او نامه ای از قصد. ویرجینیا مدارس تعطیل هستند برای بقیه سال تحصیلی; مریلند و سی مدارس تعطیل هستند حداقل تا آوریل 24.

“آن لطمه می زند چرا که یکی از چیزهایی که ما دبیرستان ورزشکاران نگاه رو به جلو برای: امضای در مقابل ما جامعه, خانواده ما,” او گفت:.

Tañedo می خواهد به تکرار یک استاندارد مراسم امضای آنلاین. او قصد دارد برای برگزاری یک زوم تماس با مربیان و خانواده و دوستان و دنبال روال دانشجویان’ مراسم به طور معمول است. او مربی Jonathan Scribner خواهد صحبت در مورد Tañedo قبل از او به رسمیت می شناسد کسانی که به او کمک کرد تا زمین یک بورس تحصیلی.

Tañedo به ثبت نام در برنامه جمعه — تولد 18 خود را — و جشن کیک پنیر.

“اگر زوم نبود ایجاد شده و نبود یک گزینه یا گروه FaceTime, پس از آن من می خواهم احتمالا بیشتر در مورد آن ناراحت است که من واقعا فرصت تجربه است که” او گفت:.

در McNamara, یکی دیگر از دختران نخبه’ برنامه امضای بعد است که جدی گرفته شود. پس از کلاس, دانش آموزان, اعضای خانواده و مربیان جمع آوری در فرستویلل مدرسه کافه تریا برای گوش دادن به سخنرانی توسط ورزشکاران. پس از تماشای همکلاسی ثبت نام در نوامبر پیتز شروع طوفان مغزی که او چه می گویند زمانی که او به امضا رسید. رو به جلو خواهد با تشکر از پدر و مادر و مربیان و دوستان خود را برای فداکاری است که به او کمک کرد تا توسعه را به یک standout استخدام.

به جای ارائه این سخنرانی در زمانی که او نشانه شنبه پیتز همراه با خانواده و بهترین دوست خواهد ازدحام در اطراف میز آشپزخانه در خانه اش در Woodbridge decked در آبی-و-نارنجی ویرجینیا دنده. آنها را بهنگام عکس به پست شده در رسانه های اجتماعی و قاب در خانه.

“من کمی نا امید چون خنک آن تجربه” پیتز گفت. “اما من می دانم که من را حمایت از خانواده من در اینجا و داشتن آنها را با من بیش از اندازه کافی است.”

برخی از بازیکنان از جمله Izay نمی خواهد که همان فرد پشتیبانی می کند. Izay زندگی با عمویش و دو عموزاده آنها Izay گفت: باید داسی. برای کاهش شانس خود را از ابتلا به کروناویروس او نیست زمان زیادی را صرف در اطراف آنها. Izay گفت: پدر و مادر آنجلینا جولی و Deps ممکن است پرواز به مریلند اگر او بودند به ثبت نام در کارول و اگر در سفر بودند و امن تر است.

به جای Izay را جشن می گیرند با عزیزان خود را در Instagram, زندگی می کنند, که در آن او به عنوان خواب از دو سال او به جای آبی-و-طلا La Salle کلاه بالای سر خود را.

“من فقط به دنبال در تصویر بزرگتر در حال حاضر,” او گفت:. “امضای این مهم است اما من بیش از آن دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات