آنها یکی از اولین خانواده های جدا شده در مرز. دو سال و نیم بعد آنها هنوز از هم جدا.

http://www.washingtonpost.com/video/world/mother-9-year-old-daughter-stuck-in-legal-limbo-since-2017-border-separation/2020/02/17/9b119b60-03a9-44c1-8bad-790464d25c84_video.html

فورت مایرز, Fla. — او تلاش می کند برای جلوگیری از این کلمه. آنچه او می گوید که او مادر است که در گواتمالا. یا که او مادر است تبعید شده و سعی خواهد کرد تا دوباره به زودی.

اما زمانی که او معلم و یا مددکار اجتماعی و یا بهترین دوست او اشلی می پرسد Adelaida برای تلفن های موبایل آن را — یکی از اولین کلمات او آموخته در انگلیسی. “آنها از هم جدا شده ما است.”

Adelaida Reynoso و مادر او ماریا بودند در میان خانواده های مهاجر شکسته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در 31 جولای 2017, طولانی قبل از دولت اذعان کرد این بود که جدا از پدر و مادر و فرزندان در مرز.

آنها دیده نمی شود هر یک از دیگر از.

Adelaida در حال حاضر 9 سوم-گریدر در جنوب غربی فلوریدا و یکی از دانش آموزان در کلاس خود حمل ضخیم انگلیسی فرهنگ لغت را در یک کوله پشتی بنفش. ماریا در حال حاضر 31, تبعید شد به تنهایی به روستایی در گواتمالا. او ملاقات با وکلا و قاچاقچیان و کشیش در مورد reuniting با دخترش. هیچ چیز کار می کرد.

با وجود یک حقوقی گسترده تلاش و جنبش اعتراضی بسیاری از خانواده های مهاجر تقسیم در مرز از هم جدا باقی می ماند. کودکان در حال حاضر صرف زمان کافی در ایالات متحده به روایت داستان های خود را از جدایی در زبان انگلیسی. پدر و مادر خود را در آمریکای مرکزی, تماشای پسران و دختران رشد بیش دانه دانه تماس های ویدئویی.

یک تماس با آمد و ماه گذشته از سکپولس گواتمالا به فورت مایرز, Fla., به عنوان Adelaida پریدم کردن اتوبوس مدرسه در آرام کف خیابان درخت پوشیده.

“من می خواهم به شما نشان دهد که مقالات من از کلاس” دختر به او گفت ، “این گزارش در مورد من چگونه رفتار کنند.”

[کثیف در مکزیک شهر چادر پناهجویان در حال رشد پس از جان گذشته آنها در حال فرستادن کودکان خود را در طول مرز به تنهایی]

او برگزار سیاه تلفن همراه در مقابل او. بر روی صفحه نمایش را به تار بریدن از گواتمالا روستا در پس زمینه.

“من یک 100 و 92 و دو را.”

“چگونه هوشمند” مادر او را صدا crackled از طریق تلفن.

Adelaida عینک قرمز تی شرت یقه دار و دم اسب. او دست تکان داد کتاب در جلوی گوشی است. او نشان داد او با مادر خود سکس در اتوبوس کشش از پیاده رو خارج از آپارتمان دو خوابه او با 11 نفر از جمله دو خاله و دایی.

“آیا شما هر گونه مشق شب؟” ماریا پرسید.

“بدون آنها نمی دهد ما هر امروز” Adelaida گفت.

ماریا احضار ترین مادرانه با صدای.

“هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی شما نیاز به شستن موهای خود را,” او گفت:.

آنها به یکدیگر خیره شد و گفت: هیچ چیز. Adelaida نقل مکان کرد و انگشت او را بیش از تصویر از چهره مادر نوازشگر روی صفحه نمایش.

“شما همیشه در قلب من” Adelaida گفت.

این همان هر بعد از ظهر. Adelaida خرج می کند روز خود را در گاو دریایی ابتدایی, انگلیسی فرهنگ لغت سبقت او در اسپانیایی. سپس او به خانه می رود و به نظر می رسد در چهره مادر در تلفن.

برخی از روز Adelaida عصبانی می شود. وقتی که دیگر بچه ها در کلاس بحث در مورد مادران خود را. هنگامی که عمه اش بوسه پسر عموی او فرشته شب خوب اما نه او.

ماریا می توانید ببینید او دختر چشم بزرگ و شیشه ای صورت خود را تبدیل به رنگ قرمز.

“من باید شما با من طرف” Adelaida فریاد می زند.

“من تلاش” ماریا پاسخ می دهد. او آویزان است و گریه می کند.

کوین Sieff

واشنگتن پست

ماریا Reynoso آشپز چیپس در خواهر او در سکپولس گواتمالا. او جدا شد و از دخترش Adelaida در مرز ایالات متحده در ماه جولای 2017. دو سال و نیم بعد آنها را از هم جدا باقی می ماند.

یک جدایی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در سال 2018 که نزدیک به 3,000 کودکان بوده و جدا از پدر و مادر خود را در مرز — پدر و مادر بازداشت و یا تبعید کودکان فرستاده شده به نگهداری فرزند یا اعضای خانواده در ایالات متحده است.

دادگاه دستور داد که دولت به آنها دوباره در ایالات متحده و یا کشورهای خود را. آیتالله سیستانی و دیگر وکلا جستجو برای پدر و مادر و فرزندان و پیوست ترین.

اما تعداد واقعی از هم جدا خانواده بسیار بالاتر بود. ماریا و Adelaida مورد یکی از آنهایی که پنهان است. آنها اذعان کرد در گزارش به کنگره است. آنها داده نشده گزینه reuniting در ایالات متحده است.

سپس سال گذشته مقامات وکلای دسته ای از صفحات گسترده اکسل شناسایی 1,556 زودتر مورد جدایی, بالاتر از 3000 قبلا اذعان کرد. بسیاری از این تازه شناسایی خانواده ها باقی می ماند تقسیم کردن.

[پس از آتشفشان بومی Guatemalans جستجو برای امن تر زمین در گواتمالا و یا ایالات متحده]

وکلا طی مرکزی امریکا تنها با تکه از اطلاعات: اشتباه نام و شماره تلفن دیگر در حال استفاده است.

برخی از پدر و مادر ناپدید شده اند. دیگران رفته اند به پنهان برای جلوگیری از تهدیدات آنها یک بار سعی به فرار.

وکلای یافت ماریا در ماه دسامبر.

او یک زن با چشم های قهوه ای بزرگ است که نگه می دارد تلفن همراه خود را در جمع به دست دوخته شده است. او زندگی می کند در یک بلوک خاکستر کلبه در بالای یک تپه در لبه سکپولس. او وزن از دست داد.

“شما فقط می تواند ببینید که چگونه شکننده او تبدیل شده بود چگونه عمیقا غمگین” گفت: Rebeca سانچز Ralda یک وکیل با بروکلین مبتنی بر عدالت در حرکت است.

پس از ماریا تبعید شد او دو بار تلاش بیشتر برای عبور از مرز. او گفت: مهاجرت عوامل او در تلاش بود برای رسیدن به او ، هر زمان او تبعید شد دوباره.

ماریا تا به حال مصاحبه با یک افسر پناهندگی در اوت. 16, 2017. او را نگه داشته و یک کپی از متن.

“من امیدوارم که شما و یا افسر می تواند به من این فرصت را به ماندن در اینجا با دختر من,” او گفت: مترجم. “من نمی خواهم به بازگشت به چیزهایی که اتفاق افتاده در گواتمالا.”

[این مدرسه با هدف حفظ و جوان Guatemalans از مهاجرت. آنها نمی دانند که این بودجه توسط دولت ایالات متحده است.]

دیگر پدر و مادر جدا شده — آنهایی که در ابتدا به رسمیت شناخته شده توسط دولت — پیوست یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ توسط ACLU. برخی خواسته بود پیوست با فرزندان خود در ایالات متحده است.

یک قاضی فدرال حکم به نفع 11 از آنها. نه از آنها فرود آمد در لس آنجلس در ماه گذشته. بیست و نه دیگران کمک آمریکا وکلا عبور از مرز در سال گذشته است.

اما ماریا نبود بخشی از ACLU طرح دعوی در دادگاه و یا هر گونه درخواست به دلیل پرونده او تا به حال ثبت شده است.

