‘آنها فقط در حال انتظار برای استفاده از خشونت’: پورتلند دیوار از مادران توصیف سوء استفاده از آنها را دریافت کرده ام از ماموران فدرال در حالی که اعتراض نژادی و بی عدالتی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک گروه عمدتا سفید و حومه مادران هرگز فکر نمی کردم فدرال افسران جرأت به ساقه در آنها و یا اسپری آنها را با گاز اشک آور اگر آنها با حضور در پورتلند شد.

خشمگین قبلی شب از خشونت مجادلات بین ماموران و تظاهرکنندگان را “دیوار مادران” گروه تشکیل شده تا 100 مادران ارتباط اسلحه در مقابل دادگاه فدرال با شروع از شنبه شب.

هدف خود را? ایستاده به عنوان یک دیوار بین فدرال و ماموران مستقر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تظاهرکنندگان که آنجا بودند به اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در سراسر کشور است.

اما با وجود غیر خشونت آمیز نیت در این تظاهرات اعضای گروه را در بر داشت خود را در مجادلات با ماموران فدرال.

“ما شده است اشک با گاز کشته شوند. ما شده ایم شلیک با گلوله های لاستیکی. ما شده ایم تحت فشار قرار دادند هل به نام نام توسط [وزارت امنیت داخلی] افسران. ما شده ایم با ضربه باتوم” دیوار بچه بنیانگذاران Jaclyn Pritchard, 41 گفت: مستقل.

“آنها آن را تشدید هر شب,” او اضافه شده است.

فیلم در روز سه شنبه شب نشان داد یک گروه از مادران بسیاری از چادری به رنگ زرد و با پوشیدن دنده محافظ مانند ماسک ، کلاه و عینک ایمنی – تحت فشار قرار دادند از فدرال دادگاه فدرال افسران از طریق تنه زدن و اسپری گاز اشک آور.

این زنان باقی مانده مرتبط در سراسر تعامل و نگهداری سلاح های خود را در دو طرف خود را. اما واکنش آنها را متوقف نمی ماموران با استفاده از نیروی تهاجمی.

“مردم هرگز فکر نمی کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال آمريکا خواهد به ما شلیک, عمل خشونت به ما دستگیری و مقابله با ما به زمین” Ms Pritchard, یک مادر دو دختران نوجوان گفت.

“این بسیار واضح است که هر شب که آنها فقط در حال انتظار برای استفاده از خشونت نیست. آن را فقط یک ماده از زمانی که” او اضافه شده است.

دیوار از مادران ایجاد شد در پاسخ مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار دولت فدرال افسران از ما گمرک و حفاظت از مرزها مهاجرت و گمرک و وزارت امنیت داخلی فدرال خدمات حفاظتی به پورتلند در تلاش برای سرکوب تظاهرات.

شهر را تجربه کرده است تظاهرات شبانه برای عدالت نژادی از افسران پلیس کشته جورج فلوید در مینیاپولیس در خرداد ماه.

فدرال افسران دستور بود برای حفاظت از ساختمان های فدرال, اما آنها متهم شده اند رانندگی بینام اتومبیل و تصرف مردم از خیابان بدون توضیح در روزهای اخیر. فیلم همچنین نشان داده فدرال افسران به طور مداوم با استفاده از نیروی بیش از حد از جمله یک ویدیو از نیروی دریایی جانباز کریستوفر دیوید بودن مورد ضرب و شتم با باتوم و اسپری گاز اشک آور به عنوان او ایستاده هنوز در تلاش برای صحبت کردن با آنها.

پورتلند شهردار تد ویلر بود و حتی پارگی گاز کشته در شب چهارشنبه که با حضور او در تظاهرات. این بود که پس از شهردار به نام برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حذف افسران خواستار استقرار خود را “یک تهدید مستقیم به دموکراسی” اما رئیس جمهور نشده budged.

