این صاحبخانه نمی خواهید ما را برای رفتن به محل کار

سنگاپور در حال حاضر دو نوع از صاحبخانه. آنهایی که ناراضی نیاز مردمی به نشان می دهد تا در ادارات و مراکز و هتل ها و کارخانه ها چیزی است که به سادگی نمی خواهید به اتفاق می افتد در یک عجله و با شهر-دولت عفونت کروناویروس در مورد ضربه 6,000.

اما وجود مبارک صاحب ملک که مستاجران زنده در ابر تاثیر پذیری اجتماعی-فاصله هنجارهای. برای املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست یا REITs که پول های میزبانی اطلاعات, بیشتر مردم تظاهر به کار از خانه و تماشای Netflix بکشد بهتر است.

آسیایی مالی مرکز تا به حال بسیار به اطلاع عموم اولیه موفقیت در مهار این بیماری همه گیر قبل از شیوع در خوابگاه پر بسته بندی شده با کارگران خارجی ارسال شماره های سر به فلک کشیده. دولت که ممنوع گردشگران در ماه گذشته اما نگهداری مدارس و رستوران ها و کافه ها باز است در حال حاضر تعطیل گردهمایی های اجتماعی و بسته همه کسب و کار به جز خدمات ضروری است.

که قابل پیش بینی از عوارض بر املاک و مستغلات. از همه نوع ،

حتی به عنوان خرده فروشی و تجاری و مهمان نوازی خواص مبارزه سهام در Keppel DC REIT این جزیره بزرگترین صاحبخانه از مراکز داده توسط ارزش بازار را جبران بسیاری از راهپیمایی خود را از ضرر و زیان است. قرار داده و آن را به مردم بیشتر مشغول به کار از خانه. به عنوان بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی مایکل قهوهای مایل به زرد است اشاره کرد گسترده تصویب ذخیره سازی ابر و خارجی و مراکز داده ها می تواند به کارفرمایان اجازه می دهد به کوچک شدن خود کار مبتنی بر سرور ، که افزایش تقاضا برای اجاره فضا از امثال Keppel DC.

اما وجود دارد بیشتر به داستان. سنگاپور و هنگ کنگ رقبا در بسیاری از حوزه های دیگر نیز رقابت را به کامپیوتر میزبان سرور. با Covid-19 تعمیق شکاف بین واشنگتن و پکن وجود دارد یک احتمال قوی است که هنگ کنگ چشم انداز قربانی خواهد شد سخت تر آمریکا خط در چین است. مقامات ایالات متحده به تازگی حاضر اجازه دسترسی به گوگل به نوبه خود بر روی اینترنت با سرعت بالا لینک با خاک چینی را به دلیل امنیت ملی در حالی که اجازه می دهد یک اتصال مشابه به ادامه تایوان وال استریت ژورنال گزارش شده است. در این مملو محیط آن باید بسیار واضح و روشن به حروف الفبا, Inc. و Facebook Inc. که در سنگاپور امن تر است انتخاب کنید.

در خارج از چین پتانسیل بازار دیجیتال مصرف در هند و اندونزی است بزرگ به دلیل حجم از جمعیت خود را. اما آنها نیز اتفاق می افتد به حداقل رقابتی در آسیا و اقیانوس آرام برای میزبانی مراکز داده با توجه به Cushman & Wakefield Plc. اندازه گیری شده توسط منبع تغذیه سنگاپور که در حال حاضر بزرگترین مخزن برای ذخیره سازی و پردازش داده ها با Facebook به تنهایی راه اندازی 11-داستان مرکز اول آن چنین سفارشی-ساخته شده در مرکز آسیا.

در خرده فروشی-crazy سنگاپور داشتن مراکز شد و به دنبال مانند یک ایده بد حتی قبل از ویروس. E-commerce, شد, شناسایی, از فروشگاه های فیزیکی صدمه زدن به بخش های مانند برق, الکترونیک, صفحه اصلی مبلمان و ارتباطات از راه دور به خصوص سخت است.

Coronavirus بیشتر buttressed درخواست تجدید نظر از مستاجران که لازم نیست footfalls به پرداخت اجاره. به عنوان طولانی به عنوان داده های موجود در مراکز نگه داشتن ارزش خود را REITs می توانید با استفاده از سقوط نرخ بهره جهانی به فروشگاه برای کارخانه است که می تواند اصلاح شود به عنوان سرور مزارع. خرده فروشی خود را و تجاری همسالان در ضمن می تواند تداوم تا خود را در برابر 45 درصد نظارتی اهرم حد باید خود را املاک و مستغلات ارزش افت 15 درصد به 30 درصد است. آنها نمی تواند به گسترش هر زمان به زودی.

خانه خود را محدود به مشتریان بیش از حد ممکن است گیر در گوگل کلاس درس و یا یک زوم کار نشست. ثروتمند اما پیری تکه از سنگاپور که سرمایه گذاری در مرکز داده REITs خوشحال خواهد شد صاحبخانه جمع آوری مناسب و معقول اجاره.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

اندی Mukherjee است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی و خدمات مالی است. او قبلا یک مقاله نویس رویترز Breakingviews. او همچنین تاکید کرد که Straits Times, ET NOW و خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات