وجود دارد در حال رشد امکان W شکل اقتصادی — و آن را ترسناک

مقامات کاخ سفید باید تبلیغ امکان V-شکل بهبودی به عنوان به زودی به عنوان این حسرت برای سریع دوباره بجای اول برگشتن هنگامی که کسب و کار بازگشایی در یک مبهوت اساس. اما برخی از اقتصاددانان می گویند W شکل بهبودی است که به طور فزاینده ای به احتمال زیاد در بخشی به دلیل ایجاد یک واکسن است که به احتمال زیاد حداقل یک سال و میلیون ها نفر از آمریکایی ها و کسب و کار هستند تا ستون بدهی بدون آسان توانایی بازپرداخت آن است.

“تظاهر جهان را بازگشت به حالت عادی در سه ماه یا شش ماه فقط گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “اقتصاد رفت و به یک عصر یخبندان شبانه. ما در یک deep freeze. به عنوان اقتصاد thaws خواهیم دید آسیب انجام می شود به عنوان به خوبی. جاری شدن سیل رخ خواهد داد.”

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قرار داده و آن را به این ترتیب زمانی که خواسته در مورد زمانی که بیس بال استادیوم پر خواهد شد دوباره: “من نمی توانم بازگشت این سال به آنچه از نظر ما طبیعی است.”

یک W شکل بازیابی این معنی است که اقتصاد شروع به دنبال بهتر و سپس یک دوم رکود بعد از این سال و یا بعد. آن می تواند باعث بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت و با دیدن یک دوم افزایش مرگ و میر ناشی از covid-19 بیماری coronavirus باعث می شود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield شنبه تاکید کرد که زمستان سال 2021 می تواند “سخت تر” اگر هر دو coronavirus و آنفلوانزای معمولی هستند “گردش در همان زمان.”

این می تواند باعث بسیاری از کسب و کار که به سختی در را به دوباره. بسیاری از آمریکایی ها می تواند تبدیل به حتی بیشتر از ترس به سرمایه گذاری تا یک واکسن است در بر داشت.

چیز دیگری نیز می تواند باعث یک الگوی W: موجی از ورشکستگی و به صورت پیش فرض بعد از این سال. به عنوان شرکت های شکم یک اثر دومینو تحقیق و بحث: کارگران نیست rehired تامین کنندگان پرداخت نشده و ترس در مورد افزایش می یابد که در آینده خواهد شد به سقوط.

“من واقعا نگرانی زیادی در مورد یک W شکل بازیابی” گفت: Ernie Tedeschi سابق وزارت خزانه داری اقتصاددان. “افرادی که مشاغل در حال رفتن به صرفه جویی بیش از حد نرمال است. که کاملا منطقی است اما این تاخیر به بهبود است.”

علائم هشدار دهنده زود هنگام اینجا هستید. عمده فروشان مثل macy’s, Neiman Marcus و Lord & Taylor صورت مالی قابل توجهی فشار و تحلیلگران پیش بینی ورشکستگی پیش رو در بخش خرده فروشی. این غوطه وری قیمت نفت به زیر انداخت زیر 20 دلار در هر بشکه است یکی دیگر از ضربه به این کشور شکننده بخش انرژی است که طنین انداز برای ماه می باشد. Rystad انرژی پیش بینی کرد که بیش از 500 شرکت های آمریکایی را ورشکسته پایان 2021.

با یک بسته محرک اقتصادی جدید کار راه خود را از طریق کنگره فدرال کمک به دستگیری اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus است که نزدیک به 3 تریلیون و فدرال رزرو به شدت در خود اقدامات اضطراری. اما بسیاری از کسانی که برنامه های طراحی شده به صورت کوتاه مدت و ارائه خواهد شد بسیار امداد بعد از این سال. مجلس نمایندگان انتظار می رود که برای رای دادن بر روی یک $484 میلیارد لایحه کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها در روز پنج شنبه اما به نظر می رسد سیاستگذاران تقسیم بر چه برای انجام بعدی با برخی از جمهوری خواهان شروع به می گویند که آنها باید کم کردن سرعت قبل از گسترش بیشتر پول است.

دولت و رهبران شهر خواسته اند که کاخ سفید و کنگره به ارائه صدها میلیارد دلار برای کمک به آنها را جلوگیری از کاهش شدید در خدمات و برنامه ها و اخراج های دسته جمعی.

بزرگ شرکت های حقوقی مانند Hogan Lovells اصرار وکلای خود را به قلم مو رنگ کردن در ورشکستگی و تجدید ساختار قانون “در انتظار موجی از ورشکستگی براده در ماه های آینده” و بانک های عمده صرف مقدار زیادی از زمان بر درآمد خود را از تماس های هفته گذشته, پیش بینی افزایش, کارت اعتباری, وام خودرو و وام کسب و کار به طور پیش فرض. شرکت ها و مصرف کنندگان teetering در مالی لبه.

بسیاری از بانک ها و شرکت های وام مسکن را ارائه داده اند به بسیاری از آمریکایی ها زمان بیشتری برای پرداخت صورتحساب خود را, اما معلوم نیست چه اتفاقی می افتد هنگامی که این مهلت به پایان می رسد.

“وجود دارد یک تفاوت بین یک مهلت و آشکار جلو گیری” گفت: Winnette Ambrose صاحب السوق نانوایی و شیرین لابی در واشنگتن دی. سی “آن را مانند همه ما را دو برابر زمانی که ما به عقب برویم بیرون.”

کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG انتظار زیان کار “حداقل 25 میلیون” این بهار, آسمان-سطح بالا دیده نمی شود پس از این افسردگی است. به همان اندازه ترسناک عدد متوسط هوا از 10 درصد نرخ بیکاری تا پایان سال — معنی بیش از 15 میلیون آمریکایی هنوز هم از کار در ماه دسامبر.

همانطور که مردم از دست دادن شغل آنها جلوگیری از پرداخت اجاره و یا وام مسکن است که می تواند منجر به اخراج و رتبه بندی اعتباری بد است که کشیدن آنها را برای سال. آنها از دست دادن بیمه درمانی و احتمالا اتومبیل های خود را. اغلب آنها از دست دادن امید است. این سناریو ملت نیاز به جلوگیری از و سیاستگذاران می تواند انجام یک کار خیلی بهتر در تلاش برای جلوگیری از این, بسیاری از اقتصاددانان می گویند.

ملت در حال حاضر در حال تجربه مدرن روز نان خطوط به عنوان آمریکایی ها گله به مواد غذایی بانک ها تنها پس از چند هفته از بیکاری گسترده سنبله. روز جمعه داستین Sider پاستور از Fairland کلیسا در شهر کوچک Cleona Pa. ارسال یک پیام Facebook ارائه 2,700 تخم مرغ رایگان به هر کسی که آنها مورد نیاز است. یک کشاورز اهدا کرد تخم مرغ را به کلیسا. Sider که آن را چند روز به خلاص شدن از آنها. آنها رفته بودند در دقیقه 28.

“من بسیار زیبا بود در پارکینگ تا 5 p. m. و مدام به مردم, ‘متاسفم همه ما است.” ماشین فقط نگه داشته و در آینده گفت:” Sider. “گفت: بسیاری از آنها گذاشته است.”

حتی در میان افرادی که هنوز شغل از 25 درصد ترس آنها خواهد بود گذاشته یا furloughed در سال آینده با توجه به نظرسنجی گالوپ منتشر شد چهارشنبه. کاهش پرداخت نیز در حال رایج شدن با بیش از 14 درصد از مردم هنوز هم به کار گرفتن پرداخت پایین تر و یا کمتر از ساعت در ماه مارس با توجه به ذوق یک پردازش حقوق و دستمزد شرکت. همه از این می دهد مصرف کنندگان در لبه آنها را مردد به صرف — و حتی فراتر از نگرانی در مورد کوروناویروس.

“کامل بازسازی اعتماد مصرف کننده خواهد بود مشکل تر است و دیگر نمی خواهد به کامل از زیر هر گونه رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ” نوشته ریچارد Curtin رئیس دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان است.

این $1,200 امداد پرداخت از خزانه داری ایالات متحده کمک خواهد کرد اما این پول است به احتمال زیاد برای رفتن به اجاره غذا و دارو. سخاوتمندانه مزایای بیکاری کنگره تصویب اجرا خواهد شد در پایان ماه ژوئیه — راست در مورد زمانی که بسیاری از صاحبخانه ها انتظار مردم برای پرداخت کامل اجاره دوباره به علاوه هر گونه اجاره آنها از دست رفته در این بهار.

کاخ سفید به شدت تبلیغ چک حفاظت از برنامه که به وام کسب و کار است که به نوبه خود به کمک های مالی اگر بخش عمده ای از این پول استفاده می شود به کارکنان پرداخت. شرکت ها باید به rehire مردم توسط 30 ژوئن یک تاریخ زمانی که بسیاری از کارکنان می تواند بازگشت به کار, اما کسب و کار مانند رستوران ها قادر نخواهد بود به پرداخت خود را کامل کارکنان اگر آنها می توانند تنها نیمی از جداول خود را. آن سخت است برای پیش بینی یک سناریو است که در آن برخی از کسب و کار باید به وضع مردم دوباره در ماه سپتامبر به عنوان چک برنامه حفاظت از وام های خشک و مشتریان هستند نه در نیروی کامل است.

شواهد اولیه از چین نشان می دهد که چگونه با احتیاط مصرف کنندگان وجود دارد تبدیل شده اند.

“از شیوع بیماری سارس در سال 2003 و آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 تا به حال سه قله قبل از نشست. عود غیر معمول نیست” گفت آواز برنده Sohn از اس اس و اقتصاد است. “چین ادعا می کند که تولید نزدیک است حدود 80 درصد از ظرفیت اما مترو در حال کمتر از نیمی از کامل است. در ماکائو قمار دوباره باز شده اند اما کسب و کار است که هنوز 80 درصد از قبلی بالا است.”

همه از این نقاط به 2020 به عنوان سال به شدت محدود هزینه به عنوان مصرف کنندگان خارج از محل کار و یا ترس از از دست دادن شغل و کسب و کار احتیاط شدید. گلدمن ساکس انتظار می رود سرمایه گذاری کسب و کار به کاهش 27 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات