“آنها نباید آن را گرفته اند’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به زور هاروارد و شرکت های بزرگ به بازگشت اضطراری coronavirus بودجه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است او را مجبور دانشگاه هاروارد و دیگر کسب و کارهای بزرگ به بازگشت اضطراری coronavirus بودجه ای که در نظر گرفته شده برای شرکت های کوچکتر.

جنجال احاطه حقوق حفاظت از برنامه (PPE) پس از آن کشف شد کسب و کارهای بزرگ مانند دانشگاه هاروارد و لرزش زیستن برای اعمال و دریافت کمک مالی اضطراری. این دانشگاه است که چند میلیارد دلار موقوفه دریافت حدود 9 متر از PPP.

“دانشگاه هاروارد را برای رفتن به پرداخت پول” آقای ترامپ گفت: طی نشست خبری روز سه شنبه. “آنها نباید آن را گرفته اند.”

“من قصد ندارم به ذکر است هر نام دیگر اما وقتی دیدم هاروارد, آنها یکی از بزرگترین موقوفات در هر نقطه از کشور جهان, من حدس می زنم. و آنها در حال رفتن به پرداخت این پول,” او اضافه شده است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روشن وجود دارد برخی از سردرگمی در میان کسب و کارهای بزرگ اگر آنها واجد شرایط برای کمک های مالی در PPP یا نه. دولت فدرال را به کسب و کارهای بزرگ زمان بازپرداخت بودجه, اما آنها می تواند عواقب اگر آنها نمی.

“برخی از مردم تحت PPP نشده اند ممکن است روشن در درک گواهینامه بنابراین ما در حال رفتن به مردم نفع شک” آقای Mnuchin گفت. “اگر شما به پرداخت وام حق دور شما نمی خواهد که مسئولیت به SBA (مدیریت کسب و کار کوچک) و به خزانه داری اما عواقب شدید که نمی گواه درستی به صدور گواهینامه.”

او ارائه هیچ توضیح در چه عواقب کسب و کارهای بزرگ می تواند به صورت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این پول در دسترس برای کسب و کارهای کوچک که نیاز به آن افرادی که خود را سرمایه گذاری کل پس انداز زندگی” آقای Mnuchin اضافه شده است.

Shake Shack بازگشت آن $10m PPP وام پس از یادگیری کسب و کار خود را واجد شرایط برای کمک های مالی.

سوالات را به آنچه که کسب و کار را در واقع واجد شرایط برای PPP وام پس از سنا گذشت اضطراری بسته محرک است که اضافه کردن اضافی $310bn در بودجه برای PPP. مردم نگران بودند که بیشتر کسب و کارهای بزرگ می تونستم از این صندوق بیش از شرکت های کوچک است.

آقای Mnuchin گفت: سوالات متداول سند در مورد وام می روشن چه کسب و کار واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im