دیوید فرنکل AP

اتهام اعضای یک گروه چپ مجموعه (شبکه) شرکت در یک جلسه دادگاه در پنزا روسیه در فوریه. 10.

مسکو — یک دادگاه نظامی در پنزا محکوم هفت antifascists تروریسم شنبه و محکوم کردن آنها به زندان محکوم از شش تا 18 سال در یک مورد به طور گسترده ای مورد انتقاد گروههای حقوق بشر که ادعای متهمان شکنجه به اعتراف.

یازده جناح چپ antifascists و آنارشیست شد متهم توسط سرویس امنیتی فدرال (FSB) در سال 2017 برنامه ریزی حملات بمب در 2018, جام جهانی فوتبال, مسابقات به میزبانی روسیه و در سرب تا سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری. خود را به اتهام برنامه ریزی برای بی ثبات کردن این کشور و سرنگونی دولت است.

یک سنت پترزبورگ دادگاه نظامی هنوز پایین دست آن حکم بر چهار از 11 متهمان.

متهمان متهم به سازماندهی یک گروه تروریستی به نام “Network.” آنها بورس علاقه مندان به بازی شبیه به پینت بال. با توجه به FSB جانشین سازمان به KGB, بازی بودند در واقع یک شکل از آموزش است. این سازمان ممنوع اعلام شد به عنوان یک سازمان تروریستی ماه آوریل گذشته.

چند تن از این متهمان باید گزارش شکنجه و تهدید توسط FSB محققان. سازمان عفو بین الملل گفت: این افراد تحت تعقیب برای تعلق به یک “غیر موجود ‘تروریستی’ سازمان است.”

کسانی که محکوم دوشنبه شد دیمیتری Pchelintsev آرمان Sagynbaev واسیلی Kuksov میخائیل Kulkov ماکسیم Ivankin آندره چرنف و ایلیا Shakursky. Shakursky, Pchelintsev و Kuksov نیز متهم به قاچاق اسلحه.

Pchelintsev که متهم شد که برگزار کردم طولانی ترین حکم 18 سال.

روسیه و سازمان حقوق بشر یادبود گفت: این پرونده علیه آنها ساخته شد و با انگیزه های سیاسی. آن تعیین شده آنها را زندانیان سیاسی.

“ما خواهان آزادی فوری آنها و که همه اتهامات علیه آنها به اتهام مشارکت در یک گروه تروریستی بود کاهش یافته است” این گروه در بیانیه ای گفت در ماه دسامبر.

ناتالیا Prilutskaya یک پژوهشگر سازمان عفو بین الملل گفت که اتهامات ساخته و پرداخته از خدمات امنیتی روسیه’ تخیل و محاکمه شد یک شم. او گفت: آن را از دادگاه که مورد ساخته شد و هیچ سازمان تروریستی “شبکه” تا کنون وجود داشته و فقط یک گروه از افراد جوان که دوست game, بازی بورس.

“نگرانی اصلی در مورد مورد استفاده از شکنجه در مورد کسانی که محکوم به اعدام امروز در پنزا مورد و در سن پترزبورگ مورد که در آن آزمایشی است و هنوز هم در رفتن” او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه. “هر زمان که ما می شنویم در مورد شکنجه ما یک سوال در مورد مشروعیت این شواهد است.”

“شکنجه است که در روسیه,” او گفت:. “در کار ما, ما بسیاری از شکایت از شکنجه و به خصوص در موارد مربوط به اتهام افراط گرایی و تروریسم است.”

او گفت مصاحبه با سازمان عفو بین الملل با بستگان متهمان نشان داد که شواهد کاشته شد.

مستقل روزنامه نوایا گازتا عنوان آن مقاله در حکم “هفت دلیل که چرا ما باور نمی کنیم بررسی ‘شبکه’ مورد” با استناد به شکنجه کاشته شده و یا جعل مدارک یک تغییر دادستان پرونده بود که هیچ شواهدی از یک طرح تروریستی.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دیمیتری Peskov روز دوشنبه گفت که این امر می تواند نامناسب برای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را به دخالت در این مورد.

“رئیس جمهور با نگاه به این وضعیت بیش از یک بار و بارها و بارها دستور مقامات برای بررسی همه چیز را با دقت و با رعایت قانون” او گفت:. “هر گونه مداخله در کار سازمان های تحقیقاتی امکان پذیر نیست به خصوص در بخشی از سر دولت است.”

FSB بازداشت پنزا دانشگاه, دانش آموز, Yegor Zorin در اکتبر 2017 و اتهام او شرکت در یک گروه تروریستی است. با توجه به مقامات او اعتراف کرد و دخیل دیگران است. یک روز بعد واسیلی Kuksov و ایلیا Shakursky دستگیر شدند و سپس دیگر اعضای این گروه دستگیر کردند.

در ژانویه سال گذشته ایگور Shishkin یکی از اولین به زندان محکوم شد و با توجه به سه و نیم سال زندان محکوم و پس از موافقت به همکاری با محققان در بازگشت به نرمی.

با توجه به وب سایت کمپین تا به دفاع از حقوق متهمان rupression.com, FSB محققان شکنجه آنها را با استفاده از سیم برق به بدن خود را ضرب و شتم آنها را و آنها را حلق آویز وارونه است. این ادعا عوامل کاشته متهم اقلام از جمله مواد منفجره و سلاح و فایل های کامپیوتر.

Pchelintsev, 27, یک وگان تیراندازی مربی علاقه مند به مسائل زیست محیطی گفت که او و دیگران بودند ضد استبدادی فعالان اما که هیچ رسمی گروه یا رهبر در یک مصاحبه منتشر شده روز یکشنبه نوایا گازتا جایی که او ارائه شده نوشته شده پاسخ به سوالات.

“آنها متهم به اتهام برنامه ریزی برای طرح’ چیزی, اما هیچ کس نمی داند دقیقا چه چیزی است.

“متهمان یکدیگر را نمی دانند. ما نه با هم. گاهی اوقات بسیار به ندرت ما رفت و به همان رویدادهایی مانند کنسرت بازارهای کک رویدادهای ورزشی و یا فیلم. تنها چیزی که ما در حال رایج بود دخالت در ریشه چمن و سازمان است که باعث می شود این رژیم دیوانه,” او گفت:.

یکی دیگر از متهم ویکتور Filinkov یک مهندس نرم افزار که دادگاه در سن پترزبورگ در حال انجام است دستگیر شد و در ژانویه سال 2018 در سنت پترزبورگ. او رانده شد در یک وانت به حومه شهر با کلاه خود را کشیده پایین صورت و شکنجه شد برای ساعت تا زمانی که او اعتراف کرد او گفت Mediazone روسیه آنلاین خروجی رسانه ها با تمرکز بر حقوق قانونی.

“او شوکه پاهای من و سپس دستبند. گاهی اوقات آنها به من مشت در پشت و بالای سر. من تا به حال تقریبا بلافاصله. در ده دقیقه. من فریاد می زد ” به من بگویید چه می گویند و من می گویم هر چیزی!’ اما این خشونت ها را متوقف نمی,” او گفت:. “تهدید خود را صدا بسیار قانع کننده باشد. من بر این باور بودند که آنها را بر آنها عمل می کنند اگر من نمی منطبق هستند.”

Shakursky, 23 توصیف نشستن در زیر شلواری خود را یک جوراب پر شده در دهان با سیم بسته شده به خود را بزرگ پا.

“آنها به من گفت لخت, نشستن روی نیمکت دست بسته با نوار و چشم blindfolded. من تا به حال فکر می کردم که من هرگز از زنده او گفت:” در دادگاه در حالی که شهادت. “آنها شروع به شوک من حدود پنج برابر است.” او گفت: او گفت: اعتراف به همه چیز FSB بازجویان دستور داد.

Prilutskaya های عفو بین الملل و پژوهشگر گفت: اتهامات شکنجه شده بود به درستی مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب:

روسیه زندانیان وجدانی هستند زشت تداوم اتحاد جماهیر شوروی

چگونه پوتین و کرملین از دست, روسی, نوجوان اسرائیلی

یک زندانی سیاسی در روسیه دستاوردهای خود آزادی است. بیش از حد بسیاری دیگر هنوز در انتظار.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات