چیزهایی که باید بد است. وفل خانه ها بسته شدن.

در حال حاضر آن است. بیش از 400 شرکت 1,992 مکان های بسته شده به خاطر رمان coronavirus. عمومی-بهداشت دستور ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در برخی از حوزه های قضایی را ساخته اند آن را در کنار غیر ممکن است برای رستوران ها به کار گیرند. فروش پایین 70 درصد در سراسر کشور, وفل خانه در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست.

“ساعت به ساعت وفل خانه واقعیت در حال تغییر است” این شرکت اعلام کرد.

برای اولین بار این شاخص استفاده می شود برای اندازه گیری تاثیر غیر-آب و هوا-مربوط به رویداد.

“در این هفته ما ارسال شده اطلاعاتی در مورد تعداد وفل خانه تعطیلی مربوط به covid-19. ما با اشاره به شاخص به عنوان یک راه برای کمک به مردم در درک چگونه از تاثیر این ویروس تا به حال در صنعت رستوران” وفل خانه در بیانیه خود ادامه داد.

“مرجع برای ‘code red’ نیز برجسته اثرات فوق العاده ای است که احساس می شود توسط بسیاری از همکاران و خانواده های آنان است. با چند تا از مشتریان بازدید از رستوران های ما ما به سرعت در حال از دست دادن توانایی ارائه کار به اندازه کافی ساعت برای همکاران ما برای به دست آوردن پول مورد نیاز برای زندگی خود و پرداخت صورتحساب خود را ،

این بدان معناست که همه چیز باید واقعا بد بود چون وفل خانه یکی از شرکت های فاجعه-پاسخ مقامات به عنوان یک داستان موفقیت.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در نظر وفل خانه — بله وفل خانه رستوران ها که نشانه های معروف همیشه به نظر می رسد به چند lightbulbs کردن یک کسب و کار با یک مدل مدیریت ریسک برنامه ریزی. زنجیره تامین در حال shored ، کارگران آماده برای رفتن. خانه انبار و خارج شده اند مشابه شهرت.

“آنها بلافاصله می دانم که فروشگاه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار و آنها کارکنان خود را به می دانم که می تواند نشان می دهد و کسی که نمی تواند” Panos Kouvelis مدیر بوئینگ مرکز نوآوری زنجیره تامین در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس گفت: ایمنی و بهداشت شغلی مجله EHS امروز در سال 2011. “آنها به طور موقت انبار که در آن آنها می توانند به فروشگاه مواد غذایی و از همه مهمتر, آنها می دانند که آنها می تواند بدون یک منوی کامل. این یک مثال عالی از یک شرکت است که آموخته است از گذشته و توسعه یافته بسیار عالی طرح اضطراری.”

و به این ترتیب متولد شد شاخص که سابق FEMA مدیر W. weathernation مشورت به طور منظم. در گذشته از آن استفاده شده است در پاسخ به بلایای طبیعی از جمله طوفان و سیل و گردباد. برای مثال هنگامی که یک گردباد قدرتمند پاره پاره از طریق جاپلین, Mo. در سال 2011 و کشتن 158 نفر و مجروح شدن بیش از 1000 نفر دیگر محلی وفل خانه باز مانده است. وفل خانه شاخص همچنان سبز است.

اما این نوع از بحران که نه محدود به برخی از شهرها یا ایالت و یا حتی مناطق. وفل خانه سخت ترین ضربه مکان در امتداد سواحل خلیج فارس و در میانه این شرکت اعلام کرد. بسیاری از رستوران ها در فلوریدا هنوز باز است هر چند به عنوان بسیاری از 188 مکان در سراسر آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im