دیوار از مادران شرکت در پورتلند تظاهرات هر شب از شنبه در پاسخ به فدرال افسران استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان. هر شب آنها جمع آوری سلاح های مرتبط آماده به ایستاده به عنوان یک غیر خشونت آمیز مانع بین افسران و دیگر معترضان و تعداد آنها در حال حاضر رشد شامل 9,200 مادران در این منطقه است.

ملیسا Nel, 43 پیوست این گروه در صبح روز یکشنبه پس از شنیدن در مورد آن را از طریق Facebook. او سپس شرکت در پنج شنبه و جمعه تظاهرات که او درگیر گرفتن شات در یک .40 کالیبر لاستیک گلوله.

“من به ضرب گلوله کشته شد با .40 کالیبر مهمات. من اشک با گاز کشته شوند. من تا به حال یک افسر فدرال را بازوی خود قرار داده و آن را در سراسر گردن من و هل من عقب به ستون فریاد در من به حرکت, حرکت, حرکت’ در حالی که او برگزار شد دست خود را در سراسر گلو من,” او گفت: مستقل.

در مشاوره از دکتر خود, Ms, Nel تصمیم گرفتند از حضور در این تظاهرات سه شنبه شب. اما او در خط مقدم دوباره در روز چهارشنبه.

“من بسیار زیادی کبود … آن را متورم و وحشتناک به دنبال بر بازوی من,” او گفت: هنگامی که توصیف جراحات او که آمده اند به عنوان یک شوک به خانواده اش از جمله دو دختر خود را. “من فکر می کنم که کاملا تکان دهنده برای دیدن مادر خود را صدمه دیده و مانند آن. آنها تمایلی برای من برای رفتن [بازگشت] اما آنها درک کنند به همین دلیل ما وجود دارد.”

Ms Nel روشن ساخته است در مورد اهداف این گروه است. مادران نیست مسالمت آمیز معترضان اما به جای آنها “غیر خشونت آمیز”.

“با استفاده از کلمات غارتگران و تظاهر اشتباه است. که این کلمه اشتباه استفاده کنید. ما فعالان و غیر خشونت آمیز معترضان. نه مسالمت آمیز و غیر خشونت آمیز” او گفت:.

آریانا برادفورد, 34 افزود: “این غیر خشونت آمیز در اعتراض به رود گفت: “نه عدالت بدون صلح’.”

Ms برادفورد یک مادر و دو, است با حضور در این تظاهرات با دیوار مادرم اما به جای استفاده از خود نوشتن و صحبت کردن مهارت های لازم برای کار به عنوان یک روابط عمومی فرد برای این جنبش است.

یک دلیل Ms برادفورد کار در پشت صحنه از تظاهرات به جای ایستادن در خط مقدم بود چرا که زنان سفید پوست در این گروه خواست به استفاده از نژاد خود را به عنوان یک مانع برای محافظت از زنان از رنگ.

“ما انجام داده ایم این مبارزه واقعا برای یک مدت طولانی آن را به عنوان است. [سفید مادران] احساس مانند آنها نمی خواهید ما را به خودمان را در راه آسیب است اگر ما ندارد به دلیل آن است که بیشتر در مورد خود امتیاز استفاده می شود برای محافظت از کسانی که لازم نیست که امتیاز,” او گفت: مستقل.

ترس بیش از آنچه فدرال افسران می تواند انجام دهد به او به عنوان یک زن سیاه و سفید نیز تشویق Ms برادفورد تا مانع از پیوستن به تظاهرات.

“من می دانم که من از رنگ و بنابراین من اعتماد ندارند که من می تواند نسبتا درمان می شود. من اصلا اعتماد است که من نمی تواند مورد ضرب و شتم و یا دور گرفته شده و یا دستگیر شده برای چیزی است که من انجام داده اند نه” او گفت:. “آیا این معنی است که من هرگز خواهد شد ؟ هیچ. من فکر می کنم که من ممکن است در برخی از نقطه. اما در حال حاضر من احساس می کنم مثل من کمک بیشتر با انجام آنچه که من انجام در حال حاضر است.”

پورتلند معترضان شده اند به نام غارتگران آنارشیست ها و تظاهر. اما اعضای دیوار از مادران گفته اند که دورترین چیز از حقیقت است.

“ما در حال شورش. ما نه نزولی به هرج و مرج. ما هنوز پرتلند و ما فقط تلاش برای بدست آوردن مردم را به گوش دادن به ما” Ms برادفورد گفت.

او افزود: “و در حال حاضر با فدرال در اینجا در حال حاضر ما نه تنها در تلاش برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و پلیس اصلاحات اما ما نیز در تلاش برای مبارزه با این واقعیت است که دولت فدرال در اینجا به دلیل آنها نمی باید در اینجا در وهله اول است.”

Ms برادفورد تایید داستان بینام وانت چیدن معترضان درست بود, با مردم بودن بازداشت بدون افسران خواندن آنها از حقوق خود و یا شناخت آنچه که فدرال دفاتر آنها نمایندگی.

“ما به آنها نیاز دارید در اینجا ما نیاز به تاکتیک های خود را. تاکتیک های خود شده اند توسط قوی مسلح تاکتیک های بی خشونت آمیز و وحشیانه,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید کرده است که برای استقرار ماموران فدرال به شهرهای دیگر مانند شیکاگو و نیویورک به سرکوب تظاهرات هنوز هم در جریان است. این است تشویق فصل دیگر از دیوار از مادران برای راه اندازی در محل در سراسر کشور با مادران آماده سازی خود را نیز به شکل یک دیوار خود را بین ماموران و معترضان.

پورتلند دیوار از مادران اعضا می خواستم فصل دیگر به یاد داشته باشید غیر خشونت آمیز جنبش که هدف خود را به بلند کردن, سیاه زندگی موضوع باعث منحرف کردن اذهان نیست از آن اگر مقابله با ماموران فدرال در دیگر شهرستانها.

“من می دانم که آنها عصبانی هستند و آنها حق دارند به” Ms برادفورد گفت: “اما اجازه ندهید که خشم ابر قضاوت و اجازه ندهید که آنها را منجر به فراموش کرده ام که چرا ما آغاز شده و این در وهله اول. در حال حاضر من واقعا معتقدم که ما در حق اما اگر ما اجازه دهید خشم ما پیشی ما و ما فراموش می کنیم که چرا ما این کار را در وهله اول ما باد می تواند از دست دادن زمین اخلاقی.”

Ms Nel افزود: “من فکر می کنم این فوق العاده مهم است برای آنها وجود داشته باشد و فضا برای BIPOC (سیاه بومی و مردم از رنگ) رهبران و مادران به شنیده می شود.

“اگر آن را به ما طول می کشد ایستاده وجود دارد به آنها بدهد که فضای این چیزی است که ما امیدوار هستند. همه ما می خواهیم به انجام آن قادر خواهید بود به آنها که فضا را برای گفتن چیزهایی که آنها نیاز به گفتن و تقاضا چیزهایی که آنها نیاز دارند.”

چه مدت می تواند این پورتلند دیوار از مادران و فصل دیگر در سراسر کشور اگر فدرال ماموران پلیس مستقر در جاهای دیگر بین معترضان و عوامل? خوب است که همه بستگی به درمان مادران هستند به عنوان شاهد تظاهرات خود را به ورزش متمم اول قانون اساسی حق اعتراض.

“ما در متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان, آزادی مطبوعات و به جمع آوری و جمع آوری مسالمت آمیز به اعتراض و نارضایتی علیه دولت ما” خانم پریچارد گفت. “است که یک مسئله حزبی; است که انتخابات موضوع; است که متمم اول قانون اساسی و به همین دلیل ما ورزش متمم اول قانون اساسی است چرا که سیاه زندگی مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de