این MLB فصل خواهد بود عجیب و غریب و بدون خطر نیست. من نمی توانم صبر کنید.

غرفه خالی شد. جعلی صدای جمعیت بود در پمپ. به فاصله اجتماعی بسیاری از بازیکنان نشسته در صندلی در می ایستد. اگر 10 زمین باز یافته هر تیم شروع نیمه باز یافته با یک دونده در پایه دوم — برای اضافه کردن “عمل” یا خنگ اعتیاد به مواد مخدره.

حتی ارل ویور, شبح, باید استدلال می کنند در حالی که شش فوت از هم جدا. پس از یک beanball شما عمل مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است به دلیل brawling غیر قابل تصور است. شما حتی نمی توانید تف. من می ترسید یک دناتوره مسخره است.

برای بیش از 130 روز من را تماشا کرده ام چند ورزش به جز برخی از PGA Tour golf. به من و با برخی از غم و اندوه بیش از حد من نیست دست من بازی خیلی در همه. حداقل این چیزی است که من فکر می کردم. بحث در مورد یک پسر در انکار.

آن دو احمق نمایشگاه با مدیران اختراع قوانین مانند: “من می خواهم این پسر به ضربه بعدی. این است که خوب با تیم خود را ؟ ” کاملا فوق العاده است. من قلاب شده بود. آن را “مثل” بیس بال. آن بود بیس بال. من تقریبا شاد.

حداقل در آن یک حذفی جو است. من نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. من سریع به جلو بین زمین و یا قطع گوینده. من فقط خیس در زندگی ورزشی. مرد, آیا من به آن نیاز دارید. من تا به حال هیچ ایده چقدر.

کسی تا حالا شده خیلی خوشحال به دریافت یک لنگ 60-بازی فصل در 66 روز پس از عادی چهار رديفه MLB postseason? به مدت سه ساعت در روز شروع پنج شنبه شب هنگامی که اتباع’ حداکثر Scherzer چهره نیویورک یانکیز’ Gerrit کول در اتباع پارک, من فکر می کنم در مورد چیزی دیگری است.

اگر MLB باقی می ماند ویروس-خوش شانس سری جهانی ممکن است در پایان یک هفته قبل از انتخابات — و سر من ممکن است منفجر شود گوش دادن به دو طرف مبارزه برای ماه بیش از هفت رای دهندگان آمریکایی که هنوز بلاتکلیف هستند.

در اینجا چیزی است که من می دانم در حال حاضر — از آنجا که مرکز زمینه دوربین نمی دانید که وجود دارد یک بیماری همه گیر و آن را دروغ نمی گوید: این Nats بزرگ اغل گاو یا حشم ضعف ممکن است تا حد زیادی رفع شده است. که به تنهایی آنها را رقیب بالا.

دانیل هادسون کشف 95-mph fastballs و برش به علاوه یک تیز کشویی. آن را نزدیک به خود را در جهان سری مسائل حتی در یک پارک خالی در یک zilch بازی. جدید رایگان عامل هریس به نظر می رسد درست مثل او با Houston Astros: اول. بزرگ مسلح تنر Rainey نشان داد کنترل و ممکن است نهایی نزدیک تر بشه.

Erick Fedde دو قوی نوبت به کسب صرفه جویی در دوشنبه نشان داد که او ممکن است مناسب به قانون جدید که هر مسکن باید حداقل سه مورد مگر اینکه او پس از اتمام دور اول است. Ex-استارت مانند Fedde که می توان حداکثر با رفتن را از طریق یک ترکیب بار کاهش اغل گاو یا حشم حجم کار — ممکن است بعد از رواج است.

سرگردان Suero تنها به تازگی در اردوگاه و شان Doolittle که fastball صدر در 89, ممکن است دیگر به ارزیابی. اما این شش برنامه به طور بالقوه خوب بین برنده برای یک تیم است که در برخی از نقاط تا به حال تنها یک سال گذشته است.

اوه ببخشید من شروع به صحبت کردن در مورد بیس بال? من تقریبا فراموش کرده که اجازه داده شد.

استفان عشق و پاتریک کربین خود را به حال عادی برقی چیزهای که باید تیک در بازی های واقعی. Howie Kendrick پاره پاره دو برابر به راست-مرکز میدان و 420-پا هومر به سمت چپ. در 162-بازی فصل او یک جوخه بازیکن به حفظ بدن خود را. در 60 بازی فصل اگر او بازدید به عنوان او در سه سال گذشته او ممکن است یکی از بهتر اواسط سفارش hitters در MLB در حالی که با شروع از 80 درصد از زمان در پایه اول و یا DH. ژوئن صوت کاهش دونفره — به چپ و راست و هرگز چرخش در زمین است که نبود یک اعتصاب در هشت صفحه ظاهر.

در این sabermetric جهان است که در آن شماره 3 نقطه در این جهت مهم است اما ظاهرا نه به عنوان حیاتی به عنوان Nos. 2, 4, 5 و 1 (در آن نظم) عامل رایگان Starlin کاسترو ممکن است خوش کافی در supplanting اگر نه دقیقا برابر رفتگان, Anthony رندن. کاسترو حرفه ای .280 hitter وظیفه که تا به حال 22 homers و 86 RBI با میامی در فصل گذشته حتی یک حرکت صعودی: او رفت و همه باز-موضع آسانسور-و-جلو و بعد از 4 جولای سال گذشته و خرد.

من حتی نمی مراقبت اگر این تحلیل درست باشد. این فقط لذت است که میلیون ها نفر از ما احساس خواهد شد در حال حاضر که ما به تماشا و بحث در این بازی دوباره.

این است که تمام شده است در یک شوک به من چیزی است که شما انتظار نداریم که پس از یک عمر پوشش MLB. من شده ام مبتلا به کروناویروس ضعف — نه ویروس اما بیماری روانی است. خواهد بیس بال بود من Remdesivir?

من و همسرم در رفت و ما تعطیلات تابستان به تازگی: ما نشسته در ماشین ما در داروخانه CVS خط وانت برای 15 دقیقه. شده است که ما با سفر بزرگ. پس از MLB لغو بهار آموزش در اواسط ماه مارس, من تا به حال بیشتر جراحی های چشم (دو) از شام با یکی دیگر از زن و شوهر (یکی). حتی برای یک septuagenarian خوش شانس به سالم و کار است که سخت کار کردن لیوان روح و روان خود را.

من خسته شدم من 500 صفحه از موبی دیک و سپس گفت: “به جهنم با آن” و ترک فقط به عنوان نهنگ نشان داد. من کمتر پیاده روی از کاسترو و او هرگز راه می رود.

در حال حاضر من ارواح رو با وجود دیدن ایالات متحده در مبارزه با طاعون با تمام اعتماد در علم از قرون وسطی اروپایی ها در مبارزه با مرگ سیاه با مالش خرد کردن مار در جوش و یا نوشیدن آرسنیک.

تحت وزن اشکال مختلف ملی رنج می برد, که همه چیز بد است شروع می شود به نظر می رسد افتضاح است. پیدا کردن تعادل در قضاوت سخت تر می شود. ما تعجب نیست: ورزشی طرفدار فقط بیش از حد خطرناک است ؟ چرا باید ورزشکاران و کسانی که در اطراف آنها خود را در معرض خطر سلامت — چرا ما باید حتی سرمایه گذاری عاطفی — فقط به خاطر مسخره mini-فصل (MLB) و یا قطع آنهایی که (NBA و NHL).

اما گاهی اوقات شما می دانید آنچه شما واقعا احساس می کنید تا زمانی که شما ببینید چیزی که به خودی خود. تا کنون MLB ویروس-عفونت رای در میان 2,200 افراد درگیر با بازگشایی شده است کم است. حتی اگر شما لغو این فصل خطر نمی خواهد رفتن به صفر است.

همچنین هر تیم در هر رشته ورزشی استفاده خواهد شد خیلی بیشتر تست ظرفیت از تعداد مشابه از شهروندان است. اگر تصمیم بگیرند که باعث می شود شما دیوانه. من فکر می کنم این یکی از تعداد زیادی از سازش بین shut-این-همه-پایین ایمنی و who-cares بازگشایی. به عنوان کسی که گفت: “لغو” در روز دوشنبه و “Whoopie” در حال حاضر من در تضاد.

اگر شما می خواهید به نگرانی در مورد کسی که بازیکنان است. آنها می توانید انتخاب کردن و با احساسات سخت; هنگامی که معشوق San Francisco Giants گیر شکن Posey آن را ندارد هر کسی دیگری را پوشش میدهد. نجات ما عبور انگشتان دست برای مربیان فیلمبرداران و خانواده.

تمام تصمیم گیری انجام شده است. و کسانی که در MLB ساخته شده است که کسانی که تماس را با آنها زندگی می کنند.

ما آن ها ساده تر است. هیچ یک از ما خواست.

به نوبه خود در تلویزیون. شاید شما در حال انتظار برای تنفر از این فریب های خالی پارک بیس بال.

به خاطر خود من امیدوارم که شما به اشتباه و مبارک به عنوان من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de