‘باید وجود داشته باشد هیچ انگ’: میچ مک کانل تنش اهمیت پوشیدن ماسک در

میچ مک کانل بر اهمیت پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus در نظر او ساخته شده در روز پنج شنبه.

این رهبر اکثریت سنا تور شد بيمارستان در خانه اش در ایالت کنتاکی برای تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی زمانی که او صحبت می کرد در مورد اینکه چرا با پوشیدن ماسک و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل های بسیار مهم است. این بود که آقای مک کانل اولین حضور عمومی در کنتاکی از زمان شروع این بیماری همه گیر. او است که به دنبال انتخاب مجدد برای یک هفتم ترم.

“باید وجود داشته باشد هیچ ننگ متصل به پوشیدن ماسک و گفت:” رهبر جمهوریخواهان. “و حتی در میان گروه های سنی هستند که حداقل به احتمال زیاد به یکی از دو قرارداد این بیماری و یا مرگ از آن شما می تواند یک حامل است. بنابراین من فکر می کنم چیزی که همه ما نیاز به انجام این است که بگو: “من قصد دارم به مسئولیت نه تنها برای خودم بلکه برای دیگران است.'”

همانطور که با بسیاری از اعضای کنگره که در اواخر 70s آقای مک کانل در رده پرخطر اگر او بودند به قرارداد ویروس.

او را فرسوده ماسک در مجلس سنا و در دیگر ظاهر عمومی مطابق با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

موضوع پوشیدن یک ماسک است سیاسی شده است به عنوان coronavirus مستند رفته است با نظر سنجی پیدا کردن که محافظه کاران کمتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک از لیبرال ها, با وجود تمام توصیه ها و مدارک و شواهد نشان دادن اثر خود را.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کرده است به استفاده از یک ماسک با وجود بانوی اول فیلمبرداری خدمات عمومی پیام در مورد نقش خود در متوقف کردن گسترش عفونت است. او به تازگی متهم به یک خبرنگار که “به لحاظ سیاسی درست” برای گرفتن ماسک خود را به یک سوال بپرسید و تمسخر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای پوشیدن در یک روز یادبود رویداد.

با پوشیدن ماسک و اجتماعی حفظ فاصله استاندارد در نظر گرفته شده است بخش مهمی از بازگشایی دولت در اقتصاد در حالی که در ادامه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و جلوگیری از مورد شماره از افزایش دوباره به عنوان مردم ظهور از خانه های خود.

ماسک ساخته شده اند اجباری در عمومی توسط برخی از دولت های ایالتی و محلی و بسیاری از فروشگاه ها اجازه ندهید که مشتریان را وارد کنید در صورتی که نمی پوشیدن.

دموکرات فرماندار کنتاکی اندی Beshear بارها تاکید کرد استفاده از ماسک همانطور که مردم به طور فزاینده سرمایه گذاری به عنوان اقتصاد به تدریج بوت می شود.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می پوشد یک ماسک صورت استفاده می شود برای محافظت در برابر گسترش این کروناویروس جدید به عنوان او با حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با سناتور دموکرات در 19 مه سال 2020 (عکس از آسوشیتدپرس/پاتریک Semansky)

“این یک جنگ بین احزاب سیاسی و یا ایدئولوژی” فرماندار گفت: به تازگی. “این دشت اساسی بهداشت عمومی ارشاد که در خارج وجود دارد از CDC و از همه جا دیگری است. این همان ارشاد در دولت فدرال و در سطح دولت است. و آن را فقط هوشمند, راست?”

آقای مک کانل آمد به آقای Beshear دفاع آخر هفته گذشته هنگامی که عصبانی اعتراض coronavirus محدودیت های محل در خارج از فرماندار عمارت و او به دار آویخته شد در تمثال.

سناتور تشریح اقدامات از معترضان به عنوان “کاملا ظالمانه و غیر قابل قبول است”.

با گزارش از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>