وجود دارد چیزی متفاوت در مورد جدید quarterbacks مربی در قهوه ای. او در استرالیا.

Heather Marini (Brown University Athletics)
هدر مارینی (دانشگاه براون دو و میدانی)

خوب در حال حاضر. در این راه محتمل داستان های جوانه و گل به این نگاه کنید: هر زمان که فوتبال رزومه آن را پیدا خواهد کرد مارینی ایستاده در حاشیه تمام, بازی, بازی, بعد از بازی, با انتخاب و حرفه ای و پیشگام. در ورزش با عجله در حال اجرا از اولین ها وقتی که می آید به زنان به عنوان مربیان جدید دانشگاه براون quarterbacks مربی مارینی فقط اول شد من بخش زنان و موقعیت مربی. اجازه دهید هوا نیش می زنند اما نگه داشتن پرچم حداقل است.

“من انتظار او را به تماس با نمایشنامه” به عنوان یک هماهنگ کننده روزی گفت: James Perry دوم-سال قهوه ای, سرمربی سابق و قهوه ای کارفرمایی (کلاس 2000). “من انتظار او را به یک روز سر مربی. بازیکنان ما در آغوش او. آنها فقط می خواهم به مربی خوب و سخت است.”

او گفت: “برای من آن را در حال حاضر نوع معمول است.”

و “هر کسی که من فکر می کنم که آیا آن را احساس به همان شیوه.”

این یک توسعه منطقی در Brown برنامه پس از مارینی صرف یک سال به عنوان یکی از کسانی که دستیاران در حال اجرا در اطراف این روزها با کلمات “کنترل کیفیت” به عنوان بخشی از خود را به عنوان. آن را به یک welcomely ملالت و توسعه در فوتبال در محو زمستان طی آن سان فرانسیسکو 49ers رسیده کاسه فوق العاده با مربیگری کارکنان که شامل کتی Sowers. آن را به مسخره توسعه تنها زمانی که با توجه به طول و عرض جغرافیایی که در آن مارینی آغاز شده در زندگی و نسبت به jockdom.

پس از همه, فوتبال آمریکایی مکالمات به ندرت شامل کلمات “تاریخ خط بین المللی.”

“شما می دانید این خیلی جالب بود چون من در واقع صحبت کردن به شوهر من در مورد آن گفت:” مارینی 30. “ما به نوعی از توافق نبود خیلی در مورد اینکه اولین مربی زن. آن را در مورد من به مربی و در این سمت از تاریخ خط بین المللی.”

که شوهر?

آره همان شخص از قبل است.

او مسیر مارپیچ به Xs و سیستم عامل آغاز می شود در جهان sportiest زمین با پدر شوهرش استفاده می شود که به انجام به انجام چند استرالیا و تماشای NFL هنگامی که آن را به نظر می رسد در استرالیا در کابل و هنگامی که چند استرالیایی تا به حال کابل. این شامل 21 قرن جزئیات که شوهرش Kieren که با این نسخهها کار در تحقیقات سرطان در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو گوگل این ورزش به عنوان یک نوجوان و یک لیگ محلی. بعد در چیزی آمریکایی دوبله ممکن است یک “مدل” اما استرالیا مادرش تماس “رسمی” هدر و Kieren ملاقات از طریق دوستان از دوستان.

آن زمان هر دو رسیده از دانشگاه موناش در ملبورن هدر در حال حاضر زندگی می کردند دوران کودکی غنی در این هنر گاهی اوقات از دست رفته در آمریکا پدر و مادر روش ها: ورزش-تنوع. در یک گرسنه شیوه ای که به ذهن Ashleigh Barty — استرالیا بازیکن تنیس که در سمت چپ این ورزش رفت و به سطح بالا کریکت بازگشت و به شماره 1 — مارینی بازی نت بال, شنا, تنیس, در حال اجرا, بدمینتون و فوتبال. (او نیز خواهد بازی فوتبال آمریکایی بعدها در بزرگسالی است.)

همه همراه او سرآمد در پیش بینی. “قادر به پیش بینی” او گفت: “یکی از بزرگترین نقاط قوت.” در نت بال, ورزش از بالاترین دستاورد (دولت-عنوان-سطح), او گفت:, “من می خواهم ببینید که در آن توپ که قرار بود برای رفتن قبل از آن می تواند وجود دارد.” مربیان مدام به او, “I wish you were فقط کمی بیشتر ورزشی, از آنجا که شما را در درک بازی خیلی خوبی است.” دبیرستان سالنامه به تصویر کشیده او را به عنوان یک آینده ، او فتنه بزرگ شده با “چگونه بدن حرکت در راه های مختلف.”

در فوتبال این بدان معناست که “چگونه می تواند من را به گیرنده خود را سریع تر از موضع?” مارینی گفت. “چگونه می تواند من را به کارفرمایی پرتاب فقط یک کمی بیشتر موثر است ؟ چگونه می تواند به من کمک lineman بیشتر کارآمد است؟”

او در زمان کارآموزی در ایالت اورگان در سال 2010 در قدرت و مطبوع است. او با کمک مربی موناش رزمندگان باشگاه تیم و کمک مربی, آیا به عنوان Kieren های احتمالی Georgia Tech و Denver Broncos پایان دفاعی آدم Gotsis. او با کمک مربی به عنوان Kieren های موناش رزمندگان که در آن زن و شوهر هر دو مربی آدم Gotsis که بازی دفاعی برای پایان دادن به گرجستان و Denver Broncos. او quarterbacked رزمندگان’ تیم زنان وقتی که birthed. در اورلاندو چند سال در گنجاندن برنامه های اجرا شده توسط NFL, پری صحبت کرد و مارینی گوش. آنها را برآورده نمی کنند.

هنوز پری قهوه ای مربی در حال حاضر به استخدام و مشغول به کار با زن دیگر مربیان قمر Schecter و سو Lizotte بنابراین مارینی شروع به تماس با او با پشتکار مداوم. او شروع به در قهوه ای در ماه اوت گذشته. به عنوان پری اشاره می کند یک دسته ای از برجسته کالج مربیان — و آنها عبارتند از دیوید Cutcliffe, Paul Johnson, Mike صافی و بیل کلارک را بازی کالج فوتبال, ساخت جنسيت بی ربط به عنوان یک مانع برای مربیگری.

اما مارینی نیز بازی کرده بود در این بازی و پس, پوست قهوه ای کارفرمایی EJ پری گفت: “من در برخورد با آسیب های سراسر فصل” — یک شانه پا — و “او بدیهی است که پس از بازی این بازی قادر به توصیف به من چیزهایی که او را از طریق رفت.”

او مربی خوبی فراتر از آن ، “من نشستم با او” پری گفت: “و ما رفت و از طریق همه از من مستقیما قطره [dropbacks] است که در منطقه ای که من با تلاش.” آنها مشخص خود را “موضوع را با پله در سطل” همانطور که می رود, فوتبال, اصطلاحات معنی “من تمایل به سقوط دور به سمت چپ سمت” نیاز به تمرکز بر “چشم به وسط طول تمام رها کنید.”

“من بسیار هیجان زده هستم برای یادگیری و حتی بیشتر از او” یک بار زندگی رزومه اولین-تیم همه آیوی لیگ و سابق کالج بوستون کارفرمایی گفت. “ما در حال رفتن به سعی کنید برای رفتن سریع تر و سریع تر است.”

در گسترده تر جلو مارینی تخصصی براون دوشنبه عادت “خود سراغ” مربی پری گفت. “وجود دارد چیزهایی که هدر شد به جدول در آوردن کسانی که پنج شنبه ها که در 10 سال از مربیگری خواهد بود منحصر به فرد برای من است.” کسانی که شامل “یک بررسی که چگونه بسیاری از تمرین و تکرار ما را از سوم و بلند و مقایسه آن با چگونه بسیاری سوم-و-طولانی جرقه بزند در واقع اتفاق می افتد در این دوره از یک فصل است.”

در اینجا او است که در این فرهنگ که در آن سوم و طولانی است که یک مشکل ملی نیاز به حل قادر به صحبت در مورد فوتبال آمریکایی در مقابل دیگر ورزشی حرفه. “من فکر می کنم فوتبال بهترین بیت از تمام کسانی که ورزش را به یکی از نورد. ما دیدنی گرفتن در فوتبال استرالیایی [که] ما آنها را ” speckies.'” او در ادامه به استناد فوتبال اختلاط چابکی به عنوان در بسکتبال فیزیکی در راگبی و استقامت در فوتبال. یک بازیکن تنیس یک بار به او گفت: “اما فوتبال خیلی آهسته” با استراحت بین عمل به آن مارینی گفت: “شما یک بازیکن تنیس!”

به عنوان جزئیات بیشتر هر دو کنجکاو و غیر مادی او نیز یک فرد زن است. “آره من فکر می کنم در پایان این روز به عنوان بسیاری از زنان درگیر شدن کمتر از یک میکروسکوپ در حال رفتن به در ما,” او گفت:. “من فقط اتفاق می افتد به یکی از اولین. این بدان معناست که وجود خواهد داشت یک دوم و یک سوم و یک چهارم است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de