یک مشکل جدی وجود دارد در کاخ سفید در حال حاضر — و آن را Obamagate

در 8 دسامبر 2004 در یک پایگاه نظامی در کویت و سپس-وزیر دفاع دونالد رامسفلد تحت لفظی آتش از خشم آمریکایی ها بودند که به ارسال به آمریکا و اشغال عراق با کهنه تجهیزات و وسایل نقلیه محافظت می شود کمی بیشتر از ضایعات فلزی پیچ و مهره ای بر روی پایین و دو طرف.

با حدود 800 نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا از دست داد تا کنون رامسفلد فشرده شد توسط یک سرباز در آنچه که او انجام شده بود برای جلوگیری از او و رفقای خود را از همان سرنوشت با پرداختن به کمبود تجهیزات حیاتی مانند زره بدن. رامسفلد در پاسخ گفت: “شما را به جنگ با ارتش شما باید نه ارتش شما ممکن است بخواهید یا مایل را در زمان بعد.”

این Covid-19 بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 بار که تعداد آمریکایی — که رئیس جمهور تهمت تماس “رزمندگان” در “نبرد در برابر نامرئی دشمن” —اما 45امین رئیس جمهور ایالات متحده است که با الهام از 21st, وزیر دفاع, حتی اگر او رامسفلد مشاوره کمی به عقب.

او را از “رفتن به جنگ” با همه گیر او می خواهد نه همه گیر او شده است.

ایالات متحده منجر جهان در تعداد زیادی از مردم ایم که آلوده به ویروس coronavirus با 1.45 میلیون از 4.44 میلیون جهانی تایید موارد اتفاق می افتد در داخل مرزها آمریکا. و با وجود تهمت و ادعا می کنند که ما “آگهی های جهان در تست” کشور هنوز مسیرهای پیاده روی در تعداد کمتر-منابع ملت ها در تعدادی از تست های انجام شده به عنوان یک درصد از کل جمعیت.

در عین حال تهمت است و نه مشکل با دیدن شعار او repurposed از نرم افزار-نازی آمریکایی مانند چارلز لیندنبرگ — “امریکا برای اولین بار” — coming به نمایندگی از ایالات متحده در پانتئون ترین کشور ویران Covid-19.

منابع نزدیک به رئیس جمهور می گویند او همه اما نقل مکان کرد در ذهن خود و نمایش تلاش دموکرات ها و کارشناسان پزشکی برای تغییر موضوع بازگشت به مبارزه با این جریان جهانی همه گیر به سادگی به عنوان یک چرخش جدید در حملات مخالفان سیاسی خود را (یک دسته که در ذهن خود شامل بسیاری از فدرال نیروی کار وظیفه متوقف کردن ویروس از کشتار بیشتر آمریکایی ها).

یک هشدار در مورد خطرات بازگشایی مدارس تحویل داده شده توسط Dr Anthony Fauci — یک سال 2004 ریاست جمهوری مدال آزادی دریافت کننده است که توصیه می شود هر رئیس جمهور پس از ریگان? “غیر قابل قبول”.

شبیه هشدارهای توسط دکتر ریچارد روشن کمتر به طور گسترده ای شناخته شده است اما فقط به عنوان مشهور رقم در حرفه پزشکی که حذف شد از کار خود را به عنوان بالا به ما واکسن توسعه رسمی برای هشدار در مورد آینده همه گیر در اوایل این سال ؟ فقط شکایت از یک “کارمند ناراضی”.

و coronavirus تست ذکر شده توسط معتبر ترین کارشناسان به عنوان یکی از چیزهایی است که کاملا ضروری است برای مبارزه با گسترش Covid-19 غایب واکسن و یا قابل درمان مواد مخدر? “مبالغه” و احتمالا یک دلیل بالا بودن تعداد coronavirus موارد است.

“ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که صحبت کردن در آلن تاون پنسیلوانیا در روز پنج شنبه. “اما چرا ؟ چون ما تست بیشتر. هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است.”

“بنابراین ما باید بهترین تست در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “این می تواند این تست این است که رک و پوست کنده مبالغه? شاید آن مبالغه شده است. اما هر چه آنها شروع به فریاد ما می خواهیم بیشتر از ما می خواهید بیشتر. شما می دانید که آنها همیشه می گویند: “ما می خواهیم بیشتر ما می خواهیم بیشتر به دلیل آنها نمی خواهند به شما اعتبار.”

به جای غذای مشاوره از کسانی که به اتهام حفاظت از آمریکایی ها از “نامرئی دشمن” تهمت منتقل شده و در حال حرکت به عقب در زمان به 2017.

با کمک دادستان کل ویلیام بر بازیگری مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grinell یک جفت سناتور جمهوریخواه و بسیاری از چهره های برجسته در رسانه های محافظه کار تهمت است تلاش برای احیای و نام تجاری جدید تعریف یک ادعا “رسوایی” از اولین روز دولت او — که در کارولینای شمالی سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن یک جمهوریخواه که در آن زمان ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: “تمام خلق” او سپس خانه همتای کالیفرنیا نماینده Devin Nunes.

همیشه تمایل از یک عینک تهمت است حتی نام رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شهادت قبل از مذاکرات-رهبری سنا هر چند قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام سرعت ریخته و آب سرد روی آن ایده است.

این بیزانس تئوری که مغلوب ساختن پیشی جستن است و لقب “Obamagate” و ادعای “بزرگترین جرم سیاسی” (یا “کلاهبرداری” و یا “جعل”) “در تاریخ کشور ما است حاصل از اوایل تلاش برای تضعیف وزارت دادگستری رسیدگی به روسیه حمله در سال 2016 انتخابات چیزی با مته سوراخ کردن کمیته در بر داشت انجام شد با هدف تقویت تهمت نامزدی.

این مسلم است که دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, ژنرال مایکل فلین یک قاب که زمانی شروع شد که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ره تلفن تماس به و از خارجی نظارت اهداف — تماس که در آن فلین شرکت کردند.

بر اساس قوانین ایالات متحده نام آمریکایی که تماس و یا از خارجی نظارت اهداف ره همیشه “نقاب” در ریز نمرات و گزارش های توزیع شده به جامعه اطلاعاتی را “مشتریان” در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مقامات منتخب و مشاوران وظیفه حفاظت از کشور را از تهدید.

چه Trumpworld می خواهد آمریکایی ها را به نمایش به عنوان رسوا واقعیت این است که پس از خواندن این گزارش تعدادی از اوباما-دوران مقامات خواسته برای اطلاعات بیشتر در مورد که صحبت کردن با کسانی خارجی نظارت اهداف.

در خود, ارائه, از, حوادث, رسوایی نیست که رئیس جمهور منتخب را در انتخاب خود مشاور امنیت ملی صحبت شد به یک خارجی دشمن با هدف تضعیف رئیس جمهور نشسته اقدامات, اما که نشسته جمهور و مشاوران او بوده است در جریان تلاش برای تضعیف کرده بود این جسارت را به بپرسید که در تلاش بود تا آنها را تضعیف کند.

براد ماس, واشنگتن, DC بر اساس وکیل است که به طور معمول دستگیره هوش-امور مربوط به خود را در عمل گفت: تهمت و ادعا می کند از یک رسوایی تازه کشف شده مطابقت ندارد واقعیت است که پس از آن-جمهوری-رهبری مجلس نمایندگان در حال حاضر در حال بررسی این موضوع و متوجه شد هیچ چیز از نتیجه.

“آن را [پس از آن — کارولینای جنوبی نماینده] Trey Gowdy و سناتور [کاستوم] گراهام در سنا طرف چه کسی گفت که آنها تا به حال شنیده شهادت را از مردم مانند سوزان رایس و سامانتا پاور و آنها راضی بودند که از دریدن درخواست ارسال شد به درستی” او گفت:.

“و مطمئن شوید که به اندازه کافی, این چیزی است که شما حق در اینجا — DNI انتشار این سند و آن را می گوید حق وجود دارد: ‘مجاز گیرنده فرستاده شده با پروکسی به استاندارد NSA فرآیندهای'”.

اما Ned قیمت یک کارمند سابق سازمان سیا که در خدمت به عنوان یک سخنگوی اوباما-دوران شورای عالی امنیت ملی گفت: اسناد منتشر شده توسط Grinell در واقع فلین نگاه بدتر است.

“آنچه در آن می گوید این است که بسیاری از مردم در سراسر مجریه — که شامل حرفه ای ایران نگران بودند با آنچه آنها را مطالعه گفت:” قیمت که در حال حاضر سیاست مدیر امنیت ملی عمل است.

“نقطه پوشش و دریدن است که نام کسی نیست در این گزارش پس از آن که آنها دریدن مایک فلین; آنها نگران بودند در مورد رفتار مورد فعالیت آنها خواندن در مورد ناشناس آمریکایی و نگران به اندازه کافی به یک مرحله که در دسترس است به آنها که آنها درخواست برای NSA که هویت بود آشکار” او ادامه داد.

“پس چه Grinell اساسا گفته است که همه این افراد — از جمله بسیاری از افراد حرفه ای — نگران شد فعالیت ناشناس آمریکایی ارائه درخواست شغلی مقامات در تل یافت می شود درخواست خود را قانع کننده و با آنها به توافق رسیدند. این نیست که آنها دریدن مایک فلین; آنها دریدن ناشناس آمریکایی که ظاهرا انجام کسب و کار سایه.”

خزه opined که تلاش برای “دریدن” به یک رسوایی است “به شدت سیاسی و همه چیز در مورد کمپین”.

“این حتی در مورد ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یا تهمت خود را نگاه بهتر است آن را فقط در مورد تلاش برای پایین کشیدن بایدن را تصویب رتبه بندی و کشیدن پایین favorables درست مثل آنها قادر به انجام با هیلاری کلینتون” او گفت:.

“که در آن شما باید یک رئیس جمهور با لحاظ تاریخی بد favorables خود را که نیاز به کشیدن که مستقیم خیط و پیت کردن در رودخانه یک بار دیگر در ماه نوامبر او را به انجام همه چیز را او می تواند به سیل منطقه با هر اطلاعاتی را که ممکن است به نوبه خود مستقل و میانه رو جمهوری خواهان از جو بایدن.”

Kel McClanahan مدیر اجرایی مشاوران امنیت ملی توافق کردند که هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار تحقیقات “است که به تعقیب هر کسی و یا به معنی اصلاح هر چیزی”.

“هدف این است که به شلاق تا بحث و منحرف کردن اذهان از چیزهای دیگر در این مورد [تهمت] و وحشتناک عملکرد در coronavirus در میان چیزهای دیگر,” او گفت:. “همه از این تولید خشم است که دقیقا. آن کسی که در تلاش به شما یادآوری می کنند که همه جز او است در برابر شما است و او تنها کسی است که می تواند شما را از شر سوسیالیست.”

McClanahan پیشنهاد تنها دلیلی که دریدن مسئله این است که یک بار دیگر ظاهر می شود در Trumpworld این گفتمان است این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم امنیت ملی است که در حال حاضر تا حد زیادی ساخته شده از وفاداران به دنبال به دست آوردن نفع او به جای توضیح است که هیچ چیز وجود دارد.

“اگر شما نگاه کنید چرا آن [دریدن موضوع] رفت آن رفت چرا که مردم تحت تهمت آژانس سر و فلان چیز شد به شدت toadying برای او. [آنها] فقط اجازه دهید آن را بی سر و صدا می میرند و توجه خود را تبدیل به جاهای دیگر” او گفت:.

“مردم مانند [سابق DNIs دن کت یا یوسف مگوایر] هرگز تا به حال چیزی برای انجام با این نه به این دلیل که آنها ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اما به این دلیل که آنها هوشمند ملی امنیت حرفه ای. سابق وزیر دفاع [جیمز Mattis] را به حال چیزی برای انجام با آن [سابق کاخ سفید رئیس ستاد] جان کلی را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.”

اما قیمت می بیند شوم جنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تمدید کرد “Obamagate” جنگهای صلیبی — رئیس جمهور طرح ریزی برای توجیه weaponizing ملی این کشور دستگاه امنیتی در برابر دشمنان خود اعم از واقعی یا درک.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مناسب می داند به دخالت در اجرای قانون تحقیقات او می بیند مناسب برای قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس عدالت و وجود دارد استفاده می شود این تعرض مصون فایروال بین دنیای سیاست و اجرای قانون که در آن دو انجام شد به طور کامل به طور جداگانه و سیاستگذاران خواهد هیچ اساسی ورودی در تحقیقات و یا دادستانی تصمیم گیری,” او گفت:.

“پس از همه چیز است که ما دیده ایم که به وضوح دیگر مورد, و من فکر می کنم که رئیس جمهور تهمت فرض می شود که فقط به خاطر او این چیزها سلف خود باید انجام همان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>