‘وجود دارد بسیار من می خواهم به می گویند”: trump’s سابق خوار دلال مایکل کوهن برگ زندان در اوایل

مایکل کوهن توییتی “وجود دارد که بسیار من می خواهم به می گویند:” پس از آزادی از زندان در اوایل با توجه به coronavirus نگرانی.

آقای کوهن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق منتشر شد از زندان فدرال در Otisville نیویورک در روز پنج شنبه است و برنامه ریزی برای خدمت مانده از خود را به سه سال حبس در زیر خانه حبس.

او التماس کرد گناه در سال 2018 به فرار از پرداخت مالیات و مالی مبارزات انتخاباتی نقض از جمله پرداخت hush پول به زنانی که ادعا داشته اند امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و گزارش به زندان در 6 مارس 2019.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق گفت: او نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین زیر جهت از رئیس جمهور “برای هدف اصلی مؤثر بر” انتخابات ریاست جمهوری 2016. رئیس جمهور با رد این ادعا.

او پس از بازگشت به محل اقامت خود آقای کوهن در توئیتر خود نوشت: “من خیلی خوشحالم که در خانه و با خانواده من. بسیار وجود دارد من می خواهم به می گویند و قصد می گویند. اما در حال حاضر زمان مناسب نیست. به زودی. با تشکر از شما به تمام دوستان و هواداران است.”

وکیل سابق نداد در آنچه که او به معنای صدای جیر جیر خود را, اما از آن است که این باورند که او را به صورت عمومی صحبت در مورد خود زمان کار با رئیس جمهور است.

در اوایل این ماه روزانه وحش گزارش شده است که در حالی که او در زندان بود آقای کوهن نوشت: “به همه” کتاب در مورد کار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که خبر شکست, در مورد کتاب, ماه گذشته, بازیگر, تام آرنولد که ماند در تماس با وکیل گفت: خروجی: “این مانند در آرواره — شما نمی بینید آرواره های بسیار اما شما شنیدن موسیقی و برای مغلوب ساختن پیشی جستن او می داند که مایکل در حال آمدن است و مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر شنیدن آرواره های موسیقی است.”

وی افزود: “او به من گفت که او در حال رفتن به نشت لوبیا. آنچه که او به از دست دادن در حال حاضر؟”

پس از این گزارش چارلز سخت تر مغلوب ساختن پیشی جستن در سازمان وکیل هشدار داد آقای کوهن که او می تواند در مشکل قانونی اگر او با انتشار این کتاب در مورد رئیس جمهور.

آقای کوهن از زندان آزاد شد و پس از چندین کارکنان و زندانیان قرارداد coronavirus در Otisville زندان فدرال.

او در اوایل انتشار اعلام شد در ماه گذشته اما او پس از اتمام اجباری 14 روز دوره قرنطینه به عنوان تبدیل شده استاندارد در میان coronavirus همه گیر وکیل سابق او در اوایل انتشار لغو.

تصمیم عوض شد در اوایل این هفته و آقای کوهن در خدمت باقی مانده خود را از سه سال حبس از خانه با خود بردهاند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>