“ما هیچ مشکلی با آمریکا و انگلیس مردم” قاسم Ghanjani که صاحب پرچم کارخانه و گفتگو کرد. “ما [یک] مشکل با فرمانداران. ما [یک] مشکل با خود رئیس جمهور با سیاست های اشتباه آنها داشته باشد.”

“مردم آمریکا و اسرائیل می دانند که ما هیچ مشکلی با آنها,” او گفت:. “اگر مردم سوزاندن پرچم این کشور در تظاهرات آن است که تنها برای نشان دادن اعتراض خود.”

چرا که از کسانی که در تظاهرات کارخانه می کند قوی کسب و کار است. در آن شلوغ می شود حدود 2000 آمریکا و اسرائیل پرچم در ماه است. که بیش از 1.5 میلیون فوت مربع قرمز و سفید و آبی پارچه برای سوزاندن یک سال با توجه به انتخاب.

آمریکا کشتار در اوایل این ماه از مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی از ایران نیروی قدس سپاه پاسداران باعث موجی از بی ثباتی در سراسر منطقه است. تظاهرکنندگان سوخته آمریکا و اسرائیل پرچم در این تظاهرات که به دنبال. اما پس از تهران و اعتراف به اشتباه داونینگ اوکراین خطوط هوایی بین المللی پرواز پر بیشتر با ایرانیان خشم در خیابان تبدیل شده است در قسمت سمت دولت است. تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم در اماکن عمومی عمدا پله در اطراف پرچم آمریکا بر روی زمین قرار داده برای پایمال در حادثه حمله به دولت ایران تبلیغات.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im