“این است که دولت پنهان نگه داشته از ما دادگاه کنگره و مردم” گفت: Lee Gelernt یک ACLU وکیل. “و این کودکان حتی کمتر از اصلی گروه صدها نفر فقط در نوزادان و کودکان نو پا است.”

بعد از هر تبعید ماریا بازگشت به کلبه در سکپولس و تلفن را برداشت و به او بگویید که پدر او شکست خورده بود.

“من سعی کردم بهترین من, اما آن کار نمی کند” او گفت:.

کوین Sieff

واشنگتن پست

Adelaida Reynoso, 9, مرکز, پسر عموی او فرشته و آنا نژاد در فورت مایرز.

او پرسید: Adelaida اگر او می خواست برای بازگشت به گواتمالا. اما پس از آن دختر بود او حیرت زده معلمان acing ریاضی آزمون به اندازه کافی سریع به عنوان خوانده شده کتاب فصل در حالی که بچه های دیگر هنوز در حال کار.

“او یکی از کسانی که بچه ها که فقط همه چیز را راست” گفت: اصل اسکات LeMaster.

Adelaida ماریا می گوید او باید به فورت مایرز که “آنها از ما محافظت می کند.”

“من مادرم” نه شما نیاز به اینجا می آیند به دلیل وجود یک خطر است.”

آنها در حال حاضر صرف نزدیک به یک سوم از زندگی خود را از هم جدا. Adelaida رشد شش اینچ است. او را از دست داده و او دندان های کودک. او آموخته است که به دوچرخه سواری. او می فرستد و مادرش عکس های او را فلوریدا زندگی است.

وجود دارد Adelaida در چهارم جولای, تماشای آتش بازی. در یک لباس سفید به عنوان گل دختر در عروسی. برگزاری یک پشته از کتاب های کتابخانه. باد کردن شمع روی کیک تولد, زمانی که او تبدیل به 7. زمانی که او تبدیل 8. زمانی که او تبدیل شده 9.

“او مانند یک دختر باهوش,” ماریا گفت. “من می دانم که او را بهتر وجود دارد. اما دیدن [عکس] — گاهی اوقات آن را فقط باعث می شود همه چیز سخت تر است.”

‘معقول ترس از شکنجه تاسیس’

تهدیدات آغاز شده و حتی قبل از Adelaida متولد شد.

زمانی که ماریا باردار بود, او می گوید: Adelaida پدر سعی کردم به زور او را به سقط جنین. او ازدواج کرده بود. زمانی که Adelaida بود عزیزم ماریا می گوید او وارد خانه خود را با یک هفت تیر و تهدید به کشتن آنها را هر دو.

ماریا و Adelaida فرار به گواتمالا سیتی که در آن آنها را تهدید توسط یک باند. ماریا و خواهر کوچکترش پاتریشیا با یک کودک از خود تصمیم گرفت از آن زمان به سعی کنید برای ایالات متحده است. آنها پرداخت می شود یک قاچاقچی $8,000; آنها برنامه ریزی شده به درخواست پناهندگی در مرز.

هنگامی که ماریا بازداشت او گفت: مهاجرت عامل با نزدیک شدن.

“او گفت:” من دختر خود را با من و او بازوی او. شروع کردم به جیغ کشیدن. او نمی خواهد می گویند که در آن او در حال رفتن و یا برای چه مدت.”

Adelaida آغاز شده ندبه.

“من نمی خواهم به ترک مادر من,” او گفت:. “زمانی که من تقریبا رفتن به خداحافظی کردند بنابراین من می توانم.”

پاتریشیا Reynoso, Adelaida عمه سعی کرد به همین دلیل با عامل. او مطمئن بود که چرا ماریا جدا شد و از Adelaida اما او اجازه داده شد به ماندن با او ،

“عامل به من نگاه کرد و گفت:” من یک پدر. من نمی خواهم به انجام این کار, اما من کار’ ” پاتریشیا گفت.

کوین Sieff

واشنگتن پست

ماریا نشسته در خواهر او در سکپولس با تصویر دختر او را به خود جلب کرد و در طول اقامت او در نیویورک پرورشگاه.

کوین Sieff

واشنگتن پست

Adelaida در یک تماس تصویری با مادر او. آنها صحبت می کنند حداقل یک بار در روز.

Adelaida شد, پرواز به نیویورک جایی که او قرار داده شد با یک خانواده فاستر.

ماریا گرفته شد به یک بازداشتگاه در جنوب آریزونا که در آن او به دنبال پرونده پناهندگی. او گفت: افسر پناهندگی در مورد Adelaida پدر: “او گفت که او قصد کشتن من. و این که من که قرار بود به می دانم که چگونه و یا زمانی که.”

افسر قرار دادن یک چک در کنار جعبه: “معقول ترس از شکنجه تاسیس شده است.”

افسر پرسید که در آن Adelaida بود در حال حاضر.

“به من گفته شد که او در حال رفتن به دور گرفته شود چون من تا به حال به خدمت من جمله” ماریا پاسخ داد. “من پرسید: اگر من را ببینید و به من گفته شد آنها نمی دانند که من که قرار بود به دیدن دختر من دوباره.”

[ایالات متحده آمریکا است که قرار دادن پناهجویان در هواپیما به گواتمالا — اغلب بدون گفتن آنها را به جایی که آنها در حال رفتن]

ماریا قرض $3,000 به استخدام یک وکیل است. اما پس از هفت ماه که او برای رها کردن پرونده او برای جلوگیری از بازداشت برای یک دوره بسیار طولانی.

“من می دانم که او می خواست به پیوست با فرزند” وکیل اسرائیل هرناندز گفت: در یک ایمیل. “اما با تهمت قوانین و عدم وجود شواهد کافی برای پشتیبانی از [او] ادعا می کنند آن دشوار بود.”

راهنمایی اشتباه ماریا. او تا به حال یک پوشه پر از مدارک به حمایت از او در مورد.

“همه چیز به سرعت اتفاق افتاد” او گفت:. “وکیل گفت: قاضی بود که من حذف مورد من.”

در روز او در یک هواپیما به گواتمالا.

Adelaida فرستاده شد به فلوریدا نقل مکان کرد جایی که او با او پسر پاتریشیا در شلوغ آپارتمان دو خوابه. یکی دیگر از عمه خود نقل مکان کرد و پس از آن دایی. دیگر مشاوره ازدواج و مشاوره غریبه بود.

کوین Sieff

واشنگتن پست

Adelaida, سمت چپ نشسته در کلاس سوم درس در گاو دریایی مدرسه ابتدایی. او تبدیل به یک دانش آموز برتر, یادگیری چگونه به خواندن و نوشتن در زبان انگلیسی و اسپانیایی پس از ورود در فلوریدا.

او شروع به حضور در گاو دریایی ابتدایی — اما در 6 او قادر به خواندن و یا نوشتن در هر زبانی. “او نیاز به بهبود تمام اسپانیایی مهارت ها و مهارت های زبان انگلیسی به عنوان” استاد نوشت.

مقامات از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که تسهیل خانواده جدایی سیاست به پاتریشیا جزوه زبان اسپانیایی در مورد نحوه حمایت از Adelaida. آن را به نام “چگونه به کمک به کودک من.”

“صرف زمان با هم به عنوان یک خانواده” را پیشنهاد کرد. “زمان را برای خانواده شما به غذا خوردن با هم و بازی و سفر می کنیم.”

یک گواتمالا ‘آینه شهر در فلوریدا

یک شنبه بعد از ظهر در ماه گذشته دو ماشین پلیس سوار به Adelaida آپارتمان مجتمع در فورت مایرز. Adelaida ایستاده در نزدیکی پنجره در یک لباس خاکستری با یک کوآلا. شانه هایش لرزید. هر بار که او می بیند یک مرد در لباس او احساس می کند یک شوک از ترس.

افسران ساخته شده بود ساختمان مکرر متوقف شود. آن است که اکثریت گواتمالا اغلب با 10 نفر یا بیشتر از کهنه به آپارتمان های کوچک است.

زنان راه رفتن در اطراف در پارچه های تولیدی صنعتی مایان فولاد. بسیاری از صحبت زبانهای اسپانیایی. مردان کار می کنند بیشتر در محوطه سازی و ساخت و ساز. وجود دارد ده ها تن از کودکان اکثر تازه وارد از مرز با موارد پناهندگی در انتظار.

“وقتی که من فقط آمده بودم کمی ترس” Adelaida می گوید. “وجود دارد بسیاری از پسران است.”

[در گواتمالا دهندگان بودند که با حمایت آژانس توسعه بین المللی و بانک جهانی در حال حاضر کمک های مالی غیر قانونی مهاجرت]

گاهی اوقات هنگامی که او می شود ترس او sneaks را به دور اتاق و فشار خود را پر تحمل.

“من وانمود را من با مامان,” او می گوید. “من رویایی است که ما در حال بازی با هم.”

این گوشه ای از فورت مایرز تبدیل شده است چه Guatemalans تماس کیودد espejo — “آینه در شهر” است که در آن گواتمالا روستاها در حال تکرار در این سمت از ایالات متحده, مرز. یک خط لوله تشکیل شده بین شمال گواتمالا بخش از Quiche و هوهوتننگو و شهر فورت مایرز.

تقریبا نیمی از ماریا کلاس است گواتمالا بیشتر کودکانی که وارد در ایالات متحده بیش از دو سال گذشته است. LeMaster اصلی آمده است احساس به عنوان اگر او را در خط مقدم از این کشور مهاجرت بحران از 1500 کیلومتر از مرز.

کوین Sieff

واشنگتن پست

Adelaida می افزاید: به یک حرم به مادر او را نگه می دارد در بالای مجموعه تلویزیونی.

“در اینجا آن را فقط می آید و بویش شما در این صورت,” او گفت:. “ما 6-, 7 – و 8-ساله ورود شده اند که هرگز به مدرسه یک روز در زندگی خود را.”

زمانی که دولت شروع به جدا کردن خانواده های گاو دریایی ابتدایی شاهد عواقب. در روز شنبه جلسات ستاد لو استاد گفت: این مدرسه معلمان
: “ما نیاز به آگاه باشید که برخی از این بچه ها گم شده و آب و لباس و دیگران در حال از دست رفته هر دو از پدر و مادر خود را.”

Adelaida می گوید: “حدود نیمی” از همکلاسی هایش “ندارد و مادران خود را.”

“این سخت است زیرا گاهی اوقات بچه ها با بچه سرگرم کننده را از ما.”

او به او گفت عمه. پاتریشیا به او مشاوره: “به بچه های دیگر که مادر خود را در حال آمدن است.”

آن را گیج کننده برای Adelaida. او بود مامان اومده یا نه ؟ او چه به عمه اش توصیه می شود. قلدری متوقف شده است. اما Adelaida را درخواست بیشتر می شد.

“من نیاز به شما در کنار من” او فریاد زد: مادر او در ماه گذشته.

“من می دانم” ماریا گفت. او در حال اجرا از پاسخ.

[در غرب گواتمالا کشت قهوه بود و هنگامی که راهی برای خروج از فقر است. به عنوان سقوط قیمت تولید کنندگان ترک مزارع خود برای ایالات متحده است.]

یک وکیل آمریکایی پیشنهاد کرده بود ماریا ممکن است قادر به درخواست برای بازگشت به ایالات متحده, و در حال حاضر که پرونده او شد و در نهایت به رسمیت شناخته شده. اما هیچ جدول زمانی و بدون یقین است. او تمایلی به ذکر است آن را به Adelaida.

“من از دست شما بیش از شما از دست من” Adelaida گفت.

“نه من از دست شما mooooore,” ماریا گفت.

تماس های خود را می تواند مانند که برای یک ساعت. اما به تازگی Adelaida بود مشق شب را و دوستان خود را به بازی با و کتاب را بخوانید. فلوریدا استانداردهای ارزیابی آزمون آینده است و او عصبی است. او خودش را معاف.

“من به یاد داشته باشید کمتر و کمتر در مورد گواتمالا,” او گفت:. “هنگامی که من سمت چپ من بود.”

او متوقف شد.

“و گاهی اوقات آن را سخت به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

کوین Sieff

واشنگتن پست

Adelaida سواری دوچرخه در آپارتمان او پیچیده است.

ادامه مطلب

وزارت امور خارجه: کمک به افراد مسن مکزیکی دوباره با خود کودکان ثبت نشده در ایالات متحده

29 پدر و مادر جدا شده از کودکان و تبعید در سال گذشته عبور از مرز آمریکا به درخواست پناهندگی

این مهاجران از هم جدا شدند و از کودکان خود را و مطمئن شوید که آنها باید پیوست

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>