این 10 تیم باید حمایت بر روی مسابقات NCAA حباب

در اینجا نگاهی به 10 برنامه است که پس از پراکنده قوی شروع می شود و هنوز هم برخی از کار را به انجام به محل امن در مسابقات رشته با رتبه بندی در ورود در روز جمعه بازی:

راتگرز (17-8 خالص رتبه 32, کن Pomeroy رتبه بندی 33)

شوالیه اسکارلت کاهش یافته است سه تا از گذشته خود چهار و آنها را از بازی در برابر نبراسکا و شمال غربی. در این فصل آنها برنده بزرگ در خانه (16-0) از دست داده و در همه جا دیگری (1-8). است که به خصوص مفید است.

اما راتگرز است سرنگون Penn State, Purdue, Seton Hall و ویسکانسین اثبات RAC سختی است جای خود را به بازی. اگر شوالیه اسکارلت رسیدگی باقی مانده خود را کسب و کار در خانه (ایلینوی میشیگان و مریلند) آنها نمی خواهد که خیلی به عرق در انتخاب یکشنبه.

ایندیانا (16-8, 58 خالص 39 KenPom)

روروک مخصوص بچه ها کوچک خودشان در جهان خوب توسط upending آیووا 89-77 در روز پنج شنبه به توقف چهار بازی اسلاید. در عین حال آنها باید مقدار زیادی بیشتر برای به انجام رساندن حتی با شکست از ایالتی فلوریدا ایالتی میشیگان و اوهایو دولت است.

ایندیانا است 1-5 در جاده ها (با یک شکست از نبراسکا) و hoosiers احتمالا نیاز به انجام برخی از آسیب به دور از سالن اجتماعات برای پایان دادن به سه سال مسابقات خشکسالی است. روروک مخصوص بچه ها کوچک بازی چهار بعدی پنج در جاده ها با شروع روز یکشنبه سفر به میشیگان. سرنوشت خود را به خوبی می تواند در تعیین آینده 2½ هفته.

ایالتی ویچیتا (18-6, 47 خالص 40 KenPom)

این Shockers هستند معیارهای عزیزم ایستاده در بالای 50 از تمام شش فرمول ذکر شده در تیم NCAA ورق. (در علاوه بر این به خالص و KenPom کمیته اعضای ببینید KPI قدرت از رکورد BPI و Sagarin رتبه بندی.) و آنها جامعی سه بازی اسلاید دوشنبه با گرد مرکزی فلوریدا 75-58.

ویچیتا ایالت 4-3 در جاده ها است و هیچ ضرر و زیان وحشتناک کشیدن آن را; آن بدترین شکست در شبکه یک Jan. 15 شکست در معبد. اما آن را تنها در ربع 1 پیروزی در اوکلاهما امور خارجه و, کانکتیکات, نه از آن است که یک شرط بندی مطمئن به دفعات مشاهده شده به عنوان یک بالا پایان پیروزی در این زمان ماه آینده. این Shockers نمی توانید قطعه قطعه کردن و دور خانه بازی در برابر AAC غیر مدعی, اما آن کمک خواهد کرد به upend سینسیناتی در فوریه. 23 در خود برجسته ترین بازی باقی مانده.

آرکانزاس (16-8, 43 خالص 43 KenPom)

همه چیز نگاه کرد تورم برای Razorbacks زمانی که آنها 14-2 اما آنها موفق کمی از ارزش در ثانیه بازی. تعداد آنها باقی می ماند نسبتا قوی با چهار نفر از شش معیارهای استفاده توسط NCAA قرار دادن آنها در بالا 50.

هنوز هم آن زمان برای رفتن به گرفتن برخی از پیروزی. آرکانزاس’ با ارزش ترین پیروزی آمده اند در جاده ها در برابر تیم های دیگر در این لیست (ایندیانا) و در برابر یک کنفرانس رقیب با بدتر رزومه (آلاباما). خوک می تواند به بهبود موقعیت خود را با چیدن خاموش می سی سی پی امور خارجه در صفحه اصلی شنبه و/یا فلوریدا در جاده سه شنبه.

دانشگاه استنفورد (16-8, 33 خالص 42 KenPom)

کاردینال دهکدهای از دست داد و شش هفت با آن تنها پیروزی در آن span bizarrely آمدن در برابر اورگان است. استنفورد غرق در .500 در Pac-12 برای اولین بار در این فصل با شنبه را از دست دادن خانه به ایالتی آریزونا و آریزونا می آید به پالو آلتو در روز شنبه.

استنفورد برکت است با فرصت های از جمله بازديد از آریزونا و کلرادو (1 مارس) و سفر به اورگان (7 مارس) در اواخر کنفرانس بازی. اما همه چیز نمی روند مناسب برای یک تیم با دو پیروزی بیش از احتمال زیاد مسابقات NCAA تیم (اوکلاهما و اورگان).

VCU (17-7, 42 خالص 47 KenPom)

قوچ رنج می برد و احتمالا آسیب رساندن از دست دادن این هفته زمانی که جرم خود را ناپدید شد برای تمدید امتداد شنبه در یک 72-67 از دست دادن خانه به جورج میسون. VCU ندارد به مشتری جلب کردن در آن مشخصات با یک شکست خانگی از LSU حسابداری برای آن تنها در ربع 1 پیروزی و در حال حاضر آن را به یک مشکوک از دست دادن برای پاسخ به عنوان به خوبی.

نشست روز سه شنبه با دیتون خواهد بود اساسی. قوچ هستند 0-3 برابر اقیانوس اطلس 10 برتر دو تیم (دیتون و رود آیلند) و پس از سه آنها بعید است به یکی دیگر از نرم افزار در یک احتمال NCAA مسابقات هر تیم زودتر از کنفرانس مسابقات نیمه نهایی.

جرجتاون (14-10, 54 خالص 53 KenPom)

این Hoyas باید pluckily باقی مانده است و در فریاد فاصله از زمین حتی با سرعت بیشتر هفت مرد چرخش بود که به کاهش عمدتا شش با مک McClung برای گذشته سه بازی.

جورج تاون صاحب تنها یک پیروزی برابر به احتمال زیاد مسابقات تیم (Creighton) اما دارای مقدار زیادی فرصت های بیشتر. اما shorthanded تیم که نیست برنده back-to-back بازی از دسامبر توانایی کوک هم تمدید شارژ در آنچه ممکن است بهترین لیگ از بالا به پایین در کشور ؟

جنوب کال (18-7, 50, خالص 60 KenPom)

تروجان ها شکست سه بازی اسلاید با پنج 62-56 شکست واشنگتن آنها را تا حد زیادی اجتناب از اشتباه در کنار یک ربع 3 تلو تلو خوردن در برابر معبد در خانه در ماه نوامبر و آنها را بهتر در evaluative معیارهای از پیش بینی هستند.

باقی مانده فصل به طور منظم برنامه برای اندی Enfield تیم را می توان به سه دو بازی دسته بندی ها: نمی توانید-از دست دادن مسابقات (در خانه در برابر UCLA و ایالتی واشنگتن) tossups (در یوتا و در خانه در برابر ایالتی آریزونا) و فرصت های ارزشمند (در کلرادو و در خانه در برابر آریزونا). تروجان ها احساس خیلی بهتر از ورود به Pac-12 مسابقات با حداقل یک پیروزی از گروه دوم.

سیراکیوز (14-10, 69 خالص 61 KenPom)

نارنجی به نظر می رسید به اوج زمانی که آن را لرزاند کردن یک پنج بازی برنده خط خط در ژانویه. معلوم بود که صرفا با استفاده از مبهم پایین نیمی از ACC (به علاوه سرنگونی ویرجینیا). سیراکیوز کاهش یافته است و طی آن گذشته چهار و معیارهای بگویید به طور فزاینده ای ترسناک داستان.

پس از آن وجود دارد بهترین گلزن الیاس هیوز را تیره و تار کشاله ران که او را نگه داشته و از بسیاری از روز سه شنبه دست به N. C. دولت است. با سفر به ایالت فلوریدا و کنتاکی بعدی و بدون بازی در برابر احتمال NCAA مسابقات تیم های باقی مانده در این فصل به طور منظم سیراکیوز ممکن است به تقویت آن مشخصات را بهترین بازیکن. که آسان تر از انجام گفت.

ممفیس (17-7, 59 خالص 64 KenPom)

آن را به دنبال مانند یک فصل بسیار وعده می گذرد به باد با ابتلای اسکله. ببر 5-6 پس از روز سال نو و در روز پنج شنبه کاهش یافته است 92-86 اضافه کاری تصمیم گیری در سینسیناتی بود که یکی از آنها باقی مانده بهترین فرصت برای ایجاد تصور مثبت.

از یک دیدگاه عملی این نباید به عنوان یک شگفتی آمده. ببر هستند و بدون آنها چه فرض بر این خواهد بود را سه یا چهار به ثمر رساند گزینه های. به کرات 7-پاورقی جیمز وایزمن وارد سه بازی قبل از واجد شرایط بودن مسائل در نهایت به رهبری او را به زدن توپ در یک سال کالج توقفگاه بین راه و D. J. Jeffries صدمه دیده است و حداقل تا اواخر این ماه. آن را برای رفتن به یک تقلا حتی اگر ممفیس می توانید دست کشیدن از هوستون و یا ایالتی ویچیتا پایین کشش.

بیشتر بسکتبال کالج پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im