فکر می کنم شما هنوز زنده ورزش ؟ شرکت های رسانه ای درد را احساس می کنم. و سپس برخی از.

به جای live NBA بازی و “Who” گذاشتن درپوش ارزش یک شب از عمل, ESPN نگه داشته است یک زن و شوهر از استودیو را نشان می دهد رفتن است و تکیه بر آن پایدار از مستند “من نفرت مسیحی up all night” بود چهارشنبه شب نخست-زمان ارائه و همچنین دوباره پخش بازی های قدیمی است.

قحط و غلا از هر زنده ورزشی مجبور است هر کس در رسانه های ورزشی — از مدیران شبکه برای شرکت های تازه بدوران رسیده به ضرب و شتم خبرنگاران — برای مقابله با نحوه ارائه مطالب بدون بازی.

از آن شده است به سختی بیش از یک هفته و بدون شک وجود خواهد داشت مقدار زیادی از ضرورت محور خلاقیت در هفته آینده (آوریل پیش نویس NFL خواهد بود هدیه ای از محتوای خدایان). هنوز هم هیچ چیز نمی تواند جای بازی که درایو یک میلیارد دلار در صنعت. مهم نیست که چقدر نوآورانه برنامه نویسی می شود, سوال coursing از طریق بسیاری از رسانه های ورزشی است که چگونه این ضربه مالی خواهد بود و چگونه برای زنده ماندن تا زمانی که به بازی بازگشت.

در کوتاه مدت شبکه’ منطقه اولین نگرانی این است که درآمد حاصل از تبلیغات. به گفته تحلیلگر شرکت Kantar Media, NBA playoffs حساب برای 600 میلیون دلار در تبلیغات برای دیزنی متعلق به ABC و ESPN و WarnerMedia متعلق به ترنر. مارس جنون, پخش ترنر و CBS در آورده $910 میلیون دلار درآمد تبلیغ در سال گذشته است.

در حالی که NCAA بسکتبال مسابقات لغو شده است با کمی امید به بهبود آن دلار باز فرانسوی (NBC), Kentucky Derby (NBC) و کارشناسی ارشد (CBS) منتقل شده است به سقوط و امید وجود دارد که حداقل برخی از NBA بازی برگزار خواهد شد در تابستان. اگر موجودی است که ذخیره شده در تئوری بنابراین بیش از حد برخی از پول است که می آید با آن است.

“تا زمانی که آنها بازی بازی ها تا آنجا که قراردادهای بزرگ این نسخهها کار میکند در پایان گفت:” پاتریک Crakes سابق Fox Sports اجرایی است. “شما کل نیست اما شما نه از بین برد. شرکت هواپیمایی کسب و کار است که احتمالا در بسیاری شکل بدتر از رسانه های ورزشی کسب و کار.”

فراتر از تبلیغات وجودی تهدید ورزشی توقف است که چگونه این اثرات جریان میلیاردها دلار در میان لیگ های شبکه و کابل توزیع کنندگان. شبکه های پرداخت لیگ برای محتوا و جمع آوری و حمل و نقل هزینه های از کابل توزیع کنندگان که جبران پول از مشاهده عمومی.

“اگر این سه ماه استراحت بیشتر مردمی از طریق آن دریافت کنید, اما من حتی نمی خواهم به فکر می کنم اگر این می رود شش ماه یا نه ماه” گفت: جورج Pyne سابق افسر ارشد عامل نسکار و رئیس فعلی شرکت سرمایه گذاری Bruin ورزشی سرمایه است. “شما دنبال آن هستید در بیمه مفاهیم و چاپ خوب از این قرارداد است.”

با توجه به دو نفر آشنا با NBA تلویزیون قرارداد وجود ندارد مقدار طول و عرض جغرافیایی برای یک توزیع کننده مانند Comcast برای گفتن به یک شبکه ملی مانند ESPN یا ترنر آن است که کاهش هزینه های حمل و نقل به دلیل پلی آف NBA در حال از دست رفته است. یکی دیگر از پتانسیل های حاد فشار نقطه است که چگونه مصرف کنندگان پاسخ می دهند هر دو به فوری به وضعیت و پتانسیل رشد اقتصادی با حذف کابل اشتراک.

“این کاملا به سرعت طناب برش” گفت: جان کاپیتان سابق ESPN رئیس جمهور فعلی و رئیس جریان خدمات DAZN.

جف Krolik که مسئول نظارت بر حدود 20 ورزشی منطقه ای شبکه های Sinclair Broadcast Group, پیشنهاد وجود دارد که خوش بینی برای کابل بسته نرم افزاری خود را به عنوان شبکه های سیل امواج رادیو و تلویزیون با بازی های کلاسیک. “مردم در حال رفتن به صرف زمان بیشتری را در خانه و در چند هفته آینده و مردم در حال رفتن به تماشای زیادی تلویزیون,” او گفت:. (سینکلر پرداخت $10.6 میلیارد دلار برای شبکه های منطقه ای در سال گذشته.)

Pyne هم گفت: کابل شبکه ها در کمتر فوری خطر نسبت مستقیم به مصرف کننده ورزشی ارائه شده است. “من فکر نمی کنم کسی برش خود را از کابل به دلیل coronavirus,” او گفت:. “اما افرادی که در حال تلاش برای سرمایه گذاری در محتوا برای ساخت مشترک برای ساخت یک توده مهم از کاربران شما از دست دادن مشترکان اگر هیچ محتوا؟”

یکی از آن شرکت هایی است که کاپیتان DAZN که پخش بالا-پروفایل مسابقات بوکس در ایالات متحده و دانش سطحی از خواص دیگر مانند NBA و لیگ برتر در کشورهایی مانند کانادا و آلمان و ژاپن. “اگر شما به دنبال در تصویر بزرگ ما گران نیست” کاپیتان گفت. “ما 20 دلار در ماه در آمریکا و 10 دلار در ماه در خارج. مردم در حال رفتن به دنبال به صرفه جویی در پول بیشتر و نه کمتر. [مستقیم به مصرف کننده] است که در آینده آن را برای حفظ بزرگتر شدن و کوتاه دو-سه ماه زمان می گذرد را تغییر دهد.”

او افزود: “مردم می توانند مکث اشتراک خود را با ما … و ما ممکن است برخی از مکث.”

یکی دیگر از کسانی که اشتراک شرکت های ورزشی, یک سایت ساخته شده است که یک چلپ چلوپ استخدام نویسندگان برای پوشش فقط در مورد هر نرم افزار و عمده تیم کالج در کشور است. شرکت گسترش آن معمول 30 روز آزمایشی رایگان به مدت 90 روز برای مشتریان جدید (آن را هزینه $10 در هر ماه و یا $60 سال) در حالی که خبرنگاران انجام داده اند زندگی می کنند چت و توییتی از داستان های مورد علاقه شده اند که باز از پشت paywall.

“من معتقدم اشتراک کسب و کار ثابت خواهد کرد انعطاف پذیر گفت:” از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آدم hansmann از.. “شما ساخت با لينک مستقيم روابط خود را با مشتریان و آن همچنان ادامه دارد در طول زمان است. ما در بر داشت خوانندگان ما باقی می ماند بسیار درگیر و ما درخواست آنها را به آنچه آنها می خواهند به عنوان خوانده شده.”

او اضافه کرد که این شرکت تکمیل اخیر جمع آوری کمک های مردمی دور است و به خوبی با حروف بزرگ به آب و هوا و اقتصادی خبر دادند.

دیگر sportswriters نگران هستند بیش از حد. در Maven یک شبکه ملی از تیم متمرکز وب سایت های تحت Sports Illustrated چتر قرارداد برخی از نویسندگان دریافت های اخیر خود را ماهانه حقوق حدود یک هفته دیر است. با توجه به این که هیچ اخبار ورزشی احتمالا به معنی کاهش در ترافیک سایت و تبلیغات دلار در یک اقتصاد نامشخص نویسندگان ابراز نگرانی در مورد گرفتن پرداخت می شود در ماه های آینده.

در یک ایمیل Maven مدیر عامل جیمز Heckman به نام نگرانی “بسیار احمقانه است.” “ما یک $150 میلیون کسب و کار در ادامه به پیش بینی سود سال و ترافیک ما همچنان به مقیاس,” او نوشت.

“هنگامی که ورزش می آید که آن را” hansmann از. گفت: “آن را برای رفتن به جادویی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>