این دوستان ایجاد wildly محبوب Google doc در مورد چگونه به عنوان یک متحد به جامعه سیاه

گوپتا و والاس 23 و 22 به ترتیب تا به حال اتاق خواب با هم در دانشگاه جنوب کالیفرنیا پیوند بیش از “grey’s Anatomy” و ایمان مسیحی خود.

گوپتا به نام والاس و گوش.

“ما به مدت دو و نیم ساعت در تماس با من های من تجربه چگونه آن را احساس زمانی که این حوادث نژادی و بی عدالتی عود و هیچ نتیجه یا قصاص” والاس گفت.

به عنوان یک فرد از رنگ اما نه یک عضو از جامعه گوپتا می خواستم برای یادگیری بیشتر, اما او نمی خواست برای بار دوست خود را. بنابراین او تصمیم گرفت آن زمان برای خود آموزش و پرورش. که در آن برای شروع ؟ یک سد شکسته شده بود در رسانه های اجتماعی سیل آن را با پیشنهادات خود را از کتاب به عنوان خوانده شده و به تماشای پادکست ها برای گوش دادن به, دادخواست به ثبت نام.

این تمایل منجر گوپتا با والاس ورودی به ایجاد سند گوگل در مورد چگونگی مبارزه با نژاد پرستی. این سند به طور غیر منتظره به خود جلب کرد هزاران نفر از خوانندگان و در این هفته تبدیل شد به یک وب سایت.

“چگونه می توانم من می دانم که بخشی از این داستان و این تاریخ ؟ … من نیاز به انجام کاری. من نیاز به انجام کاری هر روز برای ماه ژوئن” به عنوان یک وسیله عادت-تشکیل Gupta به یاد می آورد. “انجام کاری به طور مداوم در طول زمان است که چگونه شما تغییر رفتار است. آن را تبدیل به یک شیوه زندگی بیش از یک چیز است.”

گوپتا آغاز شد و با دو کتاب او تا به حال دیده می شود مورد بحث و که در حال حاضر در لیست خواندن: Ibram X. Kendi است “چگونه می توان یک زاد نژادپرستی” و رابین DiAngelo را “سفید, شکنندگی.” به عنوان یک خود-توصیف “نوع یک” شخصیت که دوست دارد برنامه و رنگ-برنامه نویسی, او شروع به برنامه ریزی کردن تکالیف. پس از برخی از زمان گذشت و او احساس می کرد که مناسب او پرسید: والاس به وزن در.

“هنگامی که من شروع به قرار دادن با هم من 30 روز از خواندن آن کتاب هر روز و تماشای برخی از منابع در Netflix بکشد و یا PBS من فکر کردم متعجب چگونه می توانم این را قابل دسترس بیشتر را برای مادر من یا خواهر من یا دوستان من’ ” گوپتا گفت.

نتیجه: “عدالت در ماه ژوئن” ارائه سه برنامه های آموزش برای هر کسی که امیدوار به صرف ماه مصرف یک گام به تبدیل شدن به یک فعال متحد به جامعه است.” را انتخاب کنید که چقدر زمان شما را در هر روز — 10, 25 یا 45 دقیقه — و یادگیری برنامه به شما می گوید آنچه در رسانه ها به مصرف می کند.

“من نمی خواهم هر کسی به بهانه ای برای چرا آنها نمی توانند یاد بگیرند که حتی یک چیز در مورد سیاه و سفید جامعه را تجربه می کنند. به طوری که زمانی که من فکر کردم به این مقایسه به Netflix بکشد زیرا همه شده است bingeing یک سری در طول قرنطینه” گوپتا گفت. “اگر شما هم به تماشای ساعت ها و ساعت از سرگرمی شما باید 10 دقیقه برای خواندن و یا گوش دادن یا تماشای چیزی مربوط به جامعه سیاه و سفید را تجربه می کنند.”

برنامه درسی نیز کمک می کند بلند کردن یک بار.

“این محل و یا مسئولیت شغلی از کسانی که در جامعه به آموزش مردم بلکه بسیاری از خارج وجود دارد” والاس گفت. “اگر شما نیاز به یک مکان برای شروع در اینجا است.”

هر چند در این سند در نظر گرفته شده برای یک گروه کوچک از دوستان و خانواده آن را به سرعت مشاهده شد بیش از 175,000 کاربران است. توییتهایی دربارهی آن دیده می شد 1.6 میلیون بار. یک شرکت ساختمانی در آتلانتا به خواسته استفاده از راهنمای آموزش تنوع. دانشگاه ها, شرکت های مشاوره و مبانی جامعه به زودی انجام همان. 65 ساله به نام شان است که ضعف سيستم ايمنی و نمی تواند حضور در تظاهرات با ارسال توجه داشته باشید به تشکر از آنها را برای یک راه برای احساس درگیر است.

دیگر پیام قدردانی ریخته در همراه با ارائه می دهد از دانشگاهیان و فعالان سیاسی برای کمک به با سنگ تیز کردن برنامه درسی بیشتر است. آنها راه اندازی یک GoFundMe برای ایجاد یک وب سایت با امید به منظور بالا بردن $1,000. آنها به ارمغان آورد و در بیش از $10,500 همراه با پیشنهادات از توسعه دهندگان وب به کمک ساخت سایت با پول اضافی برای رفتن به سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“که هفته اول [فلوید پس از مرگ] بود که بسیار چالش برانگیز است. بسیار سنگین بود. من احساس خالی فقط خیره از پنجره به بیرون و یا تماشای Netflix بکشد چرا که من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد تمام این احساسات است که قرار بود در داخل از من” والاس گفت. “پس از این در زمان خاموش کردم راه بیشتر تشویق واقع قادر به دیدن tangibly افرادی که نیست فقط نمایشی انجام فعالیت … اما به جای غواصی در.”

او افزود: “این همه را با یک مکالمه